Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

Ahojte kocky sme v novej teme 😉
pink_lady
12. okt 2009
a siska-vodu pustili 15.30 ale vtedy sa aj drahousik zobudil takze som bola cela nervna ze nemozem hned skocit do vane 😃
ivella
12. okt 2009
sak ste sa mali okupat spolu 😃 😃
ak potrebujes daco vymysliet,na to som expert uz cez tri roky-u nas fungujeme len na hovadinach 😃 😃
-akoze par dni dozadu som uspavala bobaka s rozpravkou o poziarnikoch,ako im horela skolka,Marek pohotovo zavolal poziarnika Sama,chytil hadicu a bolo...no a cuduj sa svete,den na to mali v skolke poziarne cvicenie(ci ako sa to vola)a moj maly hasic nutil ucitelku aby zavolala,ze on to uhasi a radil im ako maju pobrat mackov a utekat von 😃 😃
martinanoautor
12. okt 2009
ivell super 😉
pink tiez si na to prisla unas to iste kolko krat sa mi stalo,ze som vstala kym som prisla taksa hajalo,dnes bol hore strasne skoro pred 7 to u nas nebyv urobila som mlieko vypil pri mne,ale mrvil sa dala somdo postielky spal do 11:15 uz som sa ja nudila 😉 teraz,ked si uz rozumieme idem rano k nemu poviem,ze matko hajj este jeskoro pohladkam a drobec este chvilu pospi,taksme sa naucili nejako,ani neviem ako 🙂
martinanoautor
12. okt 2009
kazda mamina pirde na to co pplati na jej babo 😉
julianka99
13. okt 2009
Baby Ďakujem za rady... začnem skúšať... táto noc bola teda 🙂 spali sme len od jednej do štvrtej.... 😞(( asi začnem piť kávu, hrozne sa mi chce spať... 😞
No malá sa nakrmi odgrngne a očká ma ako lampašiky.. a dokonca už ani na rukách sa jej nepáči.. plače a plače.. nezdá sa mi že by ju čosi bolelo.. ked mala koliky tak to bol iný plač.. teda aspon sa mi zdalo...
A nechápem to.. lebo na začiatku naša malinká bola ako med, napapala lahla a spala 🙂)) to boli časy.. 😃DD
ivella
13. okt 2009
juli,bude aj horsie 😃 😃
tak dnes za cely den 10minutova leja a my musime zrovna vtedy ist zo skolky 😎 vosli sme do vchodu,komplet premoceni a vyslo slniecko ]-( slak to trafil..
pink_lady
13. okt 2009
ivella - my sme sa rychlo schovali na zastavku a taky magor si tam zapalil cigaretu a fukal mi rovno do kocika ]-( tak hovorim na jeho plucka toto nem dobre tak som v tom dazdi s nim utekali a tiez dosli sme domov a za chvilu slniecko :-S a rovnako sak ako ked sme isli von, slniecko tak som ani nebrala plastenku a zrazu zdvihnem oka a co vidim? ved ono to prsiiii =-) 😃 a v tom som stretla Ivellu ako ide z prace pre Mareka do skolky tak som na nu myslela ze chuda tii budu ako mysky mokri 😞 no ako vravis - slak to trafil ]-(
pink_lady
13. okt 2009
juli a dokine si o tom vravela? lebo sa mi to nezda =-)
ivella
13. okt 2009
no,marek nechcel ani prsiplast,len moj dazdnik-ktory som potom nahanala po kubrej ]-(
baby vy tusim niektore frcite uz len na fb?sup sem,kuk sem x-) x-)
amatula
13. okt 2009
ivella uz aj kuk 🙂
ja vas obcas kuknem len uz nestiham reagovat....teraz vynimocne lebo muz niekam odbehol a este nedobehol tak mám volne ruky 😃
ani nas Bobo dnes nechcel prsiplast co sa dne dohodli =-) inak je to otras v tomto pocasi rano vstavat a vliect sa do skolky ze :-|
amatula
13. okt 2009
julianka tebe som este negratulovala 🙂
mala je strasne krasna..to musela byt celkom fuska takeho valibuka porodit..fu x-)
ivella
13. okt 2009
no ty kokso,vonku kosa,v skolke horko,maly sa mece v kociku..poobede mu don riadne nalialo..
moj akoze uces v prdeli..do toho tatik zavola,ze ako sa mame,ako rad by bol s nami :-S
amatula
13. okt 2009
to ako keby som ja pisala toto 😃 akurat ze moj uz sa nemece ale rovno z neho zdrhaaa a hned do triedy a hotovo..potom plac ze sa nemoze hrat ked on chce a nechape preco Dadko ako ho volá x-) tam ostava a ked mu nedovolim zobrat si z vystavky vytvori co deti robili ideme domov s placom :-| 8-(
pink_lady
14. okt 2009
Ahojte
no ja som to moje dieta prechvalila 😃 truba som ho nechala vcera dlhsie poobede spat a potom mu dala pred kupanim celu davku papania takze po kupani uz nebol hladny a nie a nie zaspat a potom ked uz konecne tak uz o 3 otvaral zobacik na papanie. 😎 😃 no nic, dnes zas tvrdy rezim, budim vecer uz o 6 a nedam mu plnu davku papkania ani ked ho roztrhne od jedu 😃 lebo vecer ani chvilocku neplakal a tak sa neunavil
inak som trosku taka vystrasena, lebo ma dnes 8 tyzdnov a vobec sa mi nedari este zachytit jeho pohlad, stale sa len do jedneho rohu v miestnosti vyskiera ale inak nic, viem ze je ako keby mal o 4 tyzdne menej ale som cela nedockava kedy sa zahladi aj na mna, ci to nakoniec bude vsetko dobre alebo sa naplnia tie horsie prognozy co mal 😞 jedine co reaguje tak ze otoci za mojim hlasom hlavicku ale na mna sa uz nepozrie 😞

inak pink dostala mrchu a nestaci vlozky vymienat to je ako keby mi pustili vodovodny kohutik naplno =-)
amatula aka dobra fotka x-)
ivella
14. okt 2009
pink a skusala si pred neho dat nejaku riadne kriklavu vec,ci sa zapozera aspon na nu?
