Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

julianka99
17. okt 2009

jééééjda pinky to ma mrzí... chúdatenko... Prajem skoré uzdravenie... nech si čím skôr fit a s rodinkou... Držkaj sa a vela síl prajem, neboj Ty to zvládneš a malinký sa na Teba už teší :DDD

mami.sk
17. okt 2009

ahojte 😉

oh, pink - tak zelam skore uzdravenie 😔 kedy ta to chytilo??? aj som sa cudovala ze si nebola na stretku ☹

vieraj
17. okt 2009

julianka, natieraj najlepsie rybacou mastickou. mne povedali v lekarni, ze ine masticky,az ked bude vacsia. takze rybaciu a tak ako ked si davas maslo na chleba - nahrubo. my sme nikdy nemali zapareninky a stale to takto robim. ta masticka zabrani podrazdit ritku mocom a stolicou...skus.pa

lucaska
17. okt 2009

ahojte, pinky tak to mi je luuuto ze si v nemocnici......prajeme skore uzdravenie nech si cim skor s malinkym....

dzina
18. okt 2009

ahojte, zase som tu dlho nebola,ale čo už Alex si vyžaduje toľko času,že až, fuuu

teda čo som čítala pár strán dozadu, stále sa niečo deje,....
pink,....nech si čím skôr domka, držím palce, ja som od malej preč niekedy len čo idem do obchodu a už mi chýba , nieto ešte byť v nemocke, buď silná, veľa zdravíčka, nech si s Olikom užijete čo najskôr spoločné chvíle,.....

bolo stretko? hm,..škoda,..... ☹ .musím nájsť niekoho kto ma bude cez IP informovať 🙂 , bo ja fakt nestíham net,..

minkak: BLAHOŽELÁAAAAAAM, nech tie dva uzlíčky rastú do krásy a všetkým veľa zdravíčka 😵

ostatné kočky vás pozdravujem nech máte drobcov zdravých a dúfam že sa v účasti polepším 😉

giza
18. okt 2009

pink - drz sa, viem aka je to bolest - neopisatelna....uz aby si bola domka 😉 ..

Nic nepisete ake bolo stretko....sme s tym...

Ivell, skore uzdravenie malemu prajem! 😵

ivella
19. okt 2009

juuj,pink,az teraz to citam...som sa cudovala ze si tu dlho nebola..
daj sa dokopy,oliverko na reba caka,neboj,vynahradite si strateny cas 😉
nas krpec rano vstal akoby mu nic nebolo,ale je chuchnavy..no kazde rano sa pyta ci su uz vianoce 😀 lebo cital letak z tesca s hrackami,tak caka co santa donesie 😀 😀

dannynka
19. okt 2009

ivella-no veru vianoce uz zacinaju mat pomalinky vsade....aj v kaufe uz vianocne ozdoby predavaju 😅

amatula
19. okt 2009

hehe my sme tento rok doma len 24.12... takze si z vianoc tažku hlavu nerobím 😎 😀

ivella
19. okt 2009

my sma este ani jedy vianoce doma neboli,takze som povedala,ze dost a tento rok si chcem vsetko nachystat sama,uz sme predsa velka rodina 😀
a byvi ma aj piect,tak konecne budem mat svoje mnamky a nie len take co podostavame..

ivella
19. okt 2009

boze co mi prsty utekaju kade tade..?

mami.sk
19. okt 2009

ahojte 😉
my sme doteraz boli vzdy na Vianoce u nasich alebo svokrovcov, akurat minuly rok ked sme si presne na Vianoce doniesli Terezku z porodnice sme boli doma, ale to ani neviem ze boli Vianoce 😀
a teraz uz konecne budeme mat take ozajstne Vianoce doma ako rodinka 😉

siska_br
19. okt 2009

jaaaaj Vianoce 😵 😵 😵 uz sa neviem dockat, ja milujem Vianoce a teraz sa tesim, ako sa bude Samik tesit...svetielka, suchotavy papier, prvykrat to bude uz aj vnimat...vlani nam stredry vecer prespal vo vajku pod stromcek, to mal mesiac aj par dni, to, ze su Vianoce som vnimala len tak velmi zdaleka - dokonca ani kapustnicu som nejedla - navarila som si slepaciu a tu tlacila 😝 ale tento rok si to snad naplno uzijeme...aj s tym tokajskym, co mal muzo nachystane uz vlani, len som mu ho oprdela...velmi velmi sa tesime

pinky - to mi je velmi luto, ze mas taketo problemy, chudatko, nech si cim skor doma zelame!!!

