Dobrá nálada. Ako ju udržať?

nenka
18. sep 2008

Ahojte dievčence...prosím vás prezradte mi čo robíte pre to aby ste si udržiavali dobrú náladu alebo aby ste boli každý deň dobre naladené aby vás nič nevyviedlo z rovnováhy...
Má niekto recept na dobrú náladičku? 🙂

yasminelle
18. sep 2008

Ja sa snažím obklopiť ľuďmi ktorých mám rada a vykecať sa z toho, čo ma trápi a hneď je dobrá nálada. Ale ono je to v maličkostiach. Niekedy človeku spraví náladu aj to, že svieti slniečko. 😀
Ale každý deň určite naladená nie som...

titkovamiriam
18. sep 2008

tak mne spravi dobru naladu aj to ze svieti slniecko,ze stretnem v praci zaujimavych ludi,ked maju na mna deti cas/hlavne ti starsi/,ked sa milacik na mna usmieva a donesie mi kvet,ked kupim nieco pekne 🙂 ,ked sa mi ozvu kamosky a kamosi.....

filipa
18. sep 2008

tak dnes rano som ju teda fakt nemala... vytacalo ma uplne vsetko, vyjednavanie, co si zoberie a co nezoberie so sebou do skolky nas krpec, potom kompromisy v skolke, co odlozime a co neodlozime do skrinky, dalej tie nekonecne zacpy v meste (opat uzavreli jednu cast pristavneho mosta a hotova katastrofa). az teraz som sa trochu upokojila, a to som v praci, kde ma vdakabohu obklopuju sami super ludia, ktorych mam rada. a navyse, konecne svieti vonku slniecko... to su malickosti, ktore mi dokazu naladu zlepsit. ale inak som clovek, ktory potrebuje na dobru pohodu okolo seba dobrych ludi 😉

danielitka26
20. sep 2008

dobrý recept ?? mať okolo seba skvelých ludí od šéfa cez suseda rodinu priatelov a potom to už pôjde samo 🙂 😉 😉 😉 😉

expertka8
20. sep 2008

...super naladicka???
...staci si nieco "slahnut"!!! 😀
...doporucujem...hned rano "slahnut" pusu od mangela...na obed vyfasovat "slahnutie" v podobe objati od deti..a na vecer???....hmmmm....to nexam na vasu fantaziu... 😉 😀

verulka
20. sep 2008

ja odporucam neriesit blbosti a vstat rano s tym ze bude vsetko dobre...a ked nie, tak si to take spravim 😀
iked ani expin recept nie je zly, ten tiez praktizujem 😀

expertka8
20. sep 2008

...detto....blbosti zabijaju podstatne veci 😔
...znie to v skutku infantilne...ale o to viac pravdivosti vo fakte...ze usmev ...humor...nastartuje cloveka vnimat svet okolo seba ovela pozitovnejsie 😉
...asi som si nieco "slahla"...ci co??? 😀

alionuska
21. sep 2008

😀 Mne dokaze vycarit usmev na tvari jedine moja mala Alenka.Ked ju vidim a mozem ju mat pri sebe!A este ked mi moj drahy da pocit,ze ma miluje a ze sme prenho jedine na svete!!Takze aj ked som niekedy moc smutna,v podstate som najstestnejsia na svete,lebo mam ich dvoch!! 😉

maruschka
21. sep 2008

mne urobia dobrú náladu moje malé herečky..Keď vyprevádzam dcérku každé ráno do školy-prváčka.Keď vidím,ako sa teší medzi decká a na pani učiteľku..Keď mladšia dcérka "hádže ksichty"-lebo ona vie krásne využívať mimiku tváre.Takže to je moje šťastie.. 😉