Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

pink_lady
15. júl 2009

aj ja uz idem lebo sa mam obrovsku chut na hrianky so syrom takze potrebujem zaspat nech ma to prejde 😀 takze dobru noc vsetkym 😵

martinano
autor
15. júl 2009

babulky dobru noc

minkak
15. júl 2009

ivelllka psssst-kocka si!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂
dobru nocku teda,pekne sa vybuvinkajte 😉

lucaska fotila ,ved uz idem,idem 😀

amatula
16. júl 2009

bre ranko
teda pisete 😕
idem ja varit a potom snad ked krpec zaspi tak pocitam.....
ivella sme sa s muzom nasmiali ked som mu vravela a ko sa chcel moj Mato hrat s tvojim Tobiaskom 🙂

pink_lady
16. júl 2009

ahojte trenčanky 😎
kto ma pride obliat studenou vodou? 😀 vsak to je brutal hic 😕

ivella
16. júl 2009

ahoj,od raana to tu mam zapnute a nedokazem sa sem dostat,marek si dnes vybral asi svoj den,ked sme spolu sami..
pink,pridi,my sa oblievame na balkone 😀
minka,tak sme pozreli aj tvoje fotecky a marek teda nadseny,lebo vcera boli s tatom na ten dalekohlad ...tak to hned spoznal,uz sa nemoze dockat kedy pojde zase
mama bola vcera na plavke a ze prvy aj posledny krat,skoro dve hodiny stali na listky,rad bol az na parkovisku,vsetky deti tam uz mrncali,pubisky sa predbiehali...tak oni si to tam odstaali a potom si dojde nejaka sestnastka dopredu a este zavolala niekomu,ze "sak za 10minut som vo vnutri" no a ked jej maminy na to nieco povedali,tak mlada na to --zrovna mojej mame--ze "nepindaj" no moja mama vravi,ze mala chut jej strelit,krave jednej 😨
ale viacere sa spojili a odtiahli obidve prec,to musela byt komedia 😀 😀

sivka
16. júl 2009

ahojte, teda ja nestiham...od sameho rana matko nevie zaspat, teda teraz sa konecne tvari, ze spi, ale nechcem to zakriknut. a pritom vcera na stretku hral, aky on je ukazkovy spachotos...no ale na ivelkinho tobiho fakt sa nikto nechyta 😉 😉
babule chcem vam povedat, ze vsetky mate krasne detusky a ste vsetky zlate maminky. ja som este len na zaciatku celeho maminkovania, tak este nie som v tom tak zabehnuta ako vy, ale casom to dobehnem 😉
ale uz sa ozaj tesim, ze raz prejde toto urevane obdobie...muzik ma utesuje, ze ked sa mato bude zenit, tak uz to bude lepsie...no fajn 😝
pink, aj my sme vcera bastili vecer melon 😉
ivell, prosim ta aka lanka ci co ???!!! a uz neblazni, tak ako ti tu baby pisu, si super!
idem teraz kuknut fotky

minkak
16. júl 2009

ahojte kocky 🙂
pink tak dobre jej nalozili slecinke jednej ochhhh to uz teda je sila 😠 ,ze nepindaj 😕 😕 😕
nemam ani slov 😠
sivka ako som Ti hvorila,aj nasa Veronika bola ukazkova kade tade,len doma by bola furt uplackana....ja som si vzdy pri vsetkom hovorila a stale si hovorim do 15-ich to nebude,tak si to treba uzit kym nas potrebuju 😵
tak melon bastime asi vsetky 😀

ivella
16. júl 2009

no sivka,ked ti poviem ze som este o pol druhej v noci nemohla spat a cakala som kedy sa zobudi,,,nakoniec som ho sama musela,aj to sa len trosku napapal a spal dalej..zato rano je hore od osmej a este nebuva,,,ale je tichucko v postielke a kuka na krasnu zltu stenu-prazdnu--neviem co je na nej take zaujiimave 😀
ale neboj,tvoj sa ukludni a moj zacne 😉
ved on zisti ze mu je dobre na svete,daj si trochu cerveneho vinka,bude mu fajn 😀 😀

tak ja dnes dojem vsetku zmrzlinu a slubujem ze uz nekupim,len mrkvicku a podobne 😀 😀

amatula
16. júl 2009

sivka neboj bude lepsie aj ti bude luto...ze uz ta tolko nepotrebuje 😉

ivella aka mrkvicka..to bude mat Tobias malo mliecka 🙂 a co by si chcela 3tyzdne po porode..vyzeras uplne OK..ved pockaj drobci ta tak vytrenuju ze sa budu vsetci divit 🙂

aj ked sa divim ked pozeram fotky...kde sivka maleho nosila 😕 😕 😕 ja mám brucho dodnes 😅

ivella
16. júl 2009

ja tiez niekedy pozeram,ze niektore vychadzaju z porodnice akoby si tie deti nechali vynosit niekym inym 😀
stale som si opakovala,ziadne coko,ziadne zmrzky--v porodke dia strava,to bolo super,mali si ma tam nechat dlhsie 😀
no ale doma sa nedokazem ovladat,keby aspon vstci nenosili bonboniery ked k nam idu 😵

amatula
16. júl 2009

to hej,ale asi by ta nasralo keby ti nosili zvazok mrkvicky 😀
boze tam je hic...ani von nejdeme az vecer 😕 idem zehlit v dome je krasnych 22

pink_lady
16. júl 2009

este tu riesite poporodnu vahu? 😀 ja sa radsej do zrkadla uz nepozeram teda na zadnu cast tela lebo tam mi to zacalo dako ovisat 😕 tusim viac ako vpredu 😅 ako baby ja som vas nevidela na zivo ale neviem ivella co riesis si super ale rano este v posteli som rozmyslala ze hm ako to ta sivka urobila ze je taka chudunka 😅 😎
inak ja som sa na to vykaslala a bola som teraz sa schladit na krytej plavarni no sak to je lepsie ako keby mi niekto dal 100 EUR - odlahcena, schladena,...no super citim sa ako znovuzrodena 😵

sivka
16. júl 2009

caute, no opat sme mali revy...baby, vy ste zlate, ako mi tu pisete, ze to prejde a este mi za tym bude luto, ale akosi tomu nemozem uverit...fakt sa strasne tesim na to, ked prestane plakat...ved ja uz mam tak malo k tomu, aby som plakala s nim, ked netusim, ci ho nieco neboli, alebo co mu chyba, co spravit, aby sa ukludnil...akoby nevedel byt hore potichu...chjo, ivell, zavidim....ale v dobrom 😉
a ze kde som matka nosila? v batohu na chrbate 😀 😀 😀 fakt ani ja nechapem, ze to vsetko ostalo v porodke. ratala som s tym, ze taky rok to budem zhadzovat.
ivell, neopovaz sa teraz dietovat!!! to si nechaj na potom, ked uz nebudes kojit.
baby, ja fakt nie som normalne takato rozsypana, sorry, normalne som fakt v pohode a byvala so mnou aj sranda...no dufam, ze sa to vrati 😅 😅 😅 fcul som rada, ked udrzim oci otvorene cez den.
dnes pokus c.3 s farbickou na vlasy...som strasne zvedava, ci stihnem ten obchod do tretice 😀 uz mi fakt treba aj ine veci z drogerky a nemam sa tam ako dostat...vzdy dorazime do mesta az o siestej...
amatulik, prosim ta ake brucho? vyzeras perfektne! super kocka upravena, zavidim, ja na nejaku starostlivost o seba teraz nemam energiu...teda hlavne ked som taka kvalitne vyspana ako dnes napriklad 😝 😀

amatula
16. júl 2009

sivka no to brucho ma stve 😒 inak by som aj vydrzala aj ked to nieje bohvie co...

a neboj vsetko bude OK...keby som ti ja zacala pisat co som si prezila ked sa Mato narodil 😔 to prejde...uzivaj si maleho aj ked place,lebo ani sa nenazdas a bude to fuc 😉

boze isla by som zehlit mám dva susiaky plné,,ale ked to decko tak dobre spinka budem drazdit hada..nahodou by som ho zobudila 🤐 😀

amatula
16. júl 2009

aaaaaaaaaa uz spia obaja 😎 to je ticho 🙂 🙂 🙂 😎

sivka
16. júl 2009

amatulka, si zlata 😉 no budem sa snazit, ale pujde to ztezka...a kludne mi napis, co bolo s tvojim Matkom, nech si mozem povedat, ze sme normalni 😉 😀
a nezehli...presne to si aj ja hovorim - ked nahodou matko spi a chcem pozehlit si poviem - no zobudim ho teraz? a je dozehlene.... 😀
pink super, aj ja by som potrebovala schladit 😀 😀 😀

pink_lady
16. júl 2009

sivka moja je mi to luto ☹ ☹ drzim palce nech to cim skor prejde ja som este neni mamina ale viem ze aj mna by to trapilo keby neviem utisit malicke babo hoc by aj nebolo moje ☹ takto len myslim na vas a posielam aspon trosicku energie 🙂
raz som mala na varovke 11 mesacneho chlapca - teda ja som ho mavala od narodenia ale okolo 11 mesiaca zacal "trucovat" - a od 6.30 co mi ho priniesli az do 14.30 ked si pre neho prisli len plakal plakal plakal uplne sa zadusal, bola som z neho uplne bezradna, zily mu navierali od kriku - ale toto bol len truc lebo ked prisla mamina po nho tak zazracne bolo po placi a bolo to uz usmiate slniecko 😎 😀 /to ja len tak spominam ze ma to napadlo 😀 😀 😀
inak ked pozeram fotky zo vcerajsieho stretka tak niektore mam pocit ze z videnia poznam a aj sivka sa mi mari na niektorych fotkach povedoma na niektorych ze nie, no neviem 😅 sivka mozno sme sa niekedy v cakarni stretli 🙂