moj vcera zaspal nocnym spankom uz o 17ej,takze tiez uz o polnoci vykukal =-)
uz mate zimne pneumatiky niekto?
lucaska
14. okt 2009
ahojte babulky, ani vas nestiham sledovat,je toho ako vela teraz.....len som chcela v piatok by sme chceli dat stretko v cafe verde o 16.00, budeme radi ak sa pridate aj vy...???? 😉
ivella
14. okt 2009
ake je to tam velke?
pink_lady
14. okt 2009
a kde je cafe verde? :-N
ivella zimne pneumatiky mam od maja 😃
sleduje kolotoc nad postielkou, inak kriklavu ma "musku svetlusku" za tou len pretoci hlavicku ked mu prejdem pred ockami ale potom nezajem vacsi zaujem javi len o taku nevyraznu hrkalku na tu dokaze aj chvilku pozerat, inak len ten kolotoc sleduje a potom ten jeden roh v izbe, neviem co tam vidi =-) lebo tam sa dokaze pozerat a uskierat strasne dlho a nech ho hocijako otocim vzdy sa obzera len do toho rohu
ivella
14. okt 2009
pink,tak kamoske zacal maly kukat do oci v 12tyzdnoch(zuze),aj to vravela dokine,davali na to pozor(a on nebol predcasny)
verde je oproti cukrarne muk
pink_lady
14. okt 2009
ivella a pojdes? sama by som sa asi hanbila 😃
trochu si ma ukludnila teda aj ked som citala ze zachytit pohlad by uz malo babo ako novorodenec =-)
ivella
14. okt 2009
aj ja som prvy krat isla sama a hambila som sa,no neni koho 😉
ja nepojdem,absolutne nemam kedy..
pink_lady
14. okt 2009
ivella to je jasne ked chodis kazdy den v tom case akurat z prace a musis stihnut este dve skolky :-N sorry ale strasne sa mito paci 😎 😃
mami.sk
14. okt 2009
ahojte 😉
pink - ak chces mozes ist so mnou 😉 ak sa ma nehanbis 😃 😃 😃
pink_lady
14. okt 2009
mami a ty byvas tiez niekde tu? no ak by bolo nie taketo psie pocasie tak by som snad aj isla ale nie ze sa budes na mna skaredo pozerat 😃 😃 😃 /srandujem/
zabka
14. okt 2009
Ahojky babule, co mate nove, dlho sme sa tu neukazali... Ale mame uz 7 zubkov a vymyslame o 106... x-) x-)
Julianka gratulujem k malickej, je krasnucka... 😉 🙂
mami.sk
14. okt 2009
pink - byvam pri Maxe 😉 takze celkom blizko teba 😉
a isla by si pesi s kocikom alebo autom? ak bude hnusne / co asi bude :-p / tak by sme isli autom, dufam ze nebude snezit lebo nemame este prezute pneumatiky 😃
lucaska
14. okt 2009
ahojte, pink len pridi ved ta nezozerieme.............. 😉 😉 😉 😉 😉 😉
julianka99
14. okt 2009
Ahojte kočky.. 🙂)
no nám sa včera vrátilo naše dobrunké mimčo 😃 sme sa smiali že ho vymenili... včera sme pekne buvali a papali a vyskáli 🙂 a v noci pekne spali .. len dva krat sme sa zobudili na papanie.. a bez plaču tak sme nechápali 😃 aj dnes je dobrunká.. len dúfam že to znova nezakríknem... 🙂
Inak tuším je to fakt pravda, že kolko bábo spi cez den tak tolko bude spať aj v noci...
No vidím že plánujete stretko... 😃 tak si to užite, možno sa raz aj my pridáme 🙂))
Fuj ale je hnusno... a v piatok máme prvé očkovanie... ozaj mali ste potom horúčky? Strašia ma že to sa stáva... :/
pink_lady
14. okt 2009
julianka tak super 😉
no mna akurat napadlo ze v piatok asi budeme mat jednu nie moc prijemnu navstevu, ohlasena je davnejsie ale este sa mala ozvat tak neviem =-) ale keby nempride tak mami dako by sme sa dohodli :-N keby snezi tak vas vezmeme ja mam zimne 😃
zabka
14. okt 2009
Mozno by sme sa aj my ukazali na stretku ak mozme... 😉 🙂 Julianka o tom ockovani, my sme nemali horucky, akurat mala viacej spala, inak pohodka.. Tak sa drzte.. 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli