Fit počas tehotenstva a ľahké chudnutie po

andy241
11. feb 2018

Ahojte mamicky🙂
Rada by som sa s vami podelila o moju skusenost so sportom pocas tehotenstva a kratko po porode. Od malicka sa aktivne venujem plavaniu, nie som vsak ziadna velka pretekarka. Chodim normalne do prace a vo volnom case plavam, beham a skacem na svihadle. Pockas tehotenstva som aktivne plavala az do chvile kedy mi odtiekla hlienova zatka a teda posledne plavanie bolo 11 dni pred porodom. Pocas plavania som samozrejme pouzivala ochranne tampony do vody, ktore mozno kupit v lekarni. Od ukonceneho 36 tyzdna som poctivo trenovala s balonikom. Moja najvacsia motivacia bolo, ze som strasne moc nechcela byt sita, aby som opat mohla sportovat a nie sa hojit. Podarilo sa. Ani jeden stich a odrodene za 1,5 hodinu 🙂 tyzden po porode som zlahka odbehla 2 km, 19 dni porode som odbehla 4 km 🙂
Posielam link na moje plavanie pocas tehotenstv a 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=_zQ5DKDkbcQ

A zaroven prikladam foto 3 tyzdne pred porodom a 18 dni po porode 🙂

Vsetkym buducim mamickam drzim palce 🙂

Andy

evittam
11. feb 2018

@andy241 Ja som necvicila so žiadnym balonikom, odrodene za 40min a bez jediného stichu.😉 Akurát teda zvnútra mam cca 25stichov-tomu nicim nezabranis. Poznam zeny co sa dotrhali aj napriek nejakému balóniku.

nela6
11. feb 2018

@andy241 ja som mala stychy a bola som vpohode po 4 dnoch...

andy241
autor
11. feb 2018

@nela6 Super 🙂 to neviem ci ja by som bola, ja si musim vzdy vsetko odmakat 🙂

andy241
autor
11. feb 2018

@evittam tak to mi je luto, nie vzdy sa tomu da predist. A 40 minut je super 🙂 gratulujem 🙂

nela6
11. feb 2018

@andy241 jj, je to individualne, ja mam skor iny problem, ked som otehotnela mala som 53kg, rodila 59kg, a ked som prisla z porodnice mala som 50kg...cize o chudnuti nemohla byt ani rec, ako ale nabrat zdravo s mensim obmedzenim v cviceni, neviem ako intenzivne sa da, aby to neovplynilo mlieko + casovo vyhovovalo popri babu 🙂

bubinkaa
11. feb 2018

Ahoj Andy,

super maminka, sportovo zalozena, to sa mi paci. Ja som podobny sportovy blazon 🙂 Venujem sa hlavne crossfitu, behaniu, bicyklu.. Pocas druheho tehotenstva som cvicila do 5-teho mesiaca. Teraz cakame tretie babo, aktivne som cvicila donedavna, no teraz uz nemozem, dostala som stopku od lekarky /32 tt/. Takze oddychuje, uvidime, ako to bude po porode. Pri druhom dietatku som zacala cvicit po 8 tyzdnoch... Pripajam fotecku, 10. dni pred druhym porodom, 10. mesiacov po.. Motivacne 🙂 A sportovo naladenym maminkam zdar! 🙂

andy241
autor
11. feb 2018

@bubinkaa super perfektne uzasne !!! Ozaj dobra praca 🙂 si prikladom toho ze aj pri dvoch ci troch detoch sa to da. Ja verim ze tych sportovo zalozenych mamiciek a buducich mamiciek sa najde stale viac a viac 🙂

andy241
autor
11. feb 2018

@nela6 fuuuuha tak k tomuto sa moc vyjadrit neviem, lebo ja som ten typ ze zjem jednu horalku a priberem dve kila :D zial

bubinkaa
11. feb 2018

@andy241 dakujem a fandim vsetkym “sport” maminkam, super, ze sa tu mozme trosku pomotivovat ☺️ 💪🏼

sabca99
12. feb 2018

Ženy klobúk dolu pred vami dávam 🙂

tehulka2011
12. feb 2018

Parada, obdivujem!