Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Dostali ste už odmenu zo súťaže s Tesco Potraviny domov?

jajamalka
8. okt 2015

Ahojte. Zaujímalo by ma, či už niekto dostal odmenu, ktorú vyhral v rámci týždňa s "Tesco Potraviny domov"? Nakoľko posledný aktuálny termín odosielana výhier mal byť minulý týždeň, doteraz mi nič neprišlo a na IP @daska_tesco nereaguje.

zuzik307
8. okt 2015

@jajamalka ja som vyhrala este v tom prvom tyzdni s Tesco Potraviny domov, co bol niekedy na jar, doteraz nic neprislo 😒

kristinka86
8. okt 2015

Ja tiež stále čakám na mail. Zatiaľ mi chodia iba reklamné. 😕

zzuzanah
8. okt 2015

@zuzik307 perfektné 🙂 😀 😀

jajamalka
autor
8. okt 2015

@labutienka6 @nikenzi @matusik24 @ehv3004 @petramaria @deculko Kočky, vás som tiež našla medzi výhercami s Tescom, dostali ste svoju výhru???

nikenzi
8. okt 2015

@jajamalka nie, ale xy krat som uz volala na zakaz.servis a vraj do 11.10 poslu. 😀 ta som veeeeeeeeeelmi zvedava.

jajamalka
autor
8. okt 2015

@nikenzi tak potom daj vedieť. 😀

nikenzi
8. okt 2015

@jajamalka akoze, dajak tomu neverim ze poslu. pokial chceli robit sutaze mali mat pripravene kody ktore hned odoslu mailom vyhercovi a ne motat sa okolo toho mesiac. hlavne ze denne nahadzovali 20x kupon na prvy dovoz zdarma. 😀 co mi moc velku logiku nedava kedze otazky boli smerovane skupine ktorá už tu sluzbu vyuzila - cize taky kupon by im/nám bol na tri bodky 😀

ehv3004
8. okt 2015

Ahojte, ani ja som nič nedostala, už v to ani nedúfam ☹

petramaria
8. okt 2015

Ani ja som nic doposial nedostala, 2 x mi pani daska (daska_tesco ) do IP napisala na moju ziadost, a vzdy len stroho uviedla, ze uz tento tyzden to posielaju a nic, potom zas, ze uz tento tyzden a zas nic. Pisala som Mariovi Smykalovi, tak vraj to poslal kolegyni, ktora taketo zalezitosti vybavuje a ze urcite svoje vyhry dostaneme. Tak som fakt zvedava, ale ked tu uz zuzik307 pisala, ze caka od jari, tak amen tma, su to asi podvodnici a Tesco sa moze hanbit

nikenzi
8. okt 2015

@petramaria sak dostali milionove pokuty ktore este vraj nevyplatili, tak co cakas?! ze vyplatia tie 15eurove kuponiky? 😀 😀

petramaria
8. okt 2015

@nikenzi no ved to. Uz ma naivita presla

jajamalka
autor
9. okt 2015

@mariosmykal prosím prečítaj si túto diskusiu, dá sa s tým niečo robiť? Voči vám možno firma vyplatila svoje záväzky za poskytnutie priestoru na MK, ale voči nám mamičkám? Načo sa vôbec robia súťaže? Aby nás tu niekto týždne aj mesiace vodil za nos? 😖

zzuzanah
9. okt 2015

Toto sú jednoznacne nekalé obchodné praktiky....Slovenská obchodná inšpekcia by si pochutila... ale na čo im boli naše poštové adresy??

petramaria
9. okt 2015

@zzuzanah možno na to, aby nám nejaké reklamné hlúposti posielali

matusik24
9. okt 2015

Ahojte ja som tiež nič nedostala a stále naivne čakám tak ako aj vy ,no uvidíme možno motyka vystrelí 😀

nikenzi
9. okt 2015

@petramaria tak chceli na posielanie vyhry nie?! a potom zrazu ze budu posielat na maily - tak tie pytali. a ked som volala na zakaz. servis tak do 11ho budu posielat postou 😀 by sa mohli dohodnut na jednom klamstve aspon 😀
@zzuzanah

zzuzanah
9. okt 2015

Inak myslíte si že je na tom tesco až tak zle že toto robia? Snáď aspoň výplaty dávajú svojim ľuďom. ....

petramaria
9. okt 2015

@zzuzanah ja teda neviem, ale ak toto nedokazu zabezpecit, tak su mmna tom sakra dost zle. Stratili moju doveru nacisto

kristinka86
9. okt 2015

Kupón už nájdete na e-mailovej adrese. 😉

nikenzi
9. okt 2015

@kristinka86 no na mojej neni 😀

jajamalka
autor
9. okt 2015

mne už tiež dorazil, dajte vedieť aj vy ostatné. 😉

labutienka6
9. okt 2015

@jajamalka ahj, dnes dosiel ekupon na moj mail

petramaria
9. okt 2015

Stal sa zázrak, kupón mi prišiel na e-mail 😵

nikenzi
9. okt 2015

@petramaria mne niiiiiiiiiiiiic ☹

ehv3004
9. okt 2015

aj mne prišiel 🙂

zzuzanah
9. okt 2015

Aj mne prisiel

nikenzi
12. okt 2015

Baby ja pisala na mail ze kedy mi budu dorucene teda tie kupony. A oni :
Výhry z portálu Modrý koník, sa zasielali od 5.10.2015 do 11.10.2015.
Veríme, že doručenie bolo v poriadku. Ak by sa tak nestalo, informujte nás.
Prajeme pekný zvyšok dňa.

......odpadnem z nich, to akože neprečitali ten zvysok ze kedy mi pridu?! . 😀 ach jo! 😀

kristinka86
12. okt 2015

Tak mne by už dnes mal aj nákup domov prísť.
@nikenzi Držím palce, aby aj Tebe čoskoro poslali.

mariosmykal
12. okt 2015

@petramaria @jajamalka Ahojte. Jasnačka, Tesco by si malo svoje záväzky plniť aj voči mamičkám, teda voči celému priestoru a aktivitám, ktoré na MK vytvorili. Ohľadom problému @petramaria som s kolegyňou debatoval a Tesco by to už malo mať vyriešené. Ak sa mýlim, alebo ak sú aj ďalšie nevyriešené veci, dajte mi prosím vedieť a povenujem sa tomu. Pekný deň prajem 🙂

Mário Šmýkal
Modrý koník Team

nikenzi
12. okt 2015

@mariosmykal ahoj, mne mali poslat dve 15€ kupony a nic. uz som im posielala mail no zatial nereauguju (resp na prvy odpisali ze vyhry uz posielali). 😒

Tu začni písať odpoveď...

Odošli