Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

minkak
24. júl 2009

Matka dakujem za opytanie,no co Ti poviem 😅
vsak ja furt pohodicka lesna 😵 😀 klop-klop 😉 😉 😉
dookola sa stazuju tehulky-netehulky-baby-chlapi.....mala by som sa zacat asi aj ja 😀
ale ked ja mam tak rada letooooo 😎 😎 😎 tolko sme ho chceli!!!!mam nadavat???ani napad 😀
mne je fajn,vsak ako vzdy a veeeeeelke KLOP-KLOP!!!!!!!!!!! 😵

martinano
autor
24. júl 2009

to som rada, ty si taka ako ja moj manzel nadaval ake hnusne teplo,ked tu tak bolo ja som bola tichucko a vegetila 😉 😀
ale to co je na slovenku to je uz asi moc 😅

sivka
24. júl 2009

dnes nam dorazili tie eko plienky, zajtra ich dam prat, tak som na ne zvedava...nemusia sa zehlit, to je super, rychla udrzba 😉
veru baby, tieto hice, ja sice tiez teplucko moooozem, ale tak co je nad 30, to uz az tak nemusim 😝
ved zajtra sa schladime podla predpovedi, to som zvedava.
minkak, super fotecky zo zelenej 😵
mati a tam u vas ake byvaju leta, aj sa chodite niekam kupat, ci neda sa?

minkak
24. júl 2009

matka 😀 no vidis 😉 vsak tak to ma byt 😎
ja neviem no teraz tie dva prudke dni sme boli na zelenej,tak tam sa inak dycha....mozno keby som bola tu ,tak nadavam ,no neviem 😀
ale zase ked je tak pekne,co budeme doma,no nie,ved to ma logiku 😀

sivka no supeeeeer 🙂 tesim sa s Tebou 🙂
dakujeeem 😵

martinano
autor
24. júl 2009

sivka my sme sa uz dokupali ale kupat sme sa chodili do mora

sivka
24. júl 2009

babulky, idem si ja zdriemnut, kym ten nas poklad spi, tak si pekne povegette, dajte nieco dobre a zajtra si vas precitam.
tak pa a dobru nocku

martinano
autor
24. júl 2009

dobru noc sivka oddychuj, ked sa da pa

minkak
24. júl 2009

sivka pekne si oddychni,papa a dobru nocku 🙂

ivella
24. júl 2009

boze baby,tu clovek nemoze ani vynechat jeden den,lebo potom je uplne mimo--teraz chapete preco mame novu svoju temicku...lebo do ziadnej inej sa neda poriadne zapojit.. 😉
ja ani neviem co mam pisat,mame sa super,maly cele dni prespi v kociku na zahrade-prikryty zaclonou 😀 😀
a ja sa stale skrabem,marek sa vala v stane a v bazene,aj mali ist na tobogany,ale je to 100kilakov,tak nechcem aby bol ucestovany k smrti,klima vysusuje pokozku ☹
zajtra sa zacinaju oslavy-budeme mat tri rocky,tak sa nemoze dockat co dostane...a ze sfukne sviecky 😨
ozaj,svokrovci zohnali klasicku kolisku co boli kedysi pre babatka,tak sa hupeme 😀 pripomenulo mi to vitanie deti na urade 😀 😀
vraj bola v tn aspon burka,tu absolutne nic 😎 😎 😎
koceny neuvarte sa,niekedy sa zase ozvem...pa

newyorkgirl
24. júl 2009

bryyyy vecer..... tak aj sem davam

http://ozene.zoznam.sk/cl/100225/248610/Trochu-...

newyorkgirl
24. júl 2009

mati mi napisala jedna o tej LUNE co sme sa vcera bavili, ma tu opierku dlhsiu ako nas kocik o 5centi co je dobre... dnes sme vedla takeho kocika sli aj po meste a ine som nerobila iba nan cumela, ze co a ako 😀 😀 😀

lienka55
24. júl 2009

Ahojte,
ja len na skok,ledva vidim,spala by som ako male decko.

pinky,len sa nebran nemocnici,si pod kontrolou,ved ked ti byva stale zle. 😉

sivka,vies ja vam tak zavidim,tym co byvate v cinziakoch,ze nemate okolo domu tolko roboty,lebo ja sa tu zoderiem a to som este mlada. 😉 Aj ja by som radsej odpocivala,ale nema to kto za mna urobit.

Dobruuu noc. 😔

letnakvetinka
24. júl 2009

ahojte vie mi niekto poradit?

martinano
autor
24. júl 2009

lienka chod oddychovat
letnakvetinka co potrebujes?

minkak
24. júl 2009

ivell hlavne ,ze si uzivate 🙂 tak si to len pekne uzivajte,tesim sa na fotecky z oslavy 😵
new dobréééé 😀 som sa zasmiala 😀
lienka to je tiez vec nazoru....tak dobru nocku a sladke snicky 😉

latnakvetinka a v com?

martinano
autor
24. júl 2009

boze baby sak som prehliedla prisppevky ahoj new a klikam tu ako blba no asi fakt som idem citat

martinano
autor
24. júl 2009

ivell uzivajte si 😵
oddychuj kym sa da
lienka ty uz tolko nepracuj 😉
new tak kolko ma ta opierka cm, nech to porovnam, prosim ak to niekde mas a uvazujes nad novym ci uvidis?a vies co ma este napadlo aky je kosik pod kocikom?

pink_lady
25. júl 2009

caute kocky tak pokial som vas preciiiitala 😅 aspon mi tu cas ubieha.
noc bola trosku kruta, bolo strasne teplo, nevedela som sa na uzasnej posteli ulozit, resp. ked som sa ulozila ja tak drobec sa nevedel uhniezdit sa mu to nepacilo tak ma bolelo strasne brucho a musela som si hladat inu polohu...No a kedze sa pocasie umudrilo, "zazracne" mi klesol tlak, akoze, keby vidite tie pohlady 😒 😀 ale sak co som sa sem ja hrnula? Uz som aj rozmyslala ci by sa nedalo ujst odtialto 😒 😖

martinano
autor
25. júl 2009

pink nebojkaj vydrz ono bude dobvre uvidis, myslim na teba

pink_lady
25. júl 2009

ale marti - ako zdravotnika sa pytam 😎 😀 ze je mozne ze ten krvny tlak suvisi aj s pocasim a teplom ake je vonku, - alebo je to len nejaka moja iluzia?

martinano
autor
25. júl 2009

ja mam den blbec 😠

pink_lady
25. júl 2009

a preco mas den blbec? 😕 ale to aj ja- teda ze si tak pripadam 😒 akurat tu nariekam nejak posobia hormony na mna ..no dost uz sa nebudem stazovat kazdy ma dost svojich problemov 🙂

martinano
autor
25. júl 2009

len sa stazuj, konecne som vedla docitala prispevky dnes robim 500veci na raz 😝
ja neviem taky blby den je dnes a tak som sa vytocila az mi zxas zle zostalo
zlatko ak na teba posobia hormony kludne sa vyplac do nemocnicneho vankusa, asôpon to opadne a bude dobre, keby som tam bola places mi na pleci 😉

pink_lady
25. júl 2009

a to pocasie vs tlak? 😀
nemozem do vankusa lebo potom mi bude v noci este viac smedet 🤐 😀

martinano
autor
25. júl 2009

aha, no a navsetevu nebudes mat?aj to pomaha
to sa upravi cely tlak a pojdes domov a co ti povedali?a co ti davaju?

pink_lady
25. júl 2009

no sak mne sa to upravilo "same od seba" hned ako sa ochladilo, tak mi nedavaju nic, len na tachy mam corvitol a ten vlastne tiez posobi na tlak ...ale inak aj tie co mali ze 120/80 tak dnes maju 100 na 70 takze asi to moze mat suvis s tym pockom
dnes nema kto prist preto mam nerv a rozmyslam ze ako zdrhnem 😎 😀

martinano
autor
25. júl 2009

ja som tu,tak si mozme pisat, pojdem za chvilu s malym von,ale len na chvilu lebo potrebujem iast na nakup a vonku bude asi prsat vyzera to tak,tak nakupime a pojdeme domov to je taka akurat prechdzka 😉

lienka55
25. júl 2009

Ahojte,
ja mam pouporatovane,mame dnes brigadu,omietaju nam garaz.Maleho mam u mamy,isiel vikendovat.Tak mam uz konecne pokoj.
Cez tyzden mi David vysypal v pracovni calgonit,tak som ho mala uz vsade. 😠 😀

pinky,vydrz to tam nejako. 😉

ivella
25. júl 2009

pinky,az teraz vidim ze si v nemocke,drzkaj sa,potom pojdeme kocikovat 😅
na druhej strane je o teba aspon postarane,mas navarene,nemusis nic robit,len pisat 😀
tlak je isto z pocaska,aj mne hned klesol a bolo to ok,len to vracanie neviem..
kocky ahojte 😉 😉

amatula
26. júl 2009

cafte
pink ako????? 🙂 dufam ze lepsie...tieto posledne tyzdne su na nervy aj doma nie to este v nemocke 😒ale ako pise ivell nemusis nic robit 😀 😀 😒

tatika sme vystrojili na sluzobku 😒 tak sme sami......
grilovacka super idem este dnes na kapurkovy 😎