• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvaja v tom. O čom tu bude?

11. januára 2009 
zuzi je aky je a dokonca spravil par prusvihov tam kde bol naposledy no aj tak sme si vydychli ked sa to skoncilo
12. dec 2008 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale neobranujem ho
Ale preco vsetky,ved teraz je on na čele,ma 1 miesto :grinning:
mi to pripomina mojsejovcov ..... vsetci na nich nadavali, ale ajtak ich pozerali :slight_smile:

ale tento rochniak ..... za prachy ze by zo seba robil idiota? :confused: sa mi to nechce verit, aby jeden rozumny clovek sa znizil k takejto veci :confused:
12. dec 2008 o 00:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som ho tiez neurazala,keby som tie pracovnicky nevidela ako dru a on ich takto zhodi,to nieje pekne,aj kavu mu spravili,ochotne pomohli.Ale kaslem uz na to,kazdy mame svoj nazor a hotovka.
12. dec 2008 o 00:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja neklamem mna potom asi klamal reziser no aj to moze byt asi, ale urcite to nerobi pre gabikine ocka
12. dec 2008 o 00:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. dec 2008 o 00:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Drobova,dalsia kapitola sama o sebe :grinning:
12. dec 2008 o 00:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leva :wink:

idem spat zajtra meriam teplotku a musim nieco pospat pa
12. dec 2008 o 00:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru :slight_smile:
12. dec 2008 o 00:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim ze burliva dabata :grinning: ja uz len ze vcera sa mi pacilo ze rochniak by nemal byt nominovany za bebila - on by mal byt cena :grinning: ,pretoze jeho nemozu dobehnut ani mojsejovci :grinning: :grinning: :grinning: .tak ako je OSKAR mal by sa hlupin celebritam ododvzdavat ROCHNIAK :grinning: :grinning: :grinning: -tod asi vsetko v tejto teme,pretoze som tu na dlhy cas naposledy a vsetkym prajem krasne sviatky ci uz pri telke s celebritami :grinning: alebo s rodinou :grinning:
12. dec 2008 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didusa, pre hlupáka každý hlúpy.....
12. dec 2008 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula,ty si vcera pozerala forrest gumpa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2008 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte niečo.. komentujem aj iné "celebrity", ale v téem showbiznos, tam to totiž patrí, ale tu sa bvíme v téme dvaaj v tom ,tak preto len Rochnyaka....
12. dec 2008 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby inak uraanie vam ide dobre sa mozte hanbit napriklad aby matka 2 deti takto pisala :confused:
12. dec 2008 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didusa ale ty si tu verejne nazvala ludi hlupakmi,pritom neopravnene,toto je disusia a kazda musi brat do uvahy to ze mame ine nazory.....a koli pawielovi?????nehrozi :grinning:
12. dec 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: jaj baby, sranda s vami niekedy, fakt :grinning:
12. dec 2008 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. dec 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didusa, ja si tiež myslím, že Rochniak je magor, ale aby niekto začal urážat len preto,že si o nom napísala niečo iné, ako si myslí večšina, je úbohé.a to tiež o niečom svedčí .vobec na to nereaguj a nenechaj sa vytočit.niektoré sem chodia vyslovene koli hádkam.
12. dec 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pridam aj ja polienko do ohna: pre mna clovek, ktory sa prezentuje takymto stylom na verenosti, straca akukolvek ludsku hodnotu (tym nemam na mysli inteligenciu, ludsku dostojnost, myslim tym to, ze mi jednoducho nestoji za povsimnutie...) A ak ten clovek taky v skutocnosti nie je a prezentuje sa tak len kvoli peniazom, televizii, sou alebo comukolvek inemu... tak taky clovek pre mna tu hodnotu straca, aj keby mal 10 titulov pred menom, 10 za menom a bol uznavany na celom svete ako stelesnena dokonalost a dobrota... pretoze znizit sa k niecomu takemuto moze len neinteligentny clovek (pritom nemusi mat IQ 60 :wink:, ono ta inteligencia velakrat spociva aj v niecom inom, nielen vo vedomostiach ako takych....)

len tolko som chcela povedat :grinning:

takze Rochnyak nerochnyak... nech by to bol ktokolvek, ak by sa tymto stylom prezentoval na verenosti, klesa v mojich ociach na bod mrazu :wink:
12. dec 2008 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi tak to mas uplnu opravdu, baby na materskej sa nudia asi :confounded:
12. dec 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didusa, prvá si začala urážat ty.... len preto, lebo sme nehíkali nad tým že poznáš Rochnyaka, a že sme nezmenili názor po tom čo si napísala, že je úplne iný a na blbého sa len hrá... tak v tom prípade, je pokrytec...
pretoža ja by som sa nehrala na magora, ani za peniaze....

P.S.: Paviel je z Ukrajiny, nie z Ruska, ako si napísala......
A nenudím sa, odpočívam po celodennej makačke.... a to, že som matkou, skvelou matkou dvoch detí predsa neznamená, že nemôžem mať svoj názor a že budem ako teliatko prikyvkávať na každýnázor....

Bubba, áno, pozerala som Gumpa, ale toto heslo poznám už dááávno, a použila som ho, lebo v tej chvíli sadlo ako uliate....
12. dec 2008 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
forest je srdcovka a knihy su uzasne,len skoda ze nasfilmovali aj tu druhu-som mimo temy viem :slight_smile:
12. dec 2008 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titkova, presne, forrest je studnica múdrosti... niektoré by si ho mali pozrieť....
Napíšmi do IP autora knuhy prosím.... ja som zabudla :sweat_smile:
12. dec 2008 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon...veď ty tak inteligentné žieňa...prosím Ťa...čo tu ešte robíš????

zuza....ja bud tebou...tak tu tak nehájim dotyčnú...pretože, tým, že si myslíš, že rochniak je magor...máš podľa dotyčnej...nasraté v hlave...to som len vyňala z jej príspevku......tak skús prehodnotiť....kto tu koho uráža... :grinning:

ja len toľko...a prišla som cicu vyhnať odtiaľto...si len tlak dvíha...a neni je to treba :grinning:
12. dec 2008 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už idem asitka......
12. dec 2008 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď preto...cica :grinning: a neopováž sa nazrieť.... :grinning:
12. dec 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby to co? asitka tak to je asi kazdeho vec co sem napise ty nemas preco na monkulu takto pisat,,,,vsak si povedala len svoje,,,nie? :slight_smile:
12. dec 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

moj ty smutku
12. dec 2008 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy, ale asitka to myslela v dobrom :sweat_smile:
12. dec 2008 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok