• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia pre mamičky o mamičkách

19. októbra 2009 
Každá mamička bezhranične miluje svoje dieťa, zniesla by mu aj modré z neba.
Ale nie sme len mamičky, sme aj ženy, ktoré majú svoje záľuby, životné postoje, obľúbené filmy a knihy..
Tak čo sa tak o nich porozprávať? Tu sa nedebatuje o deťoch, o ich pokrokoch a záľubách, ale o nás...
Tak, kto sa pridá? :wink: :wink:
23. feb 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,ja sa pridam,svojim zalubam som sa nevenovala uz dost dlho
23. feb 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
barborenka a aké sú Tvoje záľuby? :slight_smile:
23. feb 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekedy som malovala ale prestalo ma to bavit,no a moje zaluby su asi tak na bode mrazu,ja ani neviem
23. feb 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juuj, ja som vždy chcela vedieť kresliť... :dizzy_face: :dizzy_face:
Aj som si knihy z knižnice požičiavala aby som si osvojila nejaké základy, no keĎ neni talent, ani knihy nepomôžu... :grinning: :grinning:
A asi tak ako ty, záľuby na bode mrazu... :confused:
23. feb 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja rada čítam beletriu - rôzne žánre :wink: Ale teraz sa musím krotiť. Keď sa totiž do knižky zavŕtam, tak sa neodtrhnem, kým neprečítam. Svet pre mňa prestane jestvovať. :zipper_mouth:
23. feb 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aj moje su na bode mrazu-len aby sme nezamrzli........... :grinning:
23. feb 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj ja som zabudla na jednu,moja zaluba je modrykonik :slight_smile: :wink:
23. feb 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tatolu, no podobne, ja odmalička rada čítam, ja som Ti čítala aj kelímky od jogurtov :grinning: :grinning: :grinning:
Otec už mi všetko schovával, lebo som mu už liezla na nervy. A mama mu vždy povedala, no čo, veď je celá po Tebe.. Môj otec keď si sadne za knihu, nevstane, kým ju neprečíta :grinning:
Kto je Tvoj obľúbený autor? Ja milujem Jefferyho Deavera :dizzy_face:
23. feb 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barborenka aj moja- :wink:
23. feb 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
heej, koník sa neráta... to je prirodzené, nie? :grinning:
23. feb 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som kedysi pisala dost depresivne riekanky :grinning: mam rada poeziu a slovensku klasiku :sunglasses:
23. feb 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luciaakubko, ja milujem Sama Chalúpku a jeho Mor ho! :dizzy_face: :dizzy_face:
23. feb 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mas vycibreny vkus :sunglasses: :wink:
23. feb 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monku to co, kazy si zaklada svoju temu? :grinning: :wink:
sak ja nestiham kuk :grinning:
23. feb 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si jeho Mor ho! odpisala v osmej triede do zositka pod nazvom stúrovci a inee :grinning: poctivo z citanky pre siedmy rocnik u sesternice -siedmacky :slight_smile: v sedmicke ten moj vkus este nebol tak celkom vyhraneny :grinning: :grinning:
23. feb 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby , blba otazka, telenovely kukate? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
asi nie co? :grinning:
23. feb 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooj ja mam zalub na rozdavanie :slight_smile: : posilnovna,bicykel,kolieskove korcule [tie milujem]badminton,tanec ,citanie,pozeranie panelaka :grinning: a este porozyslam ...
23. feb 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dididi :grinning: :grinning: :grinning: boli casy :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, vies co ja teraz kazde rano , kuk la tormentu, ja neviem, nejako ma to odalilo :confused: a to ju uz kuk druhy krat :sweat_smile: ale len ten koniec :grinning:
inak ani neviem co teraz chodi a ci este nieco chodi poobede :grinning:
ale spominam na mariu :grinning:
23. feb 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie odalilo ale osalilo :grinning:
23. feb 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maria bola tusim prva :slight_smile: to sme kukali vsetci :slight_smile: ja si pamatam na esmeraldu, to som pozeravala :grinning: a este jednu pravidelne, len si uz nespominam na nazov :slight_smile:
23. feb 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci tusim to aj aj volalo esmeralda nie? :sweat_smile: ja uz neviem :grinning:
23. feb 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dididi :grinning: :grinning: :grinning: este mi prezrad, ked ta tu uz takto mam :wink: , ako to robis, ze to tvoje dieta je take sikovneee :slight_smile: ja normalne mam stresy ked si spomeniem na tvoj album :grinning: :grinning:
23. feb 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci sak co nezajdes na junovciatka?
no ja neviem on je strasne sikovny, inak som v jeho veku uz chodila :wink: muz uz v 9 a tamca tiez v 9 mesiacoch....to su asi geny a kazde dieta je ine, v inom je sikovnejsie :wink:
mozno budete hned bezkat :wink:
a myslim,ze je to aj tym,ze ho motivuje segra, ona je hrozny zivel :grinning:
23. feb 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pridavam sa i jA
moje zaluby.....vsetkooooo..lubim net, i ked v poslednom case len Konika riesim.moja zavislost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a milujem citat knihy..tak to asi moja najvascia zaluba a rada sa pustam do novych veci, len keby som ich i niekedy dokoncila. :angry:

Dididi...
teraz uz telenovely nekukam..nemam tu programy, ale chystam sa na ne
ale doma som popri mame kukala a najviac sa mi lubila Divoky anjel.. :wink:
23. feb 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka
ano aj divoky aniel som kuk ale len sem tam na madaroch, len som im nerozumel :grinning:

no a ja mam rada, modu, nakupovanie, net sa snazim obmedzovat :grinning:
knihy necitam, ale ked zadnem tak neviem kedy si mam dat pauzu :astonished: :grinning: ale necitala som knihu uz rok, nikto mi knihu nepodaruje a tak necitam :rolling_eyes: :sweat_smile:
no a v poslednej dobe ma sa zaujimam o eko vyrobky :slight_smile: hlavne tie doma vyrobene :sunglasses:
23. feb 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malo mi byt hned jasne, ze su akcni po maminke :grinning: ta moja lemra fakt neviem po kom je :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa najnovsie inspirovala tuto vo volnej ....kde je tema, nepamatam presne nazov, ale nieco ze sitie ci vyrabanie.. :frowning2: fakt nepamatam, ale jedna zienka ma tam albumy super vyrobkov, co robi sama...
tak take papierove pletenie kosickov a take..no tak to chcem vyskusat, len kto by to povedal,ze doma lepidlo na papier nemam.. :angry: :angry:
23. feb 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu akoby som citala o sebe.. tiez ked sa zacitam, konecna, svet neexistuje..
a tiez som vzdy chcela vediet krasne kreslit, ale akosi mi to do vienka vlozene nebolo :grinning:

a cele dni iba s malym travim, pozeram La Tormentu trapnu, uz nech skonci, prepinam kriminalky, ktore chodia stale dookola a cele dni presedim na Konovi :grinning:
23. feb 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale...
23. feb 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok