Fotky nakúpeného oblečka. Je to divné len podľa mňa?

janaal
21. nov 2012

Baby,to len mne pripada uverejnovanie fotiek satnika nasich deticiek prinajmensom divne? Chceld by som vediet aj nazor inych,poprosim bez urazania a provokovania. Mne to pripada cudne,nafotit doma sukromne veci,kt.moje dieta nosi a vycapit ich na net. Pripada mi to ako obycajna sutaz v tom,kto ma toho viac. O originalite pomlcim,vsetci rovnake znacky,rovnake kusky 🙂 Moja mala ma plno krasneho a myslim ze neraz aj draheho oblecka,ale ze by som mala vsetko nafotit a vytahovat ra tu pred inymi... To nie 🙂 Jasne,ze su to kazdeho sukromne fotoblogy a tym padom kazdeho vec,co si tam da,ja to akceptujem. Len ma zaujima,ci ma niekto podobny nazor ako ja. Dakujem.

janaal
autor
22. nov 2012

@roo tak neries 😀

janaal
autor
26. nov 2012

No mám dosť, teraz som videla, že už nielen oblečko, už aj sponky a gumičky 😀 😀 😀

gumimaci
26. nov 2012

@janaal vies co, mne to ani nevadi, nepozeram na to, lebo ma to nezaujima.
Ale nechapem, kde na to beru cas :D Ved vyfotit, staiahnut, nahrat, pridat popis.. 🙂

gumimaci
26. nov 2012

@blondiee83 😀 ja som bola taka ista, s kazdou prkotinou som sa zdoverila okoliu. Ale po porode: jednak nebol cas, a jednak mi tie kvanta veci zovsedneli. 😅 Samozrejme, ze ma maly par veci, ktore su mi tak nejak srdcu blízke. Ale uz to nie je take ako ked som bola tehotna 😉

ssussie
26. nov 2012

@janaal naopak mne sa velmi paci ked najdem fotoblogy pekneho oblecka - ale z ineho sudku: "za par centov ulovene na webe" alebo "moje sikovne rucicky" ... ale vycapovat tu nove kolekcie nextu a zary je taaake traaapne ...

janaal
autor
26. nov 2012

@ssussie no vsak jasne,ze ine je ked sa niekto pochvali tym,co sam sikovne urobi. Tomu rozumiem. Ale ked vidim tisicikrat nafoteny ten isty sveter z nextu,alebo ponozky..ty kokso mam dost. Alebo tie handry h&m,nekvalitne,otrasne a maminky sa idu z toho pos... .

ssussie
26. nov 2012

@janaal 🙂 no a ja mam HM detske veci celkom rada ... su imidzove 🙂 akurat v zahranici je to ludova znacka ... tu je to este, ze ci pana ... ☹

gumimaci
26. nov 2012

@janaal nahodou, ja som v piatok kupial v HM krpcovi rifle- mali po 5eur akciu 😀 tak hned dvojo, este aj o cislo vacsie... pofotim? 😀

janaal
autor
26. nov 2012

@gumimaci jasne,pofot a nezabudni na ponozky a hlavne-stitkom dopredu 😀

medovka14
26. nov 2012

Súhlasím s väčšinou... Nerozumiem tym albumom, detto albumom s darčekmi na vianoce... Na MMB som sa stretla aj s ponukou prave noseneho oblečenia na rezerváciu, dokonca baby nahadzovali veci z nextu s textom: "budeme nosiť, prijímam rezervácie"....
Uz dávnejšie som si prezerala album s tipmi na dekorácie domu, nedala som "paci sa mi" pri albume a po par dňoch som ho uz v záplave fotiek handier nevedela najst :(

janaal
autor
27. nov 2012

@medovka14 a uplne najväcsi gol su albumy s nazvom Paci sa nam no este nemame 😀 este aj nazvy albumov maju tie zeny rovnake. Stadovity efekt,nemozem si pomoct. 😀

usiko
10. dec 2012

@janaal je to chore, ubohe, zufale...podla mna mamickam, co toto robia, nieco chyba...samozrejme ze je to ich osobna vec, ale moj nazor je taky ako som napisal..mne je z toho smiesne....z tych albumov....