Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

martinano
autor
9. aug 2009

dzina to este len pride,ked budes mat trosku viac casu 😉
ktosi sa tu pytal kedy spime, tak nas martin chodi spat pred deviatou a vstava okolo desiatej rano,takze ja si mozem dovolit aj ponocovat aj sa vyspim, poobede si snim neidem lahnut,ale makam domacnost varim no co treba.ja som naucila mata zaspavat sameho,takze taketo cinnosti mi odbudli, teraz je vo veku,ked aj cez den potrebuje obcas sa pohrat sam, vyzaduje si to, je to uasne sledovat ho ako sa rozprava s autickami napodobnuje a uzasne proste a vtedy,ked mam porobene sadnem si k nemu necham ho nohy vylozene kava a pc na kolenach a robim co potrebujem na nete.a to chodime kazdy den von a metrom do mesta 😉
a spanok to je asi moje prof.deformacia,kedze som robila na tri smeny sa mi to trochu rozhadzalo 😕
dobry obchod je podla mna pre deti v laugu, ja,ked cosi potrevujem kupim tam 🙂
ivella o kocikovej maniacke mi ani nehovor, to som teda riadna 😀
ale moj manzel je zlaty aj on ma svoje maniere,tak si to pekne tolerujeme 😵

dzina
9. aug 2009

marti: už sa teším 😉 myslíš v Laugu na poschodí či na prízemí?

minkak
9. aug 2009

Ahojte kocky 🙂

Lienka ale nieeeee,prosim Ta som rada,ze si prisla,ja by som Ta vobec nezbadala a ani nespoznala 😉
tak sa tesime na stretko aj s Vami 😉

pink urcite budu vysledky dobre,musia byt ked sme dali kvoli Tebe este jedno stretko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😅 😵

matka ako pise muci drobec este nie,akurat pisala do temy porodnica 😉

martinano
autor
9. aug 2009

v laugu pri tescu na poschodi, vyborna predajna podla mna, ten pan co tam je tusim veduci uz ma pozna 😀 , boli v juzanke tam so zacala chodit este som bola tehu a chodim do teraz aj karticku na zlavu si vybav 😉

minkak
9. aug 2009

Dzina no krasne fotecky 🙂 Saska je krasavicka 😵

My sme dnes doobeda zase isli na zelenu vodu 😎 tam sme sa aj naobedikovali a isli sme na Dubnik cestou tam mala trosku pospala-to bol zamer 😅 a tam sme si zase pekne uzivali 😎 😵 idem popridavat zase fotecky,este sa ukazem 😉
No super vikendik za nami 😉 😵 😎

drobec.zz
9. aug 2009

ahoj, mirka, tak som uz aj tu, ked si ma zavolala 😉

ahojte dievcence, ja som tiez z TN a ak budem stihat pri mojom zatial jednom a o chvilku aj druhom dietatku, tak sa k vam rada pridam 😉

siska_br
9. aug 2009

ahojte babulky,

tak my uz aj doma z dovolenky 😢 😢 😢 , prva davka oprana, takze to mozem rovno zajtra zabalit a ist naspat, no by som si dala povedat teda. bolo suuuuuupersky, baby, ved viete, dovolenkaaaaaa, konecne spolu aj s muzikom, akurat pocko sa jasna vec posrrrrrrkakalo, ale mali sme perfektny bazen na hoteli, maly si v nom bahnil ako vorvan, najprv sa trosku vspieral studenej vodicke, nozicky dvihal a viskal, potom som ho do nej narvala a uz bol king 😀 za 6 dni si zmotal vsetky casnicky a kucharky, neodolatelne sa ne usmieval s tymi svojimi 4 zubami, vsade vybavil protekciu, je proste dobre mat taku listicku dieta 😀 som normalne z neho nechapala, aky bol vtieravo roztomily. sedel si pri nasom stole vo svojej detskej stolicke a rozdaval siroke usmevy dookola. dokonale sme sa na nom bavili. bolo fakt fantasticky, vratane masazi, sauny, whirpoolu, tanecneho vecera 😀 a vsetkych vymozenosti dudinskeho hotela pre nemeckych penzistov. dokonca aj vecierku sme mali tusim spolocnu, o deviatej vecer sme boli mrtvi, zalahnuti,nebohi 😀

no a vcul co noveho v trencine? ako sa mavate, babenky? idem podobiehat co sa da....

pink_lady
9. aug 2009

babule vy fakt pisete o dusu ale to je len dobre 😉
pozeram nove fotecky maleho Maťka sivkinho no kraaaasny chlapček to 😵 😵 😵 😵
dzina ja zatial mam cas, lebo toho moc uz nevladzem a ani nemozem ale inak ja som taky pobehajko, len co budem rozdvojena a bude to stav dovolovat tak budem viac mimo domu ako doma ...teda duuufam 😀
drobec vitaj 😵 pozeram ze v utorok mas termin tak drzim palce 😉
siska vitajte doma aj ja chcem ist na dovoelnkuuu 😎 😀
mikak vam sa nejako na tej zelenej H20 paci 😎 😀 😅 😵
inak mne sa lubi v laugu ta predajna na prizemi 🙂

martinano
autor
9. aug 2009

drobec vitaj
siska vitaj domka,ste si to krasne uzili
sivkin maly uzasny baby vlozim foto maleho mata kuknite potom ktory mal viac vlasov 😀
pink,ale snad na kona tri minutky co pisnes ako sa mas si najdes 😉

pink_lady
9. aug 2009

marti no vkladaj nech posudime 😀
inak moje dieta nema mat po kom vlasy po narodeni - obaja sme boli holohlavi a ja este na fotke s tortou na 2. narodeniny tak som mala vlasky ako babatko ked sa narodi take standardne - t.j. len take jemne paperie 😀 zajtra ak budem mat cas tak oskenujem a vlozim do albumu 😀 😀 😀
snad si najdem cas 😅

lucaska
9. aug 2009

ahojte, pinky drzkaj sa zajtra u doktoraa, vsetko dobre dopadne.........

sivka, tak malinky je uuuuple kraasnucky, nas lucas mal dost vlaskou ale zas az nie tolko co tvoj maly, je bozsky....

minkak pre nas stretko plati???? a kde , ci dohodneme podla toho kto a kolko nas pojde????

minkak
9. aug 2009

drobec no bolo na case vratit sa ,tak vitaj spat,snad s nami stihnes este co to popisat a aj posledne stretko este mozno stihas 😉
vidis prisla si ako na zavolanie ,akurat sa na Teba martinano pytala 😉

siska no teeeeeeda,tak vitajte domenka 😵 tak ste si krasne uzivali 😎 Tak Samko riadny playboy 😵 vsetko vybavil 😉 no super 😉
noveho? v stredu je stretko tak snad sa pridas 😉 tam to rozdebatujeme vsetko 😅

pink 😀 😀 😀 H20 je proste supeeeeeeeeeeeeeeeeer 😵 pre nas lepsie ako plavka,alebo tak....ked som este chodila do skoly-tak tam som bola denne cele prazdniny 😀 😵
ale aj na Dubniku bolo bozsky,som si zaspominala-teda sme si 😀
sme tam boli daaaaavno s mangelikom ,vtedy este priatelom 😀 na nasej prvej stanovacke 😉 😵 och joooo romantika 😵 😀

matka no daj ved cakame aj na tu stenu 😉 uz to mate komplet?
a ja uz davam posledne 😀
a idem vesat pradlo,vsak sóm nanho zabudla pri tych fotkach 😀 😀 😀

minkak
9. aug 2009

pink a zaha Ta nepali?vtedy zvyknu byt vlasky....no vsak uvidite 😵 s vlaskami ci bez aj tak su rozkosne tie deturence vsetky 😵
no pridaj nech ta konecne spozname 😀 😀 😀 aspon ako dvojrocnu 😀 😀 😀

lucaska http://meteo.azet.sk/predpovede/slovensko/trencin

tak snad by sme mohli aj u Matejku ,nieeeeeeeee?ved tam bolo fajn!!!! 😵 co Vy na to kocky????

martinano
autor
9. aug 2009

idem dat
ale nemame hotove 😠
neriesim do zajtra to aj tak musi byt pride svagrina 😀
ked mi to nepojde vlozit vlozim na fb

sivka
9. aug 2009

ahojte vsetky, my sme boli zas cely den niekde het, tak som az teraz sadla ku konovi 🙂
no rano som neodolala a cvakla tatika so synkom, boli taki zlati 😵 😵
marti, jasne hod fotecky matka, som strasne na neho zvedava aky bol ked bol malinky 😵
siska cauko, tak super, dovca vydarena, super, ale to rychlo ubehlo ze?
drobec vitaj medzi nami 😵 tak uz sa ti to blizi, drzim palceky a tesim, ked ti zasvieti 2d 😵
dzina, no ty mas ale zlatuckuuuu princeznicku 😵 😵 😵 veru leti to, my o tyzden mame 2 mesiace ....
pink, a co, vybavicku uz mas nachystanu?
no mne sa tiez uzasne paci ten obchod v laugu pri tescu, ale maji to tam ponekud drahy....aspon na moj vkus...tak sa tam chodim aspon kochat 😉 vacsinou nakupime v tescu od cherokee, vo vypredajoch je to velakrat za facku.
aj ked vela veci sme zdedili, tak zatial sme vela novych ani nekupovali.
minka, no vy ste ale vodnici 😉 no super, len si uzivajte slniecko a vodicku 😉
lucaska, tak ste sa mali super....joj, uz aby aj my sme tak obuli tulacke topanky.
no s nasim priberanim je to tak, ze ak nam nasa vaha dobre vazi, tak matko pribral za vyse tyzdna cca 300g. co teda by bolo super. ale presne to asi nie je lebo sme to vazili na osobnej digi vahe - najprv som sa odvazila ja sama, potom aj s matom a odratala som rozdiel. tak uvidime ako u doktorky na tej jej vahe.
zajtra jej budem volat, ze co s tou jeho stolicou, ci mame prist alebo je to ok.
a co to stretko v stredu plati? a kde? zas u matejku?

