Fajčiari

macik6
22. apr 2023

Ahojte poradte prosim ,zrejme suseda pod nami no neviem to presne proste niekto casto fajci na balkone a ked mame otvorene okno cela miestnost smrdi od dymu vcera ma to uz nastvalo ptetoze pobede vecer ,dnes okolo pol piatej ,potom okolo osmej ,strasny smrad to je a mne ako nefajciarovi z toho pride normalne zle,su to aj zrejme lacne cigarety lebo je to strrasne silny a stiplavy zapach ,poradte co robit ci nieco napisat na vchodove dvere alebo co ,ked neviem presne ci je to ta suseda pod nami no naskor to asi ona bude, lebo je na dochodku a tam zvykne fajcit .Blizi sa leto ked to okno a balkon budu casto otvorene je mi z toho zle .Dakujem za kazdu cennu radu

macik6
autor
23. apr 2023

@domkakvet ano kaslat na to

maca1984
23. apr 2023

@macik6 z toho komentu si si vzala jediné.
" ja som trpiteľ a hotovo".

aylinn
23. apr 2023

Kup jej IQOS mašľou previazaný 😄

fion22
23. apr 2023

@macik6 presne, moja sloboda končí tam, kde začína tvoja- pre fajčiarov toto neplatí, lebo oni ten smrad už nevnímajú. Ono je to jednoducho závislosť ako každá iná. My nefajčiari to nikdy nepochopíme. Aj svokra (viem téma je sused) inak inteligentná žena, ale keď ide o cigarety, koniec. Sestra, tuhá fajčiarka, jej zomrela na rakovinu pľúc. Jej samej vybrali 2 zrazeniny z hlavy, vraj z cigariet, fajčí ďalej. Keď bol manžel ešte malý, boli v Usa, a že si zapálila v reštaurácii, potom čo bola upozornená, že je tam zákaz fajčenia, začala kričať ako zmyslov zbavená, že chce hovoriť s riaditeľom...vyhodili ich...tam aj naspäť keď leteli, fajčila synovi do ksichtu...mm prekonal rakovinu ani nie 30, a ona si ide svoje...pri našej dcére má zákaz fajčenia, nechali sme ju 10 min s ňou v parku, prídeme naspäť a svokra na lavičke, malá vedľa v kočíku a cigaretový smrad, svokra ruku s cigaretou za lavičkou schovanú, že hádam si nevšimnú😅

macik6
autor
23. apr 2023

@fion22 no cele zle ked som bola mladsia nejak mi to az tak nevadilo asi sa mi zmenil cuch a je citlivejsi no teraz mi strasne vadibten smrad normalne ma drazdi v hrdle aj nose

sonicka19983
23. apr 2023

My máme smraďochov na každom balkóne pod nami, a aby toho nebolo málo tak aj v byte vedľa už cca 10 rokov ...ja na to kašlem a pre zmenu vôbec neokrikujem deti keď s niečím búchajú alebo sa hádajú alebo podobne (miestami sa k ním pridám a hotovo)...oni ignorujú moje potreby, ja ich a môžu mi fúkať práškový cukor kam chcú 😆😆🤣🤣

sonicka19983
23. apr 2023

A v lete zásadne nevetrám: Ad1 mám klímu Ad2 som alergik čiže nevadí 🙃 je to o nastavení... Balkónoví fajčiari sú banda závislých plus v mnohých prípadoch aj obmedzených ignorantov a úprimne ich skôr ľutujem, ako by som sa mala znížiť k tomu, aby som ich s negatívnou emóciou riešila...

macik6
autor
24. apr 2023

@sonicka19983 je to tak kaslem na to aj tak mi je na grc z vela drzich ludi nebudem si zbytocne pridavat problemy a presne nic sa tym nezmeni len ja budem ta zla

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fion22
24. apr 2023

@macik6 ved toto, zákon chráni fajčiarov... ani poľnohospodárske zvieratá kvôli smradu nemôžu chovať ludia kde chcú, myslím nariadenia jednotlivých miest a obcí môžu určiť min. vzdialenosť od susedov, cigarety smrdia nefajčiarom rovnako a ešte sú aj škodlivé, ale to politikov netrápi, však zarábajú na daniach+ každý volebný hlas je dobrý. Skús pozrieť zákon § 127 Občianskeho zákonníka 🤗

macik6
autor
24. apr 2023

@fion22 dakujem no vsetko nafigu