Funguje vám pridávanie inzerátov v bazáriku?
Ak chcem vybrať kategóriu oblečenia hneď mi napíše že koník má poruchu a snažia sa ho rozhojdať, to je od včera, chcem vedieť či to je tak aj u ostatných alebo nie.
Aj mne to vypisuje,včera aj dnes,neviem pridať inzerát ani cez operu ani cez mozilu,napísal už niekto adminovi?
Mne neukazuje novo pridane inzeraty, akoby od vcera nikto nepridal ziadny inzerat
pridavanie inzeratov nejde ani v pro shope. dufam, ze nam predlzia platnost o tie dni,kolko to nejde. takto dlho este vypadok nebol. a ziadny admin sa k problemu nevyjadruje, čo je škoda.
@tinage @janick @ondraskova @labko @funnny5 @nescafe28 @angel2000 @nikola0108 @danielka7 @reba7 @tallullah @falbala132 Ahojte, pridávanie inzerátov do bazáriku už to fičí, ako má 🙂 Tie, ktoré máte Bazár Plus, máte ho predĺžený bezplatne o dva dni. Kolegovia túto informáciu posielali aj v IP, tak ja len pre istotu informujem aj tu 🙂 Za výpadok sa ospravedlňujeme a aj my veríme, že už to bude úplne v poriadku 🙂 Pekný deň. Danka, Modrý koník Team


Aj u mna je to tak 😠 vecer mi to zacalo a dnes pokracuje.