Fotenie s manželom

julkaaa1
1. nov 2021

Ahojte každý rok sa chodime fotiť ja manžel a naše deti tento rok ideme tiež ale chcela by som aj fotky len ja a manžel fotili ste sa daktora tak s manželom? Budem rada za niejaku fotku ďakujem

oli18
2. nov 2021

@julkaaa1 ved sa odfot len s manzelom, co ti tu mame radit ohladom toho😀? A co ta zaujima, ako su nafotene ine pary? Detinske toto😁

jeltica
2. nov 2021

Vsak fotiek najdes neurekom aj na googli, aj fotograf isto bude mat nejake foto predoslych zakaznikov.

zuzks5
2. nov 2021

ako ja v tom nevidim ziadny problem a bude pekne, ak budete mat zopar fotiek len sami dvaja

tyaja5
2. nov 2021

nerozumiem ani ja tejto otazke. ako keby bolo zakazane mat fotky len vo dvojici, ked uz mate deti. co si. spravte si fotky ake vy chcete.

sweetyna
2. nov 2021

fotte sa tak ako to vy chcete a ako vam bude prirodzene. z fotiek je totiz dost citit, ci je to nasilu alebo nie 🙂 to uz radsej fotka len tak na gauci.

lubina
2. nov 2021

@julkaaa1 aj my sme sa par krat boli fotit v atelieri s detmi, chceli sme pekne fotky, ako rastu a vzdy sme sa aj my dvaja s muzom nechali odfotit, ved to je normalne, aj deti sme nechali same fotit, aj spolu, rozne kombinacie sme si vzdy urobili

dadis
2. nov 2021

Asi chce nejake drazdive fotky nafotit 🤔. Inak nevidim zmysel tej otazky 😂😂😂

nikanu
3. nov 2021

Najprv som to pochopila tak, že či je to ok, keď už majú deti. Inak ani ja nerozumiem, že prečo. Alebo prípadne ako inšpirácia, že aké fotky sa dajú nafotiť 🙂 Ale to hádam vie aj daný fotograf.