Eurovízia. Čo na ňu hovoríte?

lenny22
27. feb 2009

Aké sú Vaše názory na Eurovíziu? kto je Váš favorit? 🙂

zuzitka
5. mar 2009

teraz je na jojke zase o tom ako desmod obvinili z podvodu, ze kuly mal odposluchy .... vypravali tam dalsi spevaci, ze aj oni pouzili odposluchy .... takze sa vsetci desmodu zastali 🙂

habibi78
5. mar 2009

práve bol v telke rozhovor s Tomečkom, dementoval správy o tom, že mu zakázali odposluchy, vraj si to len myslel, ospravedlnil sa......... aj Bezdeda povedal, ze odposluchy mohol mat kazdy....

zuzitka
5. mar 2009

sme kukali to iste 😀 😀

takze tomecek povedal nieco, co noviny zle napisali a desmod kvoli tomu odstupil 😀

habibi78
5. mar 2009

desmod k sláve taký trapas nepotrebuje..... 😀

zuzitka
5. mar 2009

nejake trapne odposluchy 😠
a tie debilne clanky ...

fakt to nepotrebuju ... a vlastne kuly povedal, ze odstupili aj preto, ze si myslia, ze cmorik do finale patri a tymto mu uvolnili miesto 🙂

bubadlo27
8. mar 2009

ahojte,
sa uz tesite na dnesny vecer? 😀 😀
ja musim nejako zamestnat MM, aby dal pokoj a mohla by som v kude pozriet, tie ich vykony 😀
a dajte nejaky tip na vitaza 😉
ja mam stale nejaky pocit, ze vyhra Nela s Kamilom 😕

majcik
8. mar 2009

Som zvedava, ze koho nakoniec porota z troch vyberie ...mam pocit, ze spievaju nazivo ... Andrea bola trosku falosna

bubadlo27
8. mar 2009

shoj majcik, aj mne sa zdalo 😉 , ti ona nemava tremu a nespieva falosne 😨
inak som nepozerala zaciatok, to Smola a Hrusky su namiesto Desmodu?

majcik
8. mar 2009

Bubadlo - vyzera to tak, Pyco povedal, ze namiesto Desmodu je ina kapela, ale nepovedal meno ... no myslim, ze su to oni.

majcik
8. mar 2009

Aj u Martiny mi cosi neznelo ... zeby isla tentokrat nazivo? He..

bubadlo27
8. mar 2009

ja som ich len zahliadla, ked ukazovali tu tabulku priebezneho poradia, a tam boli posledni 😉

majcik
8. mar 2009

Kladiem si otazku, ci ta spevacka z Mukatado tak susle, ci je chyba v ozvuceni?

zuzkafuny
8. mar 2009

Môj chlap kuká film na markíze 😠 ako je to zatiaľ...???

majcik
8. mar 2009

Aktualne je poradie Tomas Bezdeda, Mikulcik, Mukatado, Martina Schindlerova, Robo Opatovsky.

Spievali uz skupina VIP, Mukatado, Tomas Bezdeda, Martina Schindlerova, Robo Opatovsky, Andrea ... a kto este? Doplnte ma

zuzkafuny
8. mar 2009

Ja si neviem pomôcť, mne je ten Bezdeda tááák nemsymoatikuš 😖

majcik
8. mar 2009

Vyzera to tak /podla mna/, ze dnes idu vsetci nazivo ... a u niektorych pekne pocut ten rozdiel v speve dnes a predtym ...

bubadlo27
8. mar 2009

ja nemozem kukat, lebo pozerame kriminalky, ale idem pozriet na net ☹

zuzkafuny
8. mar 2009

Majcik aj minule išli naživo...

zuzkafuny
8. mar 2009

a spievajú to isté, či majú druhú pesničku...???

majcik
8. mar 2009

Tie iste pesnicky spievaju ...

No neviem, ci vsetci isli nazivo predtym ...

zuzkafuny
8. mar 2009

teraz kým je reklama kuk ten duet... mne sa to nepáči... 😖 ale viac ľudí, viav názorov... Prečo tam niekto nehodí aj niečo živšie...hm?

majcik
8. mar 2009

teraz ide janais ... mne sa ona celkom paci

melory
8. mar 2009

a ja sa cudujem, kde ste vsetky 🙂

majcik
8. mar 2009

asi tak poctivo sleduju ... aj Vy mate pocit, ze viaceri boli lepsi v semifinalovych kolach ako v dnesnom finale? ☹

mukky
8. mar 2009

dievcata viete co,mna nijak velmi ziadna pesnicka neoslovila,mam nejaky pocit akokeby tam vsetci boli na silu,nedavaju do toho vsetko,nemyslite??take vsetko spomalene to je,a ani tie lahko odete dievcatka to nezachranili 😀 😝 joj nejak falosne aj ta cirova spieva 😒

zuzkafuny
8. mar 2009

majú trému... a je tam ten desmod???

majcik
8. mar 2009

Podla mna tiez nejaka velka slava to nie je .. myslim si, ze realnu sancu zvitazit v Moske s tymto asi nemame ...

mukky
8. mar 2009

Aspon vidime co robi playback a technika,jeeeeeeeeeeej aj ja mozem byt spevacka 🙂 Ale pesnicka sa mi paci cirovej,nely,zimanky,a este neviem....

zuzkafuny
8. mar 2009

majcik... nie asi... isto!

majcik
8. mar 2009

Teraz ide Kamil a Nela, tak uvidime ...