Dostihový kôň

lucinka_rapunzel
31. aug 2022

Ahojte mám takú dilemu...
Ma niekto skúsenosti s jedením konského mäsa (konkrétne z dostihového koná)? Frajer mi v poslednom čase hovorí že chodím ako keby som zjedla dostihového koná a ja neviem či to myslí vàzne alebo či si len robí srandu...
Neviete či konzumácia dostihovych koňov pomáha zvyseniu rýchlosti?
(Nechcem pred frajerom vyzerať ako blbá že mu nerozumiem.)

klarissa25
31. aug 2022

Bože môj toto tu už neskutočne upadá....

bessie12
31. aug 2022

@lucinka_rapunzel je to blbost. To sa len tak hovori, aj ked ja som nic take este nepocula, ale budis.. Takze neries hovadiny a venuj sa niecomu inemu...

tehotna40
31. aug 2022

@lucinka_rapunzel skus si dat korytnačku alebo slimáky možno pôjdeš pomalšie

bessie12
31. aug 2022

@klarissa25 znovu je to fake tema a novy profil 😀 Normalne som cakala, kedy sa tu dnes nieco "zaujimave" objavi a nemusela som dlho cakat 😂

viestta
31. aug 2022

Iste, a keď zješ pavúka zrazu začneš strikovat.
Odporúčam zohnať frajera s lepsou kondíciu. Keď nevládze za tebou chodiť, nebude ani v posteli stačiť s dychom, a to je väčšia tragédia ako to, že za tebou beha ako udychcany mopslik

bessie12
31. aug 2022

@viestta v azii je taka specialita - pecena tarantula, tak by to mohla skusit 😂😂

nelca84
31. aug 2022

@lucinka_rapunzel no mozno nevyzeras, ale si 🙈 a sestra ti uz upratala izbu a napisala ulohy? 🤦‍♀️
Bez si pisat so spoluziakmi.

00momo
1. sep 2022

🤣🤣🤣🤣🤣😅😅😅😅😅😂😂😂😂😂😂

jaskolka
1. sep 2022

Autorke asi sestra neupratala stále izbu, tak je z toho v takej depke, že potrebuje zjesť dostihoveho koňa... 😆😆😆😆

palicka
1. sep 2022

Len daj pozor. Keď ti niekto povie, že sk múdra ako sova, usilovná ako vcielka, lenivá ako voš…. Čo všetko dokážeš pojest!

zafir01
1. sep 2022

@lucinka_rapunzel to buď rada, že riešiš distihoveho koňa... Môj muž jeden čas, strašne študoval opice, ktoré sa volajú Bono.... Vkuse šu*aju. Pri jedle, pri hygiene, pri hádke, po hádke, .. Manžela to zaujímalo a chcel, aby sme sa nimi viac inspirovali 😂😂😂...