Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

miroslava72
7. sep 2009

Siska,my sme kupili malej stolicku cez net,bolo to lacnejsie ako v obchodoch.......je tiez ako Trip-ka,ale bola predsa len o nieco lacnejsia...je to znacka Zip STM Storchenmuhle...som s nou max.spokojna 🙂

Siska a vcera sme sa asi videli...okolo 15 si sla aj s muzikom po hradzi za mostami smerom k mestu (teda ak si to bola ty 😀 )...my sme sli s tym mojim a malou na bikoch

siska_br
7. sep 2009

mirka - ano ano, aj my sme vas videli, len som ta neskoro identifikovala, inac by som mavala 🙂 🙂 🙂 aj moj manzel ta pozna, byval za mladi na novinach, tak sa mu vidi, ze ste byvali oproti, moze to byt? ja sa uz tak tesim, ze na rok si tiez malickeho pichneme do sedatka na bicykel, a pojdeme sa tarat, uz dva roky som na bicykli nesedela, to bude svalovka 😝

pozerala som aj tu od Storchenuhle, aj tu cesku - tusim ze Jitro, rozhodli sme sa pre original, snad ozaj vydrzi tych par rockov a mam v nej v umysle vykrmit aj druheho potomceka - ked sa dufajme zadari - tak to do nej vrazim...podostavali sme nejake peniazky na sviatky, takze pojdu na stolicku. mam ju vo vyhlade v jednom obchodiku v samorine o 50 eurasikov lacnejsiu ako v predeti - tak aspon cosi

mami - krasne fotecky z dovolenky, mate perfektne nositko - tie krosnicky su urcite na turistiku super. terezka v nich vyzera uuuuplne spokojnucka 🙂

a nas zdravotny stav - pre uplnost - dostali sme atb ☹ , bakteriohubice 😝 , a v piatok nas caka rovnaka cikacia tortura ako minuly tyzden...a tie neustale teploty vraj bude mat skor kvoli anemii ako kvoli tomuto zapalu, po ukonceni antibiotickej liecby mame ist na sono obliciek a zacneme liecit anemiu takze tak. dufam, ze vas uz konecne prestanem obstastnovat nasimi lekarskymi spravami ☹

lescautova
7. sep 2009

ahojte ja som rodila 16.7. v Zamkoch cisarskym rezom l

amatula
7. sep 2009

ahojte

mami pekne foto aj nas Mato vzdy takk zaspinkal v krosnach 🙂 (nosici)

siska aby ti nebolo luto aj my teplotkujeme a neviem z coho 😕 ☹ este ze je Bobo v skolke lebo Mato je len na mne a knurka ☹ musime ist k doktorke ale az stredu zajtra tu nieje..no uvivime 😔

drobec.zz
7. sep 2009

siska, tak to s tym strednym močom a chytaním to je strašné, si viem predstaviť aké je to ťažké u takého malého, ja som mala problém odchytit Romimu na 1-ročnú prehliadku moč ako taký a nie stredný prud 😉 ale hlavne, že sa zadarilo, šikulka si 😉

no my sme boli dnes na poradni, maly Tomáško má už 4540g a 57cm, takže sme pribrali už skoro 1kg a 4cm podrástli a to máme vo štvrtok 4 týždne, tak sa vytešujem, len ten nočný spánok by mohol byť lepší 🙂

mami, tak ste si užili, ako krásne malá zalomila v nosiči 🙂 a ten vodopád, čo ste tam, to sa ako volá 😲 a to ste fakt riadne vysokánsky, veď aká si ty a mužíček ešte vyšší, to malá bude fakt modelka 😉

amatula, držkam palčeky, nech ste čo najskôr zdravučkí 😵 😵 😵

my máme len kašel, ale veľa deciek je chorých, asi nejaká viróza 😠

siska_br
7. sep 2009

amatula - chudacik, a nemoze to mat nahodou nejaky suvis s vasou piatkovou lekarskou navstevou? ale asi nie, ze? hoji sa vam pekne?

drobcek - aku mate krasnu vahu 😵 😵 😵 aspon vy sa s papanim netrapite, to je skvele, teraz ako mama sama viem, ze to nie je automaticke...

amatula
7. sep 2009

siska piatok som bola s Daliborom! a teplotkuje Matko! ale typujem na sobotne pocko.sme boli celi den v terene a nebolo bohvie ako 😒 a tak ktovie..je tu jesen 😒
no mám krasny privesok.je na mne jek mala opicka..nonstop 😅

siska_br
7. sep 2009

boze ☹ prepac, chalanov som ti poplietla 😔 😔 esteze ich sama poznas 😀 nech ste cim skor fit v kazdom pripade!!! vsetci, kolko vas je 😉

miroslava72
7. sep 2009

siska,tak sa mi to predsa len nezdalo
a kde presne byval a ci je...v tej rychlosti som si ho nestihla obzriet... 😀

amatula...skore uzdravenie prajeme

a vam siska samozrejme tiez

lucaska
7. sep 2009

ahojte, ja len tak rychlo na skok lebo sa nam vsetko serka s prepacenim- ked sa dari tak sa dari...... 😠

vsetkym marodom prajeme skore uzdravenie, to bude teraz vseliakych bacilov pri takomto pocku vseliakom....
amatula vy sa drzkajte....

siska takk to s tym mocom muselo byt na nervy ale sikulka si to zvladla, pekne sa opatrujte nech ste fit a v poriadku....

mami, kraasne fotecky............ 😉

drobec, tak to mas pekneho valibuka mas co nosit........ 😉 😉 😉

drobec.zz
7. sep 2009

lucaska a čože vam zase nevyšlo, hádam stačila tá smola so skyeurope 😠

no valibuk riadny, o chvílku pojdem na miss fitness, ked bude tak priberat a ja ho nosit 😉

mami.sk
7. sep 2009

babenky - dakujem 😉

mala bola v tom nosici veeeelmi spokojna, najprv som mala trochu obavy ze sa jej tam nebude pacit a budeme ju musiet na rukach nosit ale bola tam spokojnucka 😉 vydrzala tam riadne dlho a nakoniec vzdy zaspala 10 min. pred prichodom k autu 😀

ten vodopad je Sutovsky vodopad v Malej Fatre, bolo to asi 25 km od Terchovej, bolo tam krasne 😉 sme s muzom zhodnotili ze tolko krasnych miest na Slovensku co nepozname a furt len to more nas laka 😅 bola to taka nenarocna tura, vhodna aj pre 8 mesacne dieta 😉 1,5 hod hore a taky cas dolu ale krasne prostredie 😉

juj by som isla este 😀

no veru, my sme aj s Gabkom obidvaja riadne vysoki tak asi aj Terezka bude, aj ked teraz ma "tabulkovu" vysku 😀

lucaska - az teraz mi trklo ze ste mali byt v Chorvatsku, nie? mali ste letensku so Sky Europe??? 😕 😕 😕

marodom zelame skore uzdravenie, nech uz to mate za sebou 😝

drobec - veru krasne Tomasko narastol, az som sa musela pozriet do mudrej knizky a Terezka mala taku vahu v dvoch mesiacoch 😉 to je super ze mu mliecko chuti 😉 len tak dalej 😉

solmi
7. sep 2009

Ahojte tak som sa konecne aj sem dostala,ako si nestiham. 🙂
Veronika si konečne zvyka v skolke po 2 mesiacoch,aj ked doma je hrdinka,ale ked pride do školky tak jej je luto,že ja som doma s Emkou.V piatok sme boli na poradni a pribrali sme 1180g tak už mame 6,5 kg.Aj ked nevyzera na to ,ale je pevna už by chcela sediet.Tak nas dr.chvalila ako pekne papa 🙂 🙂 Veru aj mi sa tešime ,že bude babie leto aspon možme chodiť na prechádzky.Zajtra tato stráži baby ja pojdem na kozmetiku tak aspon chvilu zmena a v stredu začina Veronke tanečná tak už sa nemože dočkať 🙂 🙂

giza
7. sep 2009

....stredny prud je ozaj pekna divocina u malinkych deti..... 😉 ...ja by som bola viac nez nervna...
baby ja mam furt pocit, ze pri tom vsetkom zabudnem na to stretko, chodim domov totalne vygumovana ako moj druhorodeny co ma slabu pamat na vsetko....sa citim ako prava blondina konecne!!! - ktora sa v jeden den nauci soferovat a druhy den sa to uci od znova 😀 😀 😀 ...
Najhorsie je, ze kombinacia cokolada, dehydratacia, nervicky a k tomu "jahodkove" dni = rozbombardovany ksicht , zase kym sa z toho vylyzem mi potrva mesiac a uz je tu zase "to jahodovy prase" - zacarovany kolotoc, normalne vam zavidim, ze ich este nemate (aspon mne to tak vzdy fungovalo kym som plne dojcila, tych prvych pol roka) a vam?

newyorkgirl
7. sep 2009

ahojte kocky, tak sme stastlivo v TN docestovali sme dneska navecer, sli sme sa prejst do lauga lebo sme boli strasne nasedene z vlacika 😀

zajtra rano mi kocky posielajte veeeeela pozitivnej energie bo ju budem potrebovaaaaaat ☹

lucaska
7. sep 2009

ahojte, mami ano mali sme ist skyeurope................................. ☹ ☹ ☹

drobec,zas nic, ale som akasi unavena , vycerpana zo vsetkeho,vsetko sa nam kazi a tak okolie,clovek toho vela prehliada , lebo som sa tesila ze konecne vypnem,budem daleko od vsetkeho a ze si spolu oddychneme a vidis uz ani to nam neni dopriane................. 😢 😢 😢 😢 😢 😢

new,coze sa ide diat????????,

drobec.zz
7. sep 2009

juj, lucaska, už som sa zľakla, že niečo strašné, hlavne buď v kľude, zoberte last minute a choďte si všetci oddychnúť a odreagovať sa 😉

new, tak držkám všetky palčeky, nech ti vyjde čo chceš 😉

newyorkgirl
7. sep 2009

babulky zajtra vam pisnem co ale dufam ze vsetko len to dobre lebo ak nie tak to bude zleeeeeeee 😖

drobec.zz
7. sep 2009

tak sa držkaj new 😉

lucaska
7. sep 2009

new,tak sa drzkaj...........................drobec aj to bolo v plane ale po poslednych par dnoch nejdem nikam so ziadnym dopravnym prostriedkom........

