Divné sny po pôrode

beatrice1111
1. jún 2022

Ahojte, som 3 mesiace po pôrode a v noci mám veľmi zle a živé sny. Často o malej, že mi ju niekto uniesol, alebo úmrtia rodiny. V úlohe mamy som úplne ok, vo vzťahu takisto. Nechápem prečo sa toto deje, spím dobre, celú noc, vstávam k malej len ráno. Stretli ste sa niekto s tým?

lamonita
1. jún 2022

Mne sa prvé mesiace permanentne snívalo, že som si niekam odišla a malu som nechala hladnu a keď som sa k nej vrátila, veľmi plakala🤦‍♀️ strasne sny...živé, úplne.. fuj.presli same🙂

pupsy
1. jún 2022

@beatrice1111 Mne tie nočné mory začali hneď po pôrode v pôrodnici, snívalo sa mi, že mi bábätko zomrelo, lebo som mala oblečenú čiernu nočnú košeľu. Hneď ráno som sa pýtala sestričky, či je malý ok. A pokračuje to doteraz, už takmer 4 roky s prestávkami. Pomaly každú noc kričím zo sna, mám živé sny, že neviem kde je syn, že som ho stratila, že nám chce niekto ublížiť.

luccija
2. jún 2022

@beatrice1111 áno, najhoršie sny mám o dieťati už roky.Prvy rok som sa mi snívalo viac x o tom, že vypadla z okna, spadla...nevedela som ju nakŕmiť, dobehnúť...je to asi tým strachom o deti

veronika3110
2. jún 2022

ja mám presne také isté :D stále spím tak, že objímam vankúš.. ale teraz sa vždy zobudím na to, že si myslím že je to malá a že som zaspala pri tom ako som ju kojila a teraz je zadusená... pritom ju tak nikdy nekojím, ani poležiačky, ani v posteli :D :D ale vždy sa zobudím