Diskusia pre učiteľky

alami
27. mar 2008

tak čo, koľko nás tu je? Ozvite sa, nech si trochu pokecáme 🙂

zuzanockamt
29. mar 2009

ja dufam, ze ten den ucitelov 😀 ... i ked ten, kto pracuje v skolstve vie, ze ani k tomu druhemu nie je niekedy daleko 😀 🤐

ivana82
30. mar 2009

Ved preto sa pytam,lebo u nas kazda prestavka bol ako den blaznov, decka lietali ako s prebitymi nohami ... 😀

martinka79
30. mar 2009

mohu se přidat? jsem uča na MD.

lasenka
30. mar 2009

martinka - ja tiez od dnesneho dna 😉

bzuco
30. mar 2009

lasenka ahoooooj....tak už si doma oddychuješ?...super 😉 😉 😉 😵 😵

lasenka
30. mar 2009

bzuco - ahooooj 😉 ano, dnes som nastupila na dovolenku, ale este nie oficialnu 😉 ta prava MD zacina 14.4. 😉 ked som viezla mamu dnes rano do prace, tak som jej povedala, ze je to uzasny pocit - neist minimalne 2 roky do prace 😅 ona mi hned povedala, ze je zvedava, co jej poviem o 2 tyzdne 😀

martinka79
30. mar 2009

lasenka já se tedy před porodem doma trochu nidila,a le začla jsme studovat a vedu dva koružky takže to bylo pirma ateď si to užívám více než tu první MD. 😀
dodatečně všem učitelkám vše nej k svátku

lasenka
30. mar 2009

martinka - mna len stve to hrozne pocasie... byvam v domceku, tak by som sa vonku nenudila 😒

martinka79
30. mar 2009

neboj přijde teplo. 😀

ada11
1. apr 2009

ahojte, už som tu nebola dosť dlho, ale ako vidím, tak ste toho ani moc nenapísali 😉 Aj mňa volali do práce, ale teraz ešte určite nepôjdem /kojím o 106, Anetka je malá "závisláčka"/. No ak by sa dalo, tak od septembra aspon na nejakých 10-14 hodín týždenne, maximálne na 2 dni - to by sa snáď dalo. No ešte uvidím ako to budeme stíhať, lebo staršia dcérka by mala nastúpiť do školy a mladšiu by som ešte chcela stále kojiť, tak uvidíme 😉

vilca
19. aug 2009

Ahoj kolegyňky 🙂 Tak se nám to pěkně krátí, co? Jak se těšíte do práce? 😝 😉

gagusinka
19. aug 2009

ahojte, tak sa pridávam do klubu.

erka12
19. aug 2009

ahojte,aj ja sa k vam pridam 😉

majacska
19. aug 2009

ahojte kolegyne...vilca tak teda ja sa vobec netesim do prace....mala som super prazdniny, dokonca som niekedy ani nevedela ci je pondelok alebo utorok....

je tu niekto kto sa tesi do prace???? 🙂

ivana82
19. aug 2009

Ja by som sa aj tesila, keby som mala kde ist, ale este rok doma s malym budem a potom sa snad poobzeram po nejakej robotke, aj ked to bude tazke 🙂

vilca
19. aug 2009

😀 o mě se už asi týden pokouší depka z návratu do školy 😝
už jsem dokonce začala chystat nějaké věci na nástěnky do třídy 🙄 😀

ivana82
19. aug 2009

Tak tomu sa hovori uz choroba z povolania 😀 😀 😀

erka12
19. aug 2009

asi choroba z povolania 😉 aj ja uz rozmyslam co pre prvacikov pripravit 😉

ssllaavvkkaa
19. aug 2009

ahojte a prajem pekny vecer 🙂

uprimne vas obdivujem, po 10 rokoch je to druhy september, co nenastupujem aj do skoly , minuly rok mi uz nedali uvazok na prvy polrok.

som katechetka - teda nabozenstvo/etika a mala som uvazky na viacerych skolach,

posledny sept. som sa vydala za rozvedeneho, tak ucitelstvo musim zavesit na klinec, jedine si spravit maly doktorat, alebo hladat miesto hospodarky 😀

nicky655
19. aug 2009

vilca:

mas moje sympatie🙂)
ja akurat tento tyzden robim casovo-tematicke plany-a som z nich pomaly sediva🙂)

a o tej depke ani nehovorim:((ja ju mam od minuleho tyzdna tiez:(
fakt si to po tych dvoch mesiacoch ani neviem predstavit,ako nabehnem na ten rytmus 😝

ssllaavvkkaa
20. aug 2009

teraz su tusim aj nove pravidla na casovo tematicke plany, ja som mala v pocitaci jedny a tie som si posuvala podla datumov

akurat posledny rok co som ucila sa v nabozenstve rozbehaval projekt pre rozne varianty, tak ako v inych predmetoch

erka12
20. aug 2009

sslavvkka,to sa asi tak rychlo ucit nepojdes,ze? ale vsak je maly este malicky 😉

ssllaavvkkaa
20. aug 2009

erka12, ja uz vo svojej kombinacii hodiny nedostanem, ja skor uvazujem co dalej, ci robit maly doktorat, alebo rigoroznu alebo uplne zmenit odbor....

matast3
24. aug 2009

Sslaavvkkaa, veľmi Ťa obdivujem, že to tak v pohode berieš. Ja mám vyštudovanú SJ- NV a náboženstvo učiť nemôžem, pretože farár povedal, že som nemorálna. Ale doteraz mi nikto nevysvetlil, čo nemorálne v živote robím. Fandím Ti a prajem Ti nádherný život.

matast3
24. aug 2009

Milé kolegyne, nemá prosím niekto vypracovanú hudobnú výchovu a občiansku výchovu. Zľutuje sa niekto ? Díky

janbari
24. aug 2009

....jeej, super..aj ja som učiteľka. Baby, ale sa nám to kráti.....ufff. ja nastupujem v stredu....

Ja ´by som potrebovala plán pre Vlastivedu 2 ročník....kto pomôže?

matast3
24. aug 2009

Ahoj, Janbari. Dnes si moja kolegyňa sťahovala vlastivedu z virtuálnej knižnice. Skús to.

janbari
24. aug 2009

Dikes....teším sa.....hoci naša škola nie je zaevidovaná v tých učiteľských weboch....čo je na škodu...ale skúsim tú viruálnu knižnicu...
a ty zas skús nakuknúť moje nápady pre učiteľky na www.janbari.webnode.sk ....možno dačo objavíš, čo ťa zaujme 🙂

matast3
24. aug 2009

Janbari, máš super stránku a veľmi nápaditú. Dík.

janbari
24. aug 2009

Budem rada, ak tým niekoho motivujem....veď na to ju mám🙂