mami.sk
7. sep 2009

joj lucaska - to ma velmi mrzi ☹ skoda, hlavne ked sa clovek velmi tesi na tu dovolenku 😠

giza - ja som dostala "jahodkove" dni dva dni po skonceni sestonedelia 😝 😝 😝 som neverila vlastnym ociam a to stale kojim takze tak 😠 ale aspon tie hnusne bolesti sa stratili aj ked rozbombardovany ksicht ostal 😝 😝 😝

new - tak drzim palce nech to dobre dopadne 😔

minkak
7. sep 2009

ahojte kocky,nejako som sa sem nestihala skor dostat,tak to zatial vyzera na peknu ucast na stretku-dufam,ze aj marodikovia budu skoro fit 😉
amatula stretko v laugo som nejako mimo?ake stretko v laugu?
Dufam,ze Matkovi rychlo prejdu teplotky!!!!
Siska,no stredny prud...nechcem teda nic hovorit ,ale myslim,ze to je niekedy aj pre nas tazke vystihnut ten spravny moment....och-no ,ale teda klobuk dole -pekne si to zvladla 😉 tak sa drzkajte nech uz je Samko rychlo zdravucky 😉
Mami no krasne fotecky-fakt paradicka-tak ste si to pekne uzivali 🙂
new- drzkaj sa zajtra-teda uz dnes 😉

ja na poradni vsetko OK 😉 cakaju nas este nejake vysetrenia.No a zajtra poradna s Veronikou-dakujem kocky,ze ste na mna mysleli 🙂

newyorkgirl
8. sep 2009

jaaaj babulky som HAPPPY 😵 mala som podozrenie na mimomaternicove tehu ale som OK tak som stastna, strasny kamen mi padol zo srdca, bola som min.tyzden na sone a nebolo tam nic a HCG mi vyslo z krvi vysoke, tak som dneska mala hned letiet rano na dalsie sono ze to bude asi mimomaternicove a zajtra operacia tak si viete predstavit tie stresyyyy ma doktor inak vylakal ale uz sme videli krasnu fazulku tak dufam ze to stastne dotiahneme, hoci je este skoro ale tak necham to uz na prirodu 😀

siska_br
8. sep 2009

new - velika gratulacia, z celeho srdca blahozelam, klop-klop - nech vsetko slape ako ma, nech ste na jar styria!

minka - ty si uplny ukazkova tehulka, to je super ako sa vam krasne dari, len tak dalej, davaj na vas velky pozor 😉

lucaska - to byva, take nanic obdobia, ked sa vsetko ser.ka a nic nie je ako ma byt, ale po takych vzdy ale fakt vzdy pride opät lepsie a krasne 😵 urcite! napr. teraz vo stvrtok 😉 ja viem, slaba utecha, stretko namiesto dovolenky...ale o chvilocku uz bude lepsie, naozaj

newyorkgirl
8. sep 2009

mi nejako blbne kon, siska dakujeeem 😵 to som chcela ze zatial na facebooku nepriznavam tak dufam ze nikto to nenapise za mna na pĺochu 😀

ivella
8. sep 2009

new,drzkaaaam vsetky palceky,nech to dopadne uuuuplne najstastnejsie 😅 😅

minkak
8. sep 2009

Newwwwwwwwwww,tesim sa s Tebou 😵 vsak som to ja tusila 😉
nebojkaj nenapiseme Ti tam nic 😉
Z celeho srdiecka GRATULUJEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

minkak
8. sep 2009

Siska dakujeeeeem 🙂 no snazim sa 🙂
Dnes sme boli s Veronikou na poradni-3-rocnej prehliadke-vsetko mame v poriadku 😵

newyorkgirl
8. sep 2009

minkak ivella dakujeme, no teskame sa tak snad to dopadne dobre 😵

mirka uz mate mena pre kocky vymyslene? bo uz 34tt paaaani moji ti to zbehne veru uz oddychuj 😉 ja som otehotnela teraz hned po vysadeni HA tak boli aj obavy o dvojcence ale fazulka je jedna 😀

drobec.zz
8. sep 2009

new, gratulko z celeho srdiecka, tak aj ja som si myslela, ze ci nie si tehu, konecne sa to zase rozbehlo, lebo ked porodi minka, tak uz nemame nikoho a tehuliek treba 😉
minka je super, ze veronika je Ok a co vsetko sa kontroluje na 3-rocnej???