icon

Doma mi je dlho. Kto si chce písať?

avatar
podprsenkovalady
15. dec 2020

Ahojte budem rada ked nejaka z Vas popise 🙂

avatar
tyrkysova_kobyla
15. dec 2020

@podprsenkovalady na to je tu Pokec 😀

avatar
podprsenkovalady
autor
15. dec 2020

kde

avatar
tyrkysova_kobyla
15. dec 2020
avatar
podprsenkovalady
autor
15. dec 2020

hm....

avatar
tyrkysova_kobyla
15. dec 2020

@podprsenkovalady no na to, ze sa nudis a chces si pisat, tak si dost malo vyrecna 😅

avatar
podprsenkovalady
autor
15. dec 2020

zle si pochopila ale neva

avatar
tyrkysova_kobyla
15. dec 2020
sticker
avatar
elizabeth88
15. dec 2020

@podprsenkovalady Myslis do IP?Si maminka,cibezdetna,napiso sebe viac,moznopomoze.🙂

avatar
spadnutaslivka
15. dec 2020

@elizabeth88 asi čaká, že na ten nick jej napíšu muži 😀

avatar
elizabeth88
15. dec 2020

@spadnutaslivka nemyslim si

avatar
elizabeth88
15. dec 2020

@spadnutaslivka No už si evidentne nechce písať.🙂