Donáška potravín z Tesca

freya35
29. okt 2013

ahojte, máte tu niektoré skúsenosti s donáškou potravín z teska ? videla som, že už aj u nás v nitre to funguje aj známi hovorili, že je to dobré, ale stále neviem, či to skúsiť, či mi nedonesú zlí tovar. ale zas keď si predstavím ten nekonečný nákup s dvoama deťmi, tak aj rozmýšlam že to vyskúšam. už ste to niekto skúsili? aké to bolo?

danjelca
29. okt 2013

no aj mna to zaujíma.konkretne Trnava.

januliatko111
29. okt 2013

@freya35 Ak ti donesu tovar s ktorym nebudes spokojna nemusis to prevziat a odrataju ti to z uctu...napr ak si nieco objednas a nebudu mat presne to, prinesu ti ten vyrobok ale inej znacky (od ineho vyrobcu) nemusis to chciet...takisto ovocie, zelenina alebo maso ak sa ti nebude pacit tak nevezmes..ale myslim ze rave kvoli tomu sa snazia nosit len pekne kusy 🙂

tykat
29. okt 2013

Par x sme vyuzili, najma pred vianocami a velkou nocou, vsetko bolo ok, clovek z tesca to s nami cele presiel ci je vsetko ok, upozornil ak dali nieco ine ako sme chceli, ze to nemusime prevziat, tusim kinderka nemali ak dali nejake ine vajicka. Zaplatili sme kartou, spokojnost.

salome_82
30. okt 2013

Ja tak nakupujem pravidelne. Tovar je vždy pedantne zabalený, ovocie a zelenina je ukážková a zároveň je na podpis = skontroluješ si ju a keď je OK, prevezmeš. Ak sa ti niečo nebude páčiť, tak ten tovar proste nepreberieš 🙂 Niekedy sa stane, že niečo nemajú, tak dajú náhradu v rovnakej cene, ktorú zabalia extra a opäť, keď nechceš, nepreberieš 🙂 Celkovo si tento spôsob neviem vynachváliť, ešte si aj čas donášky určíš, čiže nemusíš byť celý deň v strehu. Jediné, čo mi trochu vadí, že za tovar sa dá platiť iba kartou a my máme väčšinou hotovosť, banku však máme našťastie kúsok od domu. Tovar ti prinesú až k dverám, čiže žiadne naťahovanie s mliekami, nápojmi a pod. 🙂 Za seba určite odporúčam 🙂

soniatko
30. okt 2013

@salome_82 a ako funguje to nakupovanie? kde sa mam prihlasit?

lucianakoniku
30. okt 2013

Treba si vytvorit ucet na tejto stranke:
http://potravinydomov.itesco.sk/
Hore na liste klikni na moj ucet a zaregistruj sa.
Dolezita info je, ze nakup ti donesu domov najskor na druhy den, a uzavierka objednavok je vzdy vecer o 23:00, preto treba vyklikat nakup a objednat dovoz pred jedenastou. Mne sa stalo ze som zacala nakupovat o pol jedenastej, skoncila som 23:05 a donaska nasledujuci den uz bola v haji.

glumdolf
31. okt 2013

Tak ja si už dlho objednávam Tesco Potraviny domov. A musím povedať, že takú krásnu zeleninu a ovocie, čo mi donesú som nikdy priamo na predajni Tesco nenašla. A hlavne ak sa ti to nebude páčiť, tak to vrátiš. A napríklad aj mliečne výrobky ti donesú s oveľa dlhšou trvanlivosťou ako nájdeš v obchode. Takže ja odporúčam a hlavne neminiem kopec peňazí na blbosti, lebo si vyklikám, iba to čo mám nakúpiť. 🙂

luccia74
7. nov 2013

Neviete nahodou,kolko stoji donaska,alebo to zavisi aj od ceny dakujem za info

kuwait
7. nov 2013

Problem je ze nedorucuju vsade,tam kde by sa mne hodilo tam nie.Bolo by to fantasticke mojej mame (ma 90 rokov) keby som mohla zo zahranicia objednat aj zaplatit cely nakup a oni by jej to uz len doviezli.

v_alika12
21. nov 2013

vraj nakup nad 40e je dovoz zdarma,neviete nieco o tomto?

cencula
21. apr 2014

prosím vás potrebovala by som poradiť, chcela by som vyskúšať službu doručenia nákupu z tesca domov, ale rátajú sa body aj na kartičku? tuším som niekde videla, že áno, len by som si to chcela overiť. ešte mám jednu otázočku, ked chcem platiť poukážkami tesco lyoness, dá sa to? dakujem za odpoved,

majka0777
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivkaaaa93
15. júl 2014

Tesco ma sklamalo. Donesie Vám nákup najskôr do 2 dní. Vyskúšala som DOPO.sk, kde sľubovali dovoz do 2 hodín, prišiel do hodiny. Niektoré ceny lacnejšie ako v Tescu, rôzne kupóny. Využila som tiež kupón 3 eura. Odporúčam 😉 Donáška len za 2,39 čo sa týka celých Košíc a dokonca dovážajú aj do okolia Košíc. Počula som, že chystajú niečo ako NONSTOP 😉 Mne osobne to veľmi pomohlo, keďže pri tehotenstve sa mi veľmi nechce nakupovať :D

vcielka_
29. máj 2016

My tesco donasku vyuzivame kazdy mesiac. Donesu tak ako si nakliknete, na presny cas a na den ktory si zvolite. Na druhy den kludne ak je volne co vacsinou volno vzdy je okrem Vianoc. Tam bola donaska kompletne tyzden dopredu vyobjednavana takze sa nedalo ale inak super vec. Vynesu az hore do bytu. My nemame vytah takze ked 20 flias mineralok vynosia je to super ze nemusime my 🙂 Zacala som vyuzivat ich sluzby v tehotenstve a odvtedy to zostalo. Donaska 1,6-2,6 eura je asi tolko kolko by sme dali aj my za benzin ci listky takze spokojnost 🙂 Jedine co ma stve ze to nemaju aj spravene v meste mojich rodicov aby som im na dialku takto vypomohla 🙂

lizy1
27. sep 2016

Tesco donasku mozem odporucit! Netreba sa toho bat, tovar ktory donesu je v TOP kvalite.
Klobuk dole pred organizaciou donasky az priamo k dveram. Kedysi sme travili dlhe hodiny medzi regalmi v tescu, hladanim co potrebujeme, potom sme travili dlhe minuty statim pri pokladnici v rade. Nehovoriac o tom, ze ked clovek ide autobusom, musi si to vlacit tak a travit dalsi cas cestovanim. Takto usetrime kopec casu mesacne, ktory vieme investovat inak.

kajoma
27. sep 2016

A nakolko presne sa da dohodnut cas donasky, ake je tam.rozpatie,ze kedy dojdu?

vcielka_
27. sep 2016

@kajoma dvojhodinove rozpatie.

kajoma
27. sep 2016

Dakujem

three
Odpoveď bola odstránená
Zobraz