pink_lady
16. júl 2009

aaa som ja uz len lemra pokial napisem jeden prispevok tak uz su tu dalsie 4 😅 😀
amatula nemala si vcera inu fotku? 😅

amatula
16. júl 2009

Matko bol v poriadku a super babatko 😉 len maminka to moc prezivala a trosku nezvladala..no nastastie sa premohla,,,,ale teraz mi je to luto 😒
vykasli sa na vsetko a uzivaj si babo 😉
a nejdem veru zehlit....budem ticho ako myska 😀 idem si este jedno kafco v klude uvarit 😵

amatula
16. júl 2009

pinka mala ale ked sa na stretku tak vydarila 😀

pink_lady
16. júl 2009

aha a ja rozmyslam ze odkial mi je ta fotka povedoma 😀

dzina
16. júl 2009

ahojte kočky, tak vám bolo super včera ako som pozerala foto,,.ale inak ten hic asi nič moc že?ja som s malou vyšla von len doobeda na chvíľu a potom až okolo 19,00. že 22 stupňov v izbe aj ja chceeeeeeeeeeeeem, my máme 27 a to su žalúzie komplet zatiahnuté, chúďatko moja malá, včera bola z toho hicu riadne nervózna 😠
teším sa keď bude ďalšie stretko ak už bude doma všetko hotové, rada sa pridám k vám aj s malou 😉

ja som cez tehu pribrala cca 13kg a teraz som už skoro na pôvodnej váhe,ale pocitovo sa cítim na viac,....ale čo,hlavne že sú detičky zdravé no nie, a že ich máme,.....ja verí,že ešte niečo pôjde dole, keď malá začne loziť,bežkať a pod.

inak kočky, vysvetlite mi ako si viete nájsť toľko času sem písať, ja niekedy za celý deň k pc ani "nešteknem" a keď tak len rýchlo popozerám dôležité veci /koníííka 😀 / a idem hajať.

ivella
16. júl 2009

sivka,ked je kludnejsi v kociku,skusila si ho dat doma donho?mne marek spaval zasadne v kocari na balkone a popri tom som aj zehlila,jednu nohu na kociku a vozila som...ani to lehatko nezabera ked zacne drncat?
a este nieco...posli muza na prechadzku,treba sa striedat nie stale obaja lebo odpadnete naraz 😨
on ho pokocikuje--ty povedz ze budes zehlit a ked zavru dvere,tak sup do postele 😀 😀 😝
hopsne na korcule a urobi dva dobre skutky 😀 a ked nezaberie,tak maleho do auta na par minut,to vraj zaberaa
moji spia obaja,ten mensi uz bude asi az dovecera--ak ho chyti spanie mozno az do rana(uz mi je to blbe pisat,hlavne kvoli tebe) ☹
jaaj,nam pomahalo aj ked som zapla vysavac--aj som si porobila,aj som konecne nepocula ten hukot a hlavne deti to maju radi a utisilo ho to 😀
a este som mu pustala uspavacie sladke pesnicky na mobile,dokolecka dokola--evanesence ma taku jednu dlhu asi na 7minut bez slov,ta zaberala 😅 😅
ak ma nieco napadne,napisem 😉

amatula
16. júl 2009

ivella vysavac aj u nas zaberal 😀 aj teraz ked vysavam tak je klud 🙂

no ja sa lucim....musim ist zehlit....lebo by deti nemali co na seba 😅

martinano
autor
16. júl 2009

ahojte citala som len dva posledne prispevky, u nas vysavac zaberal a kolotoc nad postielkou,ked sa nevedel ulozit

martinano
autor
16. júl 2009

mato spal az pol hodinu za hodinu sa urcite vypyta zas 😠 dorazim ho herca neviem co ma, ja som stihla len halusky urobit a uz bol hore, teraz sa tlaci haluskami aspon,ze sa sam napapa,ja sedim pc na kolenach tanier v ruke a tiez tlacim 😉

pink_lady
16. júl 2009

bru chut martinano 😉

sivka
16. júl 2009

ivell, dik za tipy 😉 kresielko niekedy zabera, niekedy ani to nie...v kociku na balkone nechce byt ani za ten svet.
no a zatial mi je luto zostat doma, ked sa ma ist na prechadzku...ja tiez potrebujem na vzduch. ale fakt je, ze pride aj na to a budeme striedat 😉 uz sme sa o tom aj bavili, ze ked pojdem kocikovat ja, manzo vybehne na bike /je to velky cyklista a teraz sa moc nedostane/ a ked pojde kocikovat on, ja si pospim alebo co uz budem chciet.../alebo zajdem ku kadernicke konecne 😀 /
o tom vysavaci som uz velakrat pocula, ale ja vzdy trpnem, ze ho zobudime...no co, musime to skusit, ked mate tolke s tym dobru skusenost 😅