Elektronická cigareta

ewuska
9. júl 2009

Ahoj 🙂
Chtěla jsem se zeptat zda s ní nemá někdo zkušenosti. Můj chlap je těžký závislák, prokouří 3500kč za měsíc občas i víc. Chtěla bych mu jí pořídit v rámci úspory, ale i zdraví. Četla jsem, že tou elektronickou cigaretou se do těla dostává pouze nikotin na kterým je vlastně člověk závislý a ty ostatní škodlivý látky už ne.

Budu ráda když mi někdo napíše zkušenosti ať už vaše nebo třeba manželů.....

matainuk
4. apr 2015

kde sa da kupit v obchode elektronicka cigareta. e liquid mam len sa mi po ceste z UK na Slovensko niekde stratila cigareta

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julinka29
1. mar 2019
Používateľ julinka29 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.

moja kolegyna ju použiva, a fajči ju aj cez den v praci a vonia to ako vanilka.

essenceee
15. mar 2019

takže si myslíš, že elektornicka cigareta pomože odvyknut od fajčenia klasickych cigariet?

janamec
1. júl 2019

Zkus se podívat na tento blog, radí tam jak postupovat při výběru e-ciagrety a náplní...snad ti to pomůže. Mě to pomohlo 🙂 https://mojeelektronickacigareta.cz/blog/k/poradce

limetka69
9. júl 2019

@essenceee ahoj, az teraz somnto objavila, mam ju 9 dni a poviem ti, ze cigy ti chybat nebudu, ale musis si zvolit dobru napln, ale asi si na to uz prisla za tych par mesiacov. 😊

vgv6s
28. aug 2019

Ewuska ja používam e cigaretu už pol roka a klasickej vigarety som sa ani nedotkol pred tým som fajčil 7 rokov a nevedel som prestať za 3500 kč už kúpiš fak dobrý setík pre začiatočníka kľudn3 stačí aj lacnejši ja som začínal z exceed box je to aj ako celá sada teda baterka plus atomizér z ktorého sa ťahá vymieňajú sa tam iba žhaviace hlavy a doplňa liquid ( to je tá náplň z nikotínom poprípade bez sila nikotínu môže byť od 0 až po 20mg na 1ml) na začiatok určite iba tabakove liquidy žiadne sladkosti ala vanilkový puding a podobne pretože by to fajčiara neuspokojilo samozrejme ani tabakove liquody nikdy nebudú chutiť ako cigareta keďže chuť cigarety je vlastne chuť spáleného tabaku, papiera, lepidla a chemikálií čo sa do cigariet dávajú a chce to trošičku pevnej vôle na začiatok je ideálne začať zo silnejším nikotínom skusil by som tak 12mg na 1ml to by mohoo stačiť a ak nie tak potom skúsiť trochu silnejší, pozor prve dni s toho bude strašne kašlať je to spôsobene tým že para z e cigarety dráždi jazvičky v krku ktoré vznikli ako následok fajčenia ale ono to postupne prejde len treba vydržať a nepovedať si že je to horšie ako cigareta len preto že to škrabe v krku a potom je tiež veľmi dôležite aby viacej pil pretože bude dehidrovaný ale to tiež prejde inak ak ho to chytí a začne baviť tak budeš spomýnať na staré zlate časi keď prefajčil iba 3500kč ja dávam do e cigariet strašne peniaze ale je tp preto lebo si kupujem len luxusne e cigarety a jedna mi jednoducho nestačí pretoze rád experimentujem ale nemusí to byť aj jeho prípad niekto tomu az tak nepodlahne, zrhnul by som to asi tak že rozhodne e cigareta je super nápad nesmrdí, je zdravšia, a naviše človek stále objavuje nové príchute ak by si potrebovala viac poradiť kľudne my napíš na e mail richard.korda123@gmail com poprípade sa skús poradiť priamo v nejakom obchode s e cigaretami kde ti určite radi poradia 😀

nina_ra_584
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karima512
24. júl 2023

moj muz ma od vitariana, konkretne Wiz Hybridný Vaporizér a je spokojny, daju sa tam kombinovat byliny aj liquid