Eurona - skúsenosti

28. aug 2020

naozaj ta eurona funguje? Pocuvam na nu same chvaly ale tak nvm ci sa oplati ... a hlavne na vo su tie "hesla pre hosta" ... ze ptm ked zadate urcite cisla tak niekto sa stane vasim poradcom ci co ... nechapem

andrea_prestastna
3. okt 2020

@sonia. Najviac agent a avivaze, kremy u mna nic moc a ciatic na grili slaby kedze som pracovala v gastre poznam lepsie vyrobky sice nie eko bio ale silnejsie, cistic na nerez fajn aj do mycky veci su ok

evita68
3. okt 2020

@andrea_prestastna čistič na trúby a grily patrí medzi top výrobky Eurony. Nepoznám nikoho, kto by nechválil. 😊

andrea_prestastna
3. okt 2020

@evita68 ved kazdy ma svoj nazor ja poznam silnejsie vyrobky sice smrdia dost ale su ucinne omnoho viac, jasne ze jenine cistit trubu ktoru snad kazda zena nejak udrziava ako v restike grill

adka6666
4. nov 2020

Baby ak chcete poradiť kľudne napíšte, alebo sa pridajte do skupinky “zázračné upratovanie”. Teraz mám aj balíčky vzoriek na vyskúšanie 👌🏻

1jarkacu
9. nov 2020

Dobrý deň chcem sa spýtať ak chcem začať fungobat v eurone objednávať si výrobky pre seba a svoju rodinu ako sa mam tam prihlásiť???

adka6666
9. nov 2020

@1jarkacu napíšte mi prosím správu, všetko vam vysvetlím 😊

lufi1
9. jan 2021

@andrea_prestastna cistic na rury a grily top
Treba ruru nahriat cca 50 stupnov nastriekat cistic nechat hodinku dve posobit a potom umyt teplou vodou a hotovo.nikdy nesklamal

snowflake07
18. apr 2021

Ma Eurona nieco na zlte skvrny na bielom pradle?Robi s nou niekto z Ba?

adka6666
18. apr 2021

@snowflake07 ahoj, áno má, volá sa to agent, je to multifunkčný produkt. Ak máš otázky, kľudne napíš

tina266
2. jún 2021

@snowflake07 ahoj, zohnala si niekoho? Som z ba a rada ti dam vyskusat vzorku. Mne na vacsinu veci stacil prasok na biele pradlo, a potom zavisi od skvrny, pekny vecer

nyky23
25. jún 2021

Viem objednať Euronu v zľave už prvým nákupom,ci musím najpr nakúpiť a až potom dostanem zľavu?

adka6666
25. jún 2021

@nyky23 hneď nakupuješ -20% marže dole. Ak máš otázky kľudne napíš ☺️

hande3012
5. aug 2021

@adriatica28 ahoj, mohla by si mi, prosím, poslať tie foto z "pokusov", čo si vyskúšala? Neviem sa rozhodnúť, ktoré výrobky si objednať a vyskúšať medzi prvými... Je toho v katalógu totiž straaaašne veľa 🙂

adriatica28
1. sep 2021

@hande3012 prepáč až teraz som si našla správu 🙈 ak máš ešte záujem rada ti pošlem fotky pred a po, len mi napíš čo by si chcela vidieť lebo mám toho veľa

mirimikova
27. sep 2022

ja som na Eurone fungovala 4 roky, zo začiatku som bola veľmi spokojná, ale posledný rok, rok a pol sa mi už produkty páčia čím ďalej tým menej...aviváže už nevoňajú tak ako kedysi, niektoré vôbec nie je cítiť, ani pracie gély mi už neprídu také účinné..a celkovo mi už veľmi veľa vecí od nich smrdí - kedysi mali perfektné a voňajúce WC čistice, teraz je to pre mňa až nepríjemný zápach, takisto napr. čistič kúpeľne - strašný smrad je po ňom...v lete som si ešte objednala tovar od nich ale už viac nejdem...fakt sa pokazili...toľko moja skúsenosť.

lukbe
27. sep 2022

Áno,funguje,majú tam taký systém,že niekto ťa zastrešuje,je akože poradcom,ale to nemusíš riešiť,keď sa zaregistrujes,v podstate si výrobky objednávas sama,ak teda chces. Ak by si ich chcela kupovať prostredníctvom toho poradcu,aj to sa dá,ale ja mám poradcu v inom meste😂. Inak výrobky sú naozaj kvalitné,objednám si,čo potrebujem raz za čas,ak by si objednávala toho viac aj pre niekoho a častejšie,máš to potom pri ďalších objednávkach lacnejšie.

wilagrande
12. nov 2022

Ja pouzivam na pranie eco mimi prach a avivaz to je luxusna detska vona !! A potom mam agenta a potom univerzal stoji sice 8€ ale mam z neho tolko pollitrovych rozprasovacov na bezne upratovanie bytu ze vlastne ma pol litra vynde cca 30centov vylesti umyje vsetko tak lepsie dat 30centov ako 3-4€ v drogerii ale objednavam len sama sebe a sem tam ak ma kolegyne poprosia nieco objednam …co sa tyka pripravku na vodny kamen ci co to som mala z toho mi bolo na 🤮 na rury celkom ok ale ja ju nemam moc spinavu ja vlastne ficim len na tom eco mimi

mikadooo
12. nov 2022

Ahoj, eurona je dobrá, rovnako ako hocijaká iná drogéria 😁. Za mňa produkty s rovnakým efektom nájdeš aj v normálnej DM. Ak nechceš vyslovene nejakú konkrétnu vôňu, ktorú má len eurona. Čistiaci efekt je porovnateľný s inými voľnopredajnými produktmi.