E-cigareta bez nikotínu počas tehotenstva

17. aug 2023

Ahojte, som v 15tt, pred tehotenstvom som fajcila iba sem tam iqos, ale nebola som zavisla, ako som zistila, ze som tehotna som prestala. Teraz mi mama kupila e-cigaretu taku tu jednorazovu za 7€, je ovocna bez nikotinu. Je to aj tak skodlive? Inak som uplne zdrava, aj babatko podla skriningu.
dakujem za odpoved a neodsudzovanie 🙂

jj298
17. aug 2023

Potlesk vsetkym mamam ktore kupuju svojim tehotnym dceram hocijake cigarety. Paneboze

majah212
17. aug 2023

ano je to skodlive, Na co potrebujes fajcit? daj si na miesto toho ovocie

lilizzachy
17. aug 2023

Ak si nebola pred tehotenstvom tuhý fajčiar, nefajčila by som to. Zbytočná chémia do tela. Včera išla asi v reflexe alebo správach reportáž o fajčení a elektronických cigaretách, tiež o týchto príchutiach. Lekári sa vyjadrili že ešte nie sú dlhodobé štúdie o Tom či to škodí alebo nie. Tak zbytočne riskovať, pozri si to z archívu 😉

amelia89
17. aug 2023

Škodi to.
A prislo by mi uplne neprirodzene “fajcit” cokolvek ked mam tehotne brucho.

rebrambora
17. aug 2023

Beznikotinova cigareta je fajn, ak si zavisla a postupne prestavas fajcit.
Odloz si ju ked porodis. Bude to ovela vacsi pozitok potom a nemusis mat zbytocne zle svedomie. Plus, aj na tej beznikotinovej mas obrazok alebo napisane, ze tehotne nie.

martinka13
17. aug 2023

No čo Ti hovorí zdravý rozum? Asi niečo iné, ako vyfajči ju, keď sem píšeš.

autor
17. aug 2023

Prave, tiez nie som 100% ok s tym, preto sa tu pytam. Asi ju teda odlozim alebo niekomu dam dakujem 🙂 nie som ten typ co riskuje zbytocne. Len kazdy na okoli ze bez nikotinu vobec neskodi preto som vahala

kik2022
17. aug 2023

Tvoja mama vie, že si tehotná? Tú cigaretu by som buď vyhodila alebo vrátila mame. Neriskovala by som to teraz v tehotenstve.

h2
17. aug 2023

To ti kúpila mama?! Po tom, ako si prestala fajčiť, lebo si tehotná?! Ja asi odpadnem!

h2
17. aug 2023

Ináč, ešte by ma strašne zaujímalo, že aká je to ovocná cigareta. Lebo predpokladám, že do toho primiešajú nejakú umelú chemickú príchuť, napíšu "ovocná" a niekto z toho ešte nadobudne dojem, že je snáď zdravá, lebo veď ovocie, vitamíny...! 🤦🏻‍♀️

autor
17. aug 2023

Uz som ju dala inej osobe, ze nebudem riskovat. Len som sa pytala ci je fakt pravda, ze je neskodna lebo s viacerymi ludmi som sa o tom hadala. Cize kaslat na inych a budem robit to co si myslim, ze je spravne a to nefajcit nic. 🙂

h2
17. aug 2023

Jasné, že je škodlivá aj cigareta bez nikotínu! Ako si niekto môže myslieť, že nie?! Veď vdychuješ ten dym a všetky tie splodiny z toho, že to tam horí. Nikotín nie je jediná škodlivá vec na cigaretách. Ani zďaleka!

aaaa1111
17. aug 2023

tie naplne obsahuju kopu chemie, od tazkych kovov az po karbonyly, co su mierne karcinogeny. urcite neriskuj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre