Epsteinov zoznam

6. jan 2024

Co si myslite zienky a matky o zozname ludi na jeho zozname, ktory bol teraz zverejneny? Je tam vraj 170 mien jeho navstevnikov…

zuzulka558
6. jan 2024

Pred pár rokmi som sa dostala k článku ze niečo podobné je aj pod Tatrami a chodia tam ti naši boháči zas,,,, vtedy som sa na tom zasmiala no keď som čítala o Epsteinovi ktovie kde je pravda aj na tom zozname to vedua len oni

autor
6. jan 2024

@simsalabim pockaj preco tu splietas moju kamosku? Co tam bola jeho kamoska? Ja nikoho neodsudzujem, ale ked isiel na pedofilny ostrov, tak asi nesiel obdivovat krasu musli… myslim morskych😂😹

simsalabim
6. jan 2024

Pokial viem, konkretne Hawking sa tam ocitol kvoli konferencii, ktoru financoval Epstein.
Ale uz ma diskusia s tebou fakt nebavi. “Tvoju kamosku” som pouzila ako priklad toho, ze tvoja metoda “guilty by association” moze byt chybna. To ale ty nechces ani len pripustit. Na tom ostrove mohli byt oslavy a “oslavy”. Zverejnili zoznam hosti, nie zoznam uchylakov. Na tom zozname su istotne uchylaci, dalej ti, co o tom vedeli, ale zatvarali oci a potom uplne nevinni ludia. To je vsetko.

cafelatte
6. jan 2024

Kde nájdem ten zoznam?

autor
6. jan 2024

@simsalabim asi konferencia ako si uzit s dievcatkami🫣 … ja len ze davas onicom priklady a sama si sa presvedcila o tom, ze tvoj usudok nestoji za vela…

simsalabim
6. jan 2024

Ty si fakt chora. Zaslepena s tunelovym videnim, bez stipky kritickeho myslenia. Snad aj teba raz niekto odsudi len na zaklade toho, ze si sadnes na kavu s niekym ako Epstein.

autor
6. jan 2024

@simsalabim tak ja som zaslepena, hlavna vec ze ty by si na svojho suseda kvoli peknym modrym ociam nepovedala, zeby vytrieskal aj z teba vsetok make up, keby vedel ze moze mat tvoju dierku…🤦🏻‍♂️ Chora si akurat tak ty a naivna

walentina7
7. jan 2024

Neverím ziadnemu politikovi ani politickym špičkam. Lietaju v tom vplyvní ludia vsetci do jedneho. Mel gibson sa neraz vyjadril k tomu co robia elity s detmi, takisto macaulay culkin sa vyjadril co s nim ako dieťaťom robili. Kazdy nadáva iba na cirkev že sú to zvrátené pedo hoviadka, ale že to robia aj politici,herci, speváci to nikomu nevadilo. Odporúčam zhliadnuť dokument napr Pád kabaly. Alebo film ktorý tu bol spomínaný "Zvuk slobody" aby sa ľuďom začali otvárať oči.

zuzulka558
7. jan 2024

@walentina7 a preto som mojej zakázala skúšať detské kastingy, lebo strašne chce skúsiť len tak,, a takto ako píšeš to som jej aj povedala, že ak sa jej podarí preraziť zadarmo to nebude