Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

ivella
10. júl 2009

pink,dobruuu 😉 nech mas rano chute 😀

martinano
autor
10. júl 2009

to su babske povery 😠
sivka cibula vobec, paprika tiez nafukuje, cerstve pecivo tiez nie,strukoviny vobec a ked ma babo koliky tak fakt na to pozor.z ovocia papaj jablka, banany to je overene,ze je to ok.pecivo ked kupite,tak az na druhy den, pozor aj na velmi korenene a co este neviem pytaj sa

martinano
autor
10. júl 2009

pink dobru noc 🙂

dannynka
10. júl 2009

martinano-dakujem tiez za rady bo tiez uz nemam prehlad co mozem a co nie 😅 y?

ivella
10. júl 2009

no musim popozerat tie vaky a podobne,chcela som to strasne pri prvom,ked sme nemali auto a s kocikom do kazdeho obchodu sama-no utrpenie
teraz sa trapime aj my v autosedacke,ale sak aj tie polohy sa daju dat kedajake,tak som malinkeho minule sledovala ako sa mu tam chutnucko spinkalo-poloha ako v brusku 😀
sivka,ja som akosi jedla vsetkovtedy sa mi zdalo ze marekovi nic nie je z mojho mlieka,no teraz si davam vacsi pozor,viem ze sa mam vyhybat paprike a marhulam 😅
ale nahovaram si,ze musim nasadit veeelmi zdravu stravu zalozenu na zelenine(bleee),lebo by som strasne potrebovala zhodit veeela kil a cvicit pri kojeni by sa nemalo(ako dobre 😅 )
mne uz za chvilku dorazi manzelik a pojde do roboty az vo stvrtok,aj to len na dva dni a potom dva tyzdne ma dovolenku 😀 😀 tak sa vytesujem,konecne si vyrazim sama s kocarom,tak by sme aj to stretko 😉 mohli dat,lebo s marekom to nehroziii 😨
ostrihala som sa-aspon tak som si vyliala nervy na niekom,no dobrych 20cm to schytalo 😝 😝
martinano,teda ty doma makas ako keby si sa chystala rodit 😀 😀 😀

dannynka
10. júl 2009

pink dobru aj Tebe 😉

ivella
10. júl 2009

marti,no vidis a nase mamy by len strucikove polievky robili,ze to velmi dobre na mliecko a pre babatka 😨 😀

dannynka
10. júl 2009

ozaj som aj zabudla napisat ze vcera mi prislo vibracne lehatko pre Domiho a chvalabohu sa mu tam zatial paci 😵 😵 😵

ivella
10. júl 2009

preboha,to ako funguje,to pocujem prvy krat 😅

martinano
autor
10. júl 2009

ivella no to je fajn,ale na mlieko je dobra aj zaprazena kminova polievka a urcite je lepsia aj na brusko 😅

dannynka
10. júl 2009

Ivella zaujimano....naspodu je taka akoby doska ktora rozvibruje cele lehatko...samozrejme musis prepnut gombik a je to na baterky 😉

martinano
autor
10. júl 2009

danny ty skusas mozne aj nemozne,ale to je dobre aspon sa dominik nenudi 😉

ivella
10. júl 2009

a vo velkom prevedeni to nemavaju?nechala by som si aj ja luuubit 😀 😀

dannynka
10. júl 2009

ivella-0mam taketo

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4671511

martinano co ine mi ostava,dnes som uz bol taka hotova ze som mala sto chuti buchnut dverami a ist prec... 😝
Dominik plakal od rana a Gabika jedovata a papulnata potvorka jedna...tak som ju nasilu dala spat(lebo mi uz asi mesiac cez obed nespava) a cuduj sa svete ona zaspala na 1,5h...a ja som stihla aj navarit lebo Domi sa hral v lehatku a aj tam potom zaspinkal 😉 bez viibrovania..a ja som relaxovala pri varení 😉

dannynka
10. júl 2009

ivella-veru to by som si nechala aj ja.No nic babule vela hodin,iem ja do hajan bruuu 😔

ivella
10. júl 2009

noo,dobre to vypada,kto by mi ho kupil?niekomu navrhnem... 😀
uz mi dosiel manzel,tak konciiim,pa zajtra 😉

martinano
autor
10. júl 2009

ok babulky tak dobru noc 😉

sivka
11. júl 2009

ahojte dievcence, dany, my mame presne take iste lehatko 😉 a matkovi sa tam celkom paci. kupila som ho od jednej kocky za super cenu, odvtedy som ani lepsiu nevidela, tak som rada.
tak s tou klokankou neviem, to len co som pocula, ze vraj lepsi je babyvak alebo satka...a zo satky vraj ani chrbat z nosenia neboli, ale ja to odskusane zatial nemam, takze neviem.
tak ani marhule nemozem? no a mama nam upiekla kolacik....a uz som si aj kusok dala, tak uvidime.
a co poviete na cokoladu, myslim tu 70% a viac ta sa vraj moze, laktacna hovorila...a vobec, ona hovorila ze okrem jahod, citrusov a arasidov sa netreba nejak vyhybat nicomu, akurat jest s mierou. ze aj strukoviny, ked sa spravne uvaria, tak nenafukuju...a tie ja milujem, ale zatial som este nenabrala odvahu na to. papriku som vylucila, rajciny nie, tak neviem. a co salatove uhorky? a kukurica? to totiz jem a podla mna matka boli brusko stale tak rovnako, tak neviem, ci na to ma vobec vplyv co zjem.
pink, no co ako sa dnes citis?
lienka a vy, aka bola noc? malinkemu je lepsie? aspon troska ste sa vyspali?
ivell, aj mna trha, ze sa dam ostrihat, akosi mam tie vlasy uz strasne dlhe...ale sa mi vlnia, tak ako vzdy sa bojim to nejako skratit, potom s tym mam vzdy este viac ostary ako s dlhymi, tie len vypnem a je. mozno si dam len konce zostrihat.
dany, no mas to tusim tiez s detusami vesele....obdivujem vsetky maminy, ktore zvladaju viac ako 1 dieta...ja mam dost z toho jedneho, neviem si predstavit mat tu este dalsieho mrnusa. ale asi je to o zvyku alebo co.
vcera vecer mato spal skoro 5 hodin, som nechapala, to sa este nestalo...zato teraz sa zo spanku stale mrvi, nevie ako na to...
pekny vikendik

solmi
11. júl 2009

Ahojte,tak mam troska casu tak teda kuknem aj sem.My sme boli vcera v Tn na ockovani,Emku to zmorilo chudatko spala skoro cely den.Tak Veronka sa mi už vratila aj od druhej babky,lebo jej strasne chybame.Sivka,ja som jedla 2 marhulove kolace a Emka mala strasne krce ,tak uz radsej marhule neskusam.mala som aj salatovu uhorku a nic v pohode.podla mna je to individualne,kazde babo je ine.My ideme dneska na svadbu kamaratke zablahozelat a potom oslavujeme moje narodeniny,tak cakame navstevu dnes aj zajtra.Pekny vikend 🙂

sivka
11. júl 2009

solmi, vsetko najlepsie k narodkam 😵 😵 hlavne pevne zdravicko tebe aj celej rodinke.
pekne pooslavujte a nech detusky posluchaju 😉
no tak uvidim co matko na ten kolac povie...ale uz som jedla aj cerstve marhule a nezdalo sa mi to s nim nejake horsie ako inokedy.

ivella
11. júl 2009

ahojte
solmi,vsetko najlepsie,hlavne dobre deticky 😉 no mne svokra navrhla ze si mareka zase vezme aspon na dva tyzdne,ale bojim ze sa odtial vrati este horsiii,rozmaznanejsi 😖
sivka,boze ved aj ty si mala arodky,aj viem kedy,len mi to akosi vypadlo ked sme boli certvo na svete 😅
tak tiez s oneskorenim vsetko naj 😅 😅
ja papam uhorky aj cokoladu,toho sa akosi nedokazem zriect,no a este viac zmrzliny,moja total zavislost 😝 😀
pospominaj co ste robili pred tym ako maly zabuval na taku dlhu dobu a zopakujte to 😅 😅
sak ja som z aj obanovala strihanie(ako vzdy),lebo sa mi neda copcek spravit,ale rastu mi rychlo vlasy,tak za chvilu ma zase budu trapit.. 😒

lenka386
11. júl 2009

Ahojte! Konecne mi drobci zaspali, tak sa mozem trosku odreagovat.. Dneska som totiz od rana nejaka nervozna, ani neviem preco, tak sa uz musim trosku ukludnit..
Inak, ked ste sa bavili o tom jedeni pri kojeni - kazde dieta je ine.. Ja som pri Adamkovi mohla od zaciatku vsetko-vratane papriky, jahod a podobnych "alergenov" - samozrejme s mierou..Pri Matuskovi som si ani rajcinu nemohla dat..Banany ho tiez dost zapekali..Strukoviny som zacala po 6 tyzdnoch.Kamaratka, kym kojila (7 mesiacov) nejedla nic "rizikove" -ako strukoviny, jahody, orechy a pod.Ale to sa mi zda prehnane..
Takze doporucujem pomalicky skusat, po minimalnych davkach a samy uvidite...