ivka - vcera som ta zahliadla v hypernove, aj s novou trojkolkou 😵 😵 😵 len sme ponahlali, tak som ta neuhanala

julianka99
19. okt 2009

No Naše Vianoce tento rok budú asi také aké mala Siska 🙂)) to bude mať naša bambulka tri mesiace.. 🙂 takže som sama zvedavá ako to zvládneme tento rok s prípravami, kedže sme vždy boli sami doma.. :D akurat si pamätam že manžel minulý rok zahlasil pri večeri že dúfa že budúci rok už budeme traja 🙂))) a vyšlo to:D takže to budú krááásne Vianoce.. určite nezabudnutelné 🙂

pink_lady
19. okt 2009

ahojte kocky
tak ja som sa vypytala na reverz ale aj s tym robili problemy pokial sa to vybavilo 🙄 😠 sak teraz bolesti nemam a mam tam len tak lezat a kukat tam do blba no naco...Vraj mam ucpatu oblicku asi kamen ale to este nevedia...no neviem...sak tak budem pit veeela urologickeho caju snad sa to vyplavi...bo pristup tam tych lekarov no otras, zlaty trenciansky gynekologovia 😀 normalne som z balkona cnelo pozerala na porodku ze vezmite maaa a 😀 ale sestricky tam boli zlate aj ma dali na 1-tku izbu aby mi maleho aspon na chvilku mohli doniest ze nakrmit a tak...
nemate niekto skusenosti s oblickami ze ako dostat taky kamen von?

giza
19. okt 2009

pinky - ultrazvukom sa da ( ma to mama moja za sebou) a tiez operativne, co ale uz robia len malo, co som pocula...

Inak ta obdivujem cim vsetkym si presla a ako ta to muselo zocelit....o odvahe ani neopisujem (tie bajky by tu boli)... 😎 😎 😎 😎 ...drzte sa a hlavne nech ti ten caj pomoze i ked moc mu neverim, to uz by som skor nejakeho liecitela navstivila ( i ked ani tym moc neverim)....au! len predstava ma boliiiii....

Baby - vsade tie Vianoce, no nestraste, teraz mi inak cas leti a doma nic nestiham....des! cakala som to ale nejak sa to nechce utriast do ziadnych zabehnutych kolaji... 🙄 😒

Tak papa a ak ma niektora s vas starsieho brata, tak dajte namety na darceky pod stromcek....velkost XL... 😀

zabka
19. okt 2009

Ahojky... Dannynka ak budes nahodou zajtra v Juzanke daj vediet, ideme na poradnu tak sa mozme stretnut ak budes moct a chciet... 😉 😵 Vidim ze ste zacali temu Vianoce, tak ja som tiez velmi zvedava ako nasa princezna bude reagovat, to bude mat par dni pred rocikom..Ale inak sa uz velmi tesim.. 😵 🙂

ivella
19. okt 2009

pink,no teda.. 😢 ☹ 😅

pink_lady
20. okt 2009

Baby ja uz som z toho psychicky na dne stale by som revala od bezmocnosti, uz strasne chcem byt zdrava...teraz stale len trpnem aby sa to neyopakovalo...to je absolutne nepredvidatelne,dojde to ako blesk a fakt je to ta najkrutejsia bolest...bojim bojim ze budem musiet zase do nemocnice a ze uz nikdy nebudem ok a nedokazem sa tesit z maleho ked ho teraz ani pestovat nemozdm nejak...ale hovorim si,ten kamen tam nemohol vzniknut zo dna na den, mozno som si ho nejako podrazdila tu ladvinu a preto ten zachvat a ak sa yas nejako lepsie ulozil mohol by byt pokoj, alebo vyliezt i sam nie? 😲

ivella
20. okt 2009

pink,hlavne sa nenervuj,lebo si to privolas--viem ze sa to lahko pise.. ☹

pink_lady
20. okt 2009

Ivella ja uz ani nemam nervy, uz sa minuly ☹
Dotrepala som sa s malym do poradne, vazi 5640g a 57 cm, ale musime na rehabku ☹ a v stvrtok na rizikove, no neviem si predstavit ako to v tomto stave zvladnem

drobec.zz
20. okt 2009

pinky drzkaj sa a oddychuj, malicky riadne rastie, to musi byt iny jedak 🙂 😉

no nejako sa mi tato tema zapatrosila v pc, som ju az teraz vyhrabala 😀 😀

no o vianociach ani nehovorte, ja neviem ako to stihnem ja pripravit pri drobcoch teda medzi kojenim asi len, my sme vzdy sli k nasim, ale netrufam si na 6_8_10 hodinovu cestu k nim, teda uz sme sli aj 10 a bol to des, som myslela, ze v aute porodim 😀 takze asi si nedame 6 chodov, ale len kapustnicu a rybu a zopar suchych kolacikov co dopredu stihnem upiect a to bude vsetko 😉 a darceky, to bude asi behat po obchodikoch muzik alebo internet to vyriesi 😉

siska_br
20. okt 2009

pinky - chudatko, a nema ti kto pomoct? muzo, mamina, kamosky...mozem ti ja nejako pomoct? fakt, ak cosi potrebujes, kludne aj IP, ved som doma...ak co ja viem, nakupit alebo take cosi, rada...