sivka
9. aug 2009

boze, kym ja napisem, tak pribudne 5 novych prispevkov....slimak som ja

pink_lady
9. aug 2009

lucaska diky 😎
minkak ahaa uz si sa odhalila ze preco tam tak rada chodievas - spomienkyyy 😀 😀 😀
no praveze posledny cas ma vobec nepali zaha takze asi to fakt bude holohlave 😀 😀 😀
marti uz mam v tom chaos - teraz si na SVK ci za hranicami? 😅

lienka55
9. aug 2009

My sme este dnes vecer stihli taku malu grilovacku u susedov,mali oslavu.Drobec uz spi na svojej tak som zvedava kolkokrat pojdem v noci za nim. 😠

minky a tm pracuje v NM?Tak aj dnes ste sa boli slnit,to je supis. 🙂

siska vitajte domka,to je super ze to zvladol aj malinky. 😉

drobec sice sa nepozname ale vitaj medzi nami a prajeme rychly betproblemovy porod a hlavne nech je drobcek zdravucky. 🙂 🙂 🙂

martinano
autor
9. aug 2009

v zahranici stale 😉

dannynka
9. aug 2009

ahojte babulky vi teda pisete sa nezdate 😀 nemam sancu ani docitavat 😝

sivka krasne fotto si vlozila,hlavne tu co si rano cvakla.A kolko ma Matko vlaskov taky je krasnucky 😵 😉

jeeej drobec uz sa Ti to krati 😉

martinano
autor
9. aug 2009

ale ved mi to neide moj otec ho fotieval,ale vsetko je tak velke rozlisenie,ze aj ked zmensim aj tak neide 😠

sivka
9. aug 2009

dany, dakujem 😵
marti, to je skodaaaaa

pink_lady
9. aug 2009

sivka sak vy uz mate tulave topanky teraz 😅 😅 😅 😵 dobre ze si cvakla, perfektna fotka 😵 sa mi zda ze Maťko sa podoba na tatina, nie? 😉
jo jo uz mam nachystane, este mi pride jedna zasielka z CR take posledne vecicky, ale inak uz mozme ist rodit, aj tasku do porodky mam uz nachystanu 😀 teda tie hlavne veci a na taske polozeny papierik co potom na rychlo zbalim, aby som nieco nezabudla 😎 pripadne ked mi ju budu dobalovat ini 😝 😀
ten obchod hore v laugu je fakt dost drahy 😕 ale na pokochanie je dobry 😎
lienka takze grilovacka, super 😵

martinano
autor
9. aug 2009

mam na fb vlozene 😀

pink_lady
9. aug 2009

marti tak hod na fb a posli link 😉

pink_lady
9. aug 2009

hod link alebo meno do ip nech si ta najdem 😀

minkak
9. aug 2009

matka no tak to daj na FB 😉 ja stale cakam 😀 ´
a ako to ze to nemate?ste si uzivali,ze ste nestihali,ze,ale ved treba 😵

pink asi som to zle napisla,alebo teda neviem......to som s nim nebola na stanovacke na zelenej ale na dubniku 😉
takze este raz ,nech je to zrozumitelne.....rano sme boli na zelenej ,tam sme sa aj naobedovali a potom odtial rovno sme isli na DUBNIK 😉
takze H2O je supeeeeeeer,a Dubnik to su tie spomienky 😵

lienka,nieeeee MM pracuje tu v TN-preco?????????

sivka no supeeeeer,urcite to dobre odvazilo!!!!!!!!!!!!a tu stolicu mate stale taku???

No ja dufam ze teda plati to stretko-no ked nikto nic nenamieta tak teda u MATEJKU!!!!

STREDA--------------o 16-ej 😵

tesime sa!!!!!!!!!

sivka
9. aug 2009

pink, veru je to cely tata...az zacinam pochybovat, ci je mamca ista, ked po mne vobec neni.... 😀 😀

sivka
9. aug 2009

minka, no je taka zlto zelena hlienovita...sice laktacna mi povedala, ze to nevadi, ale pre istotu zavolam dokine, ...
tak super, v stredu sa tesim, dufam, ze pocko vyjde a vidime sa.
asi idem hajnut, tak dobru nocku sovicky 🙂

minkak
9. aug 2009

matka krasne fotecky 😵

sivka no tie z rana ,teda nemaju chybu-super fotecky 🙂
viem,viem ze aka...len ze ci ju este teda stale mate.....no neviem to takto odhadnut,len viem ,ze zelena by byt nemala 😖
no drzkam palceky ,nech to mate OK 🙂
aj my sa tesime-no vsak keby bolo o nicom VERDE to isti 😉
dobru nocku,pa 🙂