Vsetkym oslavenkyniam prajem vsetko len to naj-, hlavne zdravicko, a vela energie pri tych nasich drobcoch..

sivka
11. júl 2009

dakujem za blahozelania 😵 ja som uz aj zabudla, ze som nejake narodky mala, hlavne pri drobcovi mi to ani neprislo.
ani neviem, ci sme nieco specialne robili pred tym dlhym spankom, nic si nevybavujem. boli sme vonku, ale to chodime kazdy den. no a dala som si na teraske latte s marlenkou ... ze toto??? 😀 😀 😀 este som trpla, ci si mozem dat kavu poobede, aby vobec spal....
s tym jedlom, no budeme skusat, uvidime. ivell, vcera som si bola kupit vanicku tvarohovo-cokoladoveho Misu....mnam...a cokoladku aj ja papam, ale len po kusockoch a iba obcas.
ozaj maminy, mali ste laktacnu krizu, kedy prisla, kedy odisla a ako ste ju prezili?

martinano
autor
11. júl 2009

ahojte ja len na skok
sivka solmi vsetko naj vela vela zdravicka 😵
k tomu kojeniu kazda si rozumiete alergeny by som neriskovala,take male babo sa vyhadze z cohokolkvek a cokoladu vobec, nas mato maval do styroch mesiacov hrozne bolesti,ale ukrutne v noci spaval,ale cez den to byvalo narocne,nejedla som nic z coho by ho mohlo brusko boliet.
musim utekat mam toho vela vecer sa tu zastavim

pink_lady
11. júl 2009

ahojte
oslavenkyniam vsetko najlepsie aj odo mna aj od mojho drobčeka 😵 😵 😵
sivka - dnes lepsie ako vcera, zobudla som sa nabudena uz o 5 s tym ze ja uz chcem ist kocikovat 😀 😀 😀 a ze mam strasnu chut na syrovu pizzu z pizzerie pri trencane 😀 tak som samozrejme len zo srandy zavalila ze podme na pizzu a na kocik si prevesme plienku - ivella 🤐 😀 - tak ste mali vidiet ten pohlad 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ked vas citam - no zbohom to ked budem kojit nebudem moct nic co mam rada 😕 marhule milujem, strukoviny milujem, coko taky, oharky taky,...........no tusim budem na dietnych sucharoch 😀
ivella - mozno by bolo lepsie nech si zvyka marek doma ze ma braceka ale to je len moj sukromny nazor 😅 a inak minule som pozerala z okna ze mas copik ale tosi sa asi odvtedy dala ostrihat ze?

...............musim utekat ideme davat koberec 😎

pink_lady
11. júl 2009

chlapi ma vyhnali od pc ze idu davat koberec tak som musela predcasne ukoncit ale medzicasom som uz aj zabudla co som chcela napisat, som taaakaa unavena 😝

ivella
11. júl 2009

ahojte,ja som poslala starsich chlapov von,s tym ze maly bude buvat a mozem veselo surfovat,no a on je celu dobu nepokojny--mam dost 😨
ja som lakacnu krizu nemala..teraz sa toho docela obavam--ak teda mas na mysli ci ti neochadza mlieko--bojim ze ked maly vela spi,moc toho nenakojim,aby sa mi neprestalo robit.. 😒 pri prvom som kojila aj kazdu hodinu
pink,hej,uz cop nemam 😵 😒 no ja mleho u svokry nechat urcite nechcem,este k tomu ked bude aj tato doma,
takze to zvladneme
martinka si ma nepotesila s tou coko ,budem sa tvarit,ze som to necitala 😔 😔 😵
na tu kavu som sa veru chcela aj ja popytat,ake mate skusenosti...vraj mozeme 2dcl kofeinoveho napoja denne,lepsie doobedu,,,,ja pijem jednu denne,to si myslim ze som dobra,lebo som to v tehu znizila zo styroch..a kuko zatial buva dobre,tak snad mu to neskodi----a ze sa do mlieka dostane zo vsetkeho co vypijeme a zjeme 25% ?to by neolo take zle.. 😉
pink,pri trencane je najlepsia pizza?stale si nemozem najst nejaku tu naj..a myslis cierneo korzara alebo tu blizsie pri gympli-nemozem prist na meno 😅

pink_lady
11. júl 2009

ivella pri trencane tam co je z boku ako je lekaren...tiez neviem ako sa vola ale co sa tyka syrovej pizze tak tam je uplne ze najlepsia pod slnkom 😀 ako ostatne pizze, neviem ... 😅 potom tuto este robia dobru v relaxe v trnave 😀
to este aj laktacna kriza existuje? 😕 ja sa zas bojim ze mi "mlieko udrie do hlavy" ked sa o tom tolko hovori ... 😕 dnes mi udieraju do hlavy hormony, placem kvoli vsetkemu ... 😢 😝

lenka386
11. júl 2009

Ahojte!

My mame osvedcenu pizzu Dantes. Davame si ju vacsinou vozit, kedze s dvoma detmi ist do restiky je dost narocne..
K tej kave - ja som musela pri Adamkovi 2 mesiace pit bezkofeinovu a potom som pomaly zacala obycajnu-uplne slabucku, az som sa "dopracovala" k normalu, kedze mam rada dost silnu..

sivka
11. júl 2009

no dobre, tak ja tu coko radsej stopnem ☹ aspon nebudem priberat 😉
pre istotu chcem zacat odstriekavat a mrazit, keby nahodou bolo treba.
boze, matko zas nevie zaspat...