drobec - ja som tento vikend slavnostne odtrubila vianocne nakupy v zufalej snahe vyhnut sa predvianocnemu besneniu...a nepochybujem, ze TY doma vycarujes uzasne vianocne sviatky plne rodinnej pohody 😉

ivella
20. okt 2009

mne dnes v skolke naznacili,ze si mam mladeho nechat doma..pustil sa mu soplik zase--boze doma ma upchaty cely nos a tam mu tecie 😒 teraz je cely upoteny pod paplonom..
neviem ako ho udrzim mimo maleho,nech to nechyti,takychto veci sa dost bojim,ked pocujem dr.ako povie ze babo moze dostat aj zapal pluc hned.
lenze marek by ho furt muckal cuckal,daval a ruky,rozpraval sa s nim a to je vzdy od neho tak na 5cm vzdialeny a nenecha si to vysvetlit,este naschval sa da blizsie 😠
pink,no olik teda dobieha vsetko zameskane,pekna vaha
ja sa ti neponukam,aj ked som najblizsie ☹ ,,,keby som si trufla soferovat,aj by som vas zviezla,ale vies ako na tom som..

vieraj
21. okt 2009

julianka,pekna fotka v pase 😎

julianka99
22. okt 2009

Ďakujem Vieri... bolo načase zmeniť ju :D
Prajem pekný dník všetkým... :D dnes by malo svietiť slniečko 🙂))

giza
22. okt 2009

Ivell dnes som ta zazrela s kocikom na prechadzke cestou domov poobede z autobusu pri Radegaste, tak si sa vynasla a chodis s mensim von aby si mala malych od seba? Viem asi taka rutina, hned ako sa da tak sa ides prejst von, aj maly to potrebuje....
pinky, drzim palceky aby si to uz mala za sebou - bude to tak....i ked teraz sa to tazko predstavuje, aspon to skus, bude ta to posilnovat vydrzat to vsetko co mas...

pink_lady
22. okt 2009

ahojte
kocky teraz som ja nepodrstatna, 😕 maly mi hodil vecer strasnu "sajbu" 😕 ze asi este aj to co spapal na obed, take uz zapachajuce, a take hnede kusky - asi z cajika co mal poobede? 😕 ale potom vyzeral spokojne, aj teraz, pekne spinka, teplotu nema, myslite ze to je ok alebo treba s nim ist k doktorovi? 😕

ivella
22. okt 2009

pink,netusim,mne deti nikdy nejak nesablili..
giza,to nebola prechadzka,dosiel bracho na chvilu mi postrazit choreho mareka a ja som bezala do lekarne nakupit nieco co do neho dostanem,sladke homeopatika...lebo ten moj drobec odmieta kvapky,sirup,tabletky,vsetko..takze ho takto musim klamat..uz ho vsetko boli ako smrka,ledva rozprava,o dychani ani nehovorim..no dostat ho k dr.to ho musim tahat asi po zemi nasilu a nemozem aj s malinkym a nema mi kto strazit.takze dnes dosiel vecer tato na paragraf a zajtra to musim poriesit,kym ochorieme vsetci 😒

dzina
22. okt 2009

ahojte, teda co tu citam, to ake pliagy sa na vas polepili?
pink drz sa, vsetko to prejde , musis byt silna a naozaj sa nehanbi poziadat o pomoc aj kocky tu z konika ak mozu,urcite ochotne a radi pomozu,ak teda nemas nikoho kto by mohol, ja som cez 20km takze asi nic,....ale myslim aspon na teba a posielam Ti silu 😉
ivell: a to maly chytil v skolke sopliky?moj synovec ma laringitidu vzdy tak do mesiaca ako po nej nastupi s5 do skolky, takze sa mu to tam vzdy vrati,.katastrofa,....a viem presne co to je ked odmieta pilulky a pod.,......
my sme nastastie ok,ale obavam sa toho pocasia , ktore pride,ako to moja mala bude znasat,......
bistu, kolko hodin, az teraz som sa zbadala,
takze padam zalahnut,zajtra mame u nas v "dzedzine" uvitanie deticiek,tak nech nemam oci ako keby som dostala K.O. 😉
drzte sa vsetky papa