• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia pre učiteľky

1. júla 2015 
ja dufam, ze ten den ucitelov :grinning: ... i ked ten, kto pracuje v skolstve vie, ze ani k tomu druhemu nie je niekedy daleko :grinning: :zipper_mouth:
29. mar 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved preto sa pytam,lebo u nas kazda prestavka bol ako den blaznov, decka lietali ako s prebitymi nohami ... :grinning:
30. mar 2009 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mohu se přidat? jsem uča na MD.
30. mar 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka - ja tiez od dnesneho dna :wink:
30. mar 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lasenka ahoooooj....tak už si doma oddychuješ?...super :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. mar 2009 o 07:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuco - ahooooj :wink: ano, dnes som nastupila na dovolenku, ale este nie oficialnu :wink: ta prava MD zacina 14.4. :wink: ked som viezla mamu dnes rano do prace, tak som jej povedala, ze je to uzasny pocit - neist minimalne 2 roky do prace :sweat_smile: ona mi hned povedala, ze je zvedava, co jej poviem o 2 tyzdne :grinning:
30. mar 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lasenka já se tedy před porodem doma trochu nidila,a le začla jsme studovat a vedu dva koružky takže to bylo pirma ateď si to užívám více než tu první MD. :grinning:
dodatečně všem učitelkám vše nej k svátku
30. mar 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka - mna len stve to hrozne pocasie... byvam v domceku, tak by som sa vonku nenudila :unamused:
30. mar 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj přijde teplo. :grinning:
30. mar 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, už som tu nebola dosť dlho, ale ako vidím, tak ste toho ani moc nenapísali :wink: Aj mňa volali do práce, ale teraz ešte určite nepôjdem /kojím o 106, Anetka je malá "závisláčka"/. No ak by sa dalo, tak od septembra aspon na nejakých 10-14 hodín týždenne, maximálne na 2 dni - to by sa snáď dalo. No ešte uvidím ako to budeme stíhať, lebo staršia dcérka by mala nastúpiť do školy a mladšiu by som ešte chcela stále kojiť, tak uvidíme :wink:
1. apr 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kolegyňky :slight_smile: Tak se nám to pěkně krátí, co? Jak se těšíte do práce? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
19. aug 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak sa pridávam do klubu.
19. aug 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,aj ja sa k vam pridam :wink:
19. aug 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kolegyne...vilca tak teda ja sa vobec netesim do prace....mala som super prazdniny, dokonca som niekedy ani nevedela ci je pondelok alebo utorok....

je tu niekto kto sa tesi do prace???? :slight_smile:
19. aug 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som sa aj tesila, keby som mala kde ist, ale este rok doma s malym budem a potom sa snad poobzeram po nejakej robotke, aj ked to bude tazke :slight_smile:
19. aug 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: o mě se už asi týden pokouší depka z návratu do školy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
už jsem dokonce začala chystat nějaké věci na nástěnky do třídy :rolling_eyes: :grinning:
19. aug 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak tomu sa hovori uz choroba z povolania :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi choroba z povolania :wink: aj ja uz rozmyslam co pre prvacikov pripravit :wink:
19. aug 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a prajem pekny vecer :slight_smile:

uprimne vas obdivujem, po 10 rokoch je to druhy september, co nenastupujem aj do skoly , minuly rok mi uz nedali uvazok na prvy polrok.

som katechetka - teda nabozenstvo/etika a mala som uvazky na viacerych skolach,

posledny sept. som sa vydala za rozvedeneho, tak ucitelstvo musim zavesit na klinec, jedine si spravit maly doktorat, alebo hladat miesto hospodarky :grinning:
19. aug 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vilca:

mas moje sympatie:slight_smile:)
ja akurat tento tyzden robim casovo-tematicke plany-a som z nich pomaly sediva:slight_smile:)

a o tej depke ani nehovorim:((ja ju mam od minuleho tyzdna tiez:(
fakt si to po tych dvoch mesiacoch ani neviem predstavit,ako nabehnem na ten rytmus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. aug 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz su tusim aj nove pravidla na casovo tematicke plany, ja som mala v pocitaci jedny a tie som si posuvala podla datumov

akurat posledny rok co som ucila sa v nabozenstve rozbehaval projekt pre rozne varianty, tak ako v inych predmetoch
20. aug 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sslavvkka,to sa asi tak rychlo ucit nepojdes,ze? ale vsak je maly este malicky :wink:
20. aug 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erka12, ja uz vo svojej kombinacii hodiny nedostanem, ja skor uvazujem co dalej, ci robit maly doktorat, alebo rigoroznu alebo uplne zmenit odbor....
20. aug 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sslaavvkkaa, veľmi Ťa obdivujem, že to tak v pohode berieš. Ja mám vyštudovanú SJ- NV a náboženstvo učiť nemôžem, pretože farár povedal, že som nemorálna. Ale doteraz mi nikto nevysvetlil, čo nemorálne v živote robím. Fandím Ti a prajem Ti nádherný život.
24. aug 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milé kolegyne, nemá prosím niekto vypracovanú hudobnú výchovu a občiansku výchovu. Zľutuje sa niekto ? Díky
24. aug 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....jeej, super..aj ja som učiteľka. Baby, ale sa nám to kráti.....ufff. ja nastupujem v stredu....

Ja ´by som potrebovala plán pre Vlastivedu 2 ročník....kto pomôže?
24. aug 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, Janbari. Dnes si moja kolegyňa sťahovala vlastivedu z virtuálnej knižnice. Skús to.
24. aug 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dikes....teším sa.....hoci naša škola nie je zaevidovaná v tých učiteľských weboch....čo je na škodu...ale skúsim tú viruálnu knižnicu...
a ty zas skús nakuknúť moje nápady pre učiteľky na www.janbari.webnode.sk ....možno dačo objavíš, čo ťa zaujme :slight_smile:
24. aug 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janbari, máš super stránku a veľmi nápaditú. Dík.
24. aug 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Budem rada, ak tým niekoho motivujem....veď na to ju mám:slight_smile:
24. aug 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok