• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvaja v tom. O čom tu bude?

11. januára 2009 
chapem chapem vsak ja tiez v dobrom :grinning:
12. dec 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula uz si sem nemala nazriet :grinning:
vidíš mon...chcem ti dobre...a ešte ma zdrbúúúú :grinning:
a radšej sa pracem...lebo ma zas niekto biť začne :grinning:
12. dec 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na, na, na, buch, buch, buch... :grinning:
12. dec 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemám ťa už rada....aspoň v tejto téééme :grinning:
12. dec 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fúúúki fúúki, na bebe....
12. dec 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíš...a na ---oného--- aj zabudli :grinning:
12. dec 2008 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: baby baby :grinning: neviem či si nespravim termín u toho blba, nech mi vykuzli nejaké hniezdo na hlave a možno zmením potom nazor :grinning: :grinning:

heh ked sme pri tých kaderníkoch, včera som niekde nadabila na anketu kto je väčší debil či spievajuci kaderník Kittner / to bol pre mňa tiež jeden zvratok / alebo Rochnyak :grinning:
12. dec 2008 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezabudli :grinning:

katka...ako porekadlo hovorí...jak by ich jedna mater mala.... :grinning: tým samozrejme nechcem nikoho mamu uraziť....aby ma zas niekto za slovíčka neťahal.... :grinning:
12. dec 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to som uz mimo - toho druheho nepoznam :sweat_smile: -ako je toto mozne asi uz staroba- stracam prehlad nasich bohovskych celebriiit :angry:
12. dec 2008 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka...o nič si neprišla.... :grinning:
12. dec 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jaj ta nova kultura :angry:

ja len zo zvedavosti aby som mohla reagovat-no aj tak Rochniak vedie..... potom dlho dlho nic a potom Mojsejoci a slecna Kolarova----brrrrrr :angry:
12. dec 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slnieckovaaaaaaaaaaa to je strasneeeeeeeeeeeeeeeee spievajuci kadernik...a spieva jak bukvica :grinning: :grinning: ozaj s kym chodi pawiel vraj ma nejaky vztah som uz davnejsie dakde zachytila ale kto to je ,netusim(mozno nejaky chlapec zo stanice :grinning: :grinning: )
12. dec 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba: no ten spievajuci kadernik :rolling_eyes: "pycha" Kosic... po Mojsejovcoch... :grinning:
12. dec 2008 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tam na vychode maju toho dost okrem vysokych tatier :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ci to v tej minulej casti ta playmate hrala to svoje spravanie alebo je vazne jaka pridr*ana... ked to hrala tak klobuk dole za divadielko ale ak je taka aj v skutocnosti tak dovi...
12. dec 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi som nepochopila,ale preco by som sa mala hanbit za to co si o nom myslim,ved si sam za to moze a ohanat sa tu detmi,co uz ste ozaj neni zdrave,ked je raz pre mna Rochniak spodina,nik moj nazor nezmeni,mna nezaujima kto sa snim stretol ci co ja viem,mne stacilo ho pozerat a ruzum sa mi zastavoval dost casto.
12. dec 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leva aj mne sa rozum zastavoval pri niektorych jeho hlaskach sme na seba s muzom pozerali ze ci sme s inej palnety :grinning:
12. dec 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
12. dec 2008 o 13:44 • didusa.risulo
tak,tak,no to od nas niektore chcu aby sme ho tu akoze co?chvalili,je tu tema na vyjadrenie nazoru?je.A kazdy ma svoj nazor,ci ma dve deti,ci pät a nenudime sa.
12. dec 2008 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leva ja som uz skoncila tak nerypte
12. dec 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didusa a na co sa mam dat vysetrit? :rolling_eyes:
12. dec 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa nehnevam,ja si za svojim nazarom jednoznacne stojim a nepotrebujem vysetrenie,skor by ho tu potreboval niekto,kto neviem prehltnut nas nazor,robit alebo byt blbecek do urcitej miery chapem,no co je vela to je moc,este raz sam si za to sam moze!!ked sa takto prezentuje,co cakal?ze ho budeme milovat aky je zabavny,nech si zo seba robi co chce,no druheho nech neuraza.
12. dec 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o com to je teraz nechce sa mi citat dozadu tak len jednou vetou prosim :wink:
12. dec 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale ved sem nechod,nemusis citat,ja nerypem,vravim si len svoj nazor,ako nehnevaj sa preco mi ho beries?
12. dec 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marse didusa obranuje Pawiela a nas, ktore sme proti posiela na vysetrenie :grinning: jednou vetou :grinning:
12. dec 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slnieckova diki to som potrebovala :dizzy_face:

diduse nazor neberiem
pre mna Paviel zostava pridrbkom :grinning:
12. dec 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok