Gél lak mi vydrží len jeden deň

dumbo10
17. feb 2019

Ahojte mám na nechtoch gel lak lenže problém je v tom že po jednom dni mi ide dole celý už neviem čo s tým neviem či mám gel laky zlé alebo čo tak by ste mi mohli poradiť🙂

lucula73
17. feb 2019

podľa mna to máš zle urobené,ja mám už 10 dni momentálne a ako prvý den....

gabuliacik
18. feb 2019

@dumbo10 staci,ze mas mastnejsie alebo vlhsie nechtove lozko a samozrejme si to zlezie.

marienka1989
18. feb 2019

Chodím na nechty každý mesiac, vždy mám gel-lak a po mesiaci mám rovnako krásne nechty ako v prvý deň (len samozrejme trocha odrastené). Tvoj problém nemusí byť spôsobený nekvalitne odvedenou prácou, pretože aj ja mám známu, ktorá chodí ku tej istej manikérke ako ja a po týždni má lak v hroznom stave.....takže si myslím, že to bude kvalitou tvojich nechtov, respektive asi nebudú dobrým základom pre gel-lak úpravu nechtov. Myslím, že tvoja manikérka by ti vedela poradiť, respektíve urobiť dajaké opatrenia, aby ti viac nezliezol...

gabuliacik
18. feb 2019

@marienka1989 presne ako hovoris. Gel lak veru nie je vhodny pre kazdy typ nechtikov. Skor by som odporucila v tomto pripade gelovu modelaciu,aby sa spravila stavba nechtu a malo to co udrzat...

tanalyn
18. feb 2019

Tomu nerozumiem ako ti môže ísť po dni dole? Buď je nekvalitný alebo si máčaš ruky v riedidle alebo v čom. Daj si spraviť inej nechtárke, uvidíš či to bude rovnaké

sarinka2012
18. feb 2019

@dumbo10 Otazka je teraz ale či mysliš profesionalny od kozmetičky alebo že maš doma lampičku a robíš si sama 🙂 lebo od kozmetičky mi drží ako kliešť ale mala som aj lampičku doma, nakupene som mala všetko možné, lepidielka, čistidielka, laky, nadlaky, farebne..vydržalo mi to 3 dni 🙂 a žial ano je to mojimi nechtami, tak som si potom robila už len priležitostne, lebo ked som si len nalakovala obyčko lakom mala som ho 3 hodiny. Ale tieto gelove od kozmetičky mi držia perfektne, nemam problem ani ked sa pozabudnem a upratujem bez rukavic že su nechty vystavene vode a saponátom a to mam fakt extra zle, ževraj "mastne" nechty a nič mi nedrží.

29simona29
18. feb 2019

@dumbo10 máš zničené nechty, presne včera som si dala gél lak dole aj ja po dlhom používaní a žiaľ sa musím pár mesiacov bez neho zaobísť, mám dosť zničené nechty a preto mi nedržal, treba aby to vyrástlo a bude lepšie

dumbo10
autor
19. feb 2019

@sarinka2012 no robila som si ich sama chcela som to vyskúšať ale tak mam na to aj pen primer a to potom nechápem keď ti ich robí kozmetiča tak jak to že ti vydržia dlho a keď si ich robíš ty tak nie ona používa niečo ešte speciálnejšie?

dumbo10
autor
19. feb 2019

@29simona29 ďakujem skúsim teda tak tearz ho mám akože 5deň, drží ale už na krajoch nie tak

drimonna
19. feb 2019

@dumbo10 Nekupuješ si nejaké lacné hlúposti náhodou? Myslím ten Lak ...

dumbo10
autor
20. feb 2019

@drimonna tie gel laky mam vsetky zo stranky aspora a stali 3,99alebo nejak tak

sarinka2012
20. feb 2019

@dumbo10 Ano aj ja som použivala primer a dokonca som si ešte predtým povrch nechtov prešla pilnikom a nevydržalo to dlhsie ako 3 dni bez toho aby sa mi aspon 1-2 nechty neodlupli. Určite aj tie pripravky su iné, no hlave za to mozu moje nechty, su mastnejšie a ten mnou robený gel lak som nemusela ani dlho rozpúštať a postupne odstraňovať prípravkami, len som ho načala a zlupla cely z nechta. Tento od kozmetičky mi drzí ako kliešť, jednak su tie nechty hribšie, takže sa mi nezlomia a použila snad asi 6 roznych prípravkov, flaštičiek, vodičiek a tak 🙂 a o cene to nejde, tie orly čo som mala ja stali jeden lak okolo 15 eur, primer a gel lak to isté a nevydržalu mi.

dumbo10
autor
20. feb 2019

@sarinka2012 aha no ta dakujem velmi pekne akoze teraz ich uz mam 5.den a drzia len na krajoch sa uz trocha supe dole🙂

stanulienkat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dumbo10
autor
7. apr 2019

@stanulienkat gel lak mám značky cokor it! a lampu neviem akej mám značky neni tam nič písané

stanulienkat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
july0
16. okt 2020

@dumbo10 color it mam aj ja a tie su neni moc kvalitne....uplne stači ak viac investuješ do primeru, podkladovej bazy, a top gel laku, a farebne gely si kupuj na aliexprese a pohodicke ti vydržia

biba_18
5. mar 2022

@july0 color it nie je vobec nekvalitny lak - maju skvelu pigmentaciu aj lesk a aj vydrzia dlho... silcare je najvacsi vyrobca nechtovej kozmetiky v europe