Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
10. feb 2014

@denisenko jupíííí len si to nechááááj.....u nás je 😎 😎 😎 😎 😎 ...ha ha 😀 😀 😀 😉 🙂 😎 😎

denisenko
10. feb 2014

@jacka veď aj u nás je 😎 😎 😎 😎 som musela pozastierať žaluzie, čo mi tak oslepuje očká..... 😉 😉 😉

jacka
10. feb 2014

@denisenko 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ....neverím 😠 😠 😠 ................................... 😉 ....kolko máte sniežiku?.... 🙂

denisenko
10. feb 2014

@jacka ...len trošku....asi tak 2-3cm všade....ale už sa to topí....ked tak praží..... 😖

utka
10. feb 2014

Ahojteeee... 😎
@jacka veru 😝

jacka
10. feb 2014

@denisenko takže blato ☹ 😒 .....škoda dlho vám nevýdržal 😒

letty86
10. feb 2014

ahojteeee
@jacka a vám je ako?

jacka
10. feb 2014

@letty86 dakujem....dobre.... 🙂 .......MAťko je v škole....aj ked som velmi nechcela.......ale som mu nakázala ked mu nebude dobre nech to hned povie učke.....a ja prídem......vraj mi cez velku prestávku zavolá....ha ha...ale včera mu už nič nebolo len bruško ho bolelo....noc fajn .......ráno nič......tak uvidím 🙂 .............a to poznáš mý musíme fungovať........ 😉
vý sa ako máte?.......

letty86
10. feb 2014

@jacka tak fajn, že mu je už dobre....my celkom fajn, Matko išiel dnes po dvoch týzdnoch do skolky, Vikinka už chodí od stvrtka, sme boli v utorok na kontrolu, všetko o.k., ale od piatku zacala tak sucho pokaslievat....tak neviem, čo to 😕

jacka
10. feb 2014

@letty86 no pekne ☹ vás sa tá choroba drží ☹ ☹ ...aj jej niečo dávaš?.............Maťko ako do takej dlhej dobe v školke?

letty86
10. feb 2014

@jacka davam jej stodal, raz mi ho mudra odporucala, a len mi stál doma, teraz prisla jeho chvíla 😅 tak ten, uvidíme a matko ma brat dlhodobo aerius a vyplachy morskou vodou, malo by to pomoct na tie sopliky....išiel v pohode 😉
a petko to s manzom ustál?

denisenko
10. feb 2014

@letty86 Stodal je dobrý...Deniskovi zaberá na suchý kašeľ Sinecod...aspon dočasne.... 😉 Aerius bral ako malinký dlhodobo, potom akoby to prestalo účinkovať...teraz ho tiež dávam, ale viacmenej na noc..ked mu moc zatekajú sople do krku...

denisenko
10. feb 2014

no...ešte tento týžden a hurá prázdniny... 😉

jacka
10. feb 2014

@letty86 tak ste šli aspon bez cirkusu 🙂 .........už len sa tešiť ked vonku bude 20 st....a stále slniečko nech už sú tie bacile hnusé v prčiciach......ak nemáte slniečko.....kedže deni má......posielam 😎 😎 😎
ustáli to obaja.......nechápačka 😕 😕 😕 ....ale lepšie ako ho obskakovať......mýslím muža 😀 😀 😀

jacka
10. feb 2014

@denisenko nám na krčnom dala zodac.......síce neviem presne na čo je......ale odporučila ho aj kožná......tiež nechápem..............v poslednej dobe som nejaká nechápavá 😝 😝

veru huráááá teším sa aj ja......len nech aj počasie je také ako aspon dnes....................a k vašim idete všetci?......štýria?

denisenko
10. feb 2014

@jacka zodac som dávala, ale ten je slabý...kúpiš ho aj bez predpisu...akože je na alergické prejavy...sople a tak....neviem, neskúšala som na kožné, ma nikdy nenapadlo,lebo ako antihistaminikum je to slabučké..... 😝

letty86
10. feb 2014

@jacka veru, lepšie menej pacientov obskakovat 😉 ...slniečko sa nam ukazuje 😎 , ale donedávna ešte prsalo, to mi je zima 😖
@denisenko ten sinecod sme ešte nemali, raz tusim dutistat, ten je tiez na suchy kasel...inak stále zacínam stoptussinom

denisenko
10. feb 2014

@jacka všetci štyria.... 😵 😵 😵 ale my ostaneme a Petrík...neviem....asi len pár dní... 🙂 ...veru...dúfam, že sa to počasie zlepší...lebo toto blato...práčka za práčkou..... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
10. feb 2014

@letty86 hej, hej...ditustat je na suchý kašel...najlepšie je Stoptusin plus nejaký sirup.....alebo Stopex, aj ten som dala a bolo celkom dobre.....klop,klop,klop

denisenko
10. feb 2014

xi,xi,xi..... 😀 😀 😀 😀 😀 že škodoradosť najlepšia radosť......volám Petríkovi, či mám na neho čakať s obedom.....a on že zapadol na záhradke s autom..... 😀 😀 😀 noooo....môže zhánať traktor..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
10. feb 2014

@denisenko aha tak preto nezaberá.........takže ho idem rovno šmariť.............na kožnom vraj kvoli tomu škrabaniu.......abý sa výspinkal...... 😝 .......vieš čo zlatý to človek čo výmýslel práčku.........inak bý moji chodili ako prasiatka..... 😒 ..........presne ako píšeš všade blato....a asi to lepšie ani nebude.....do marca má býť vraj takto.... 😝 ................................a ako pojde na dvoch autách?....kedý výrážate?

jacka
10. feb 2014

@letty86 stoptusin je dobrý..............dutistat ten nepoznám......ako dobre 😉 😉 .....................veru stačil mi MAťko 🙂 🙂

jacka
10. feb 2014

@denisenko aj ja som mužovi večer nakázala nech mi preparkuje auto........abý sme nešli pešo.... 😀 😀 😀 😀 .......................ale ináč si dobrá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sa tu koním 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dúfam že budu lepšie cestý ako ráno.....bý ste sa mi krvi nedorezali 😀 😀

jacka
10. feb 2014

pánečku tolko hodín.........och 😝

denisenko
10. feb 2014

@jacka Nobelovú cenu za práčku...kto je za?????? 😀 😀 😀 sa Ti nedivím, ráno šiel s Deniskom Petrík, teraz ked je doma, tak chodí on..... 😅

leninka75
10. feb 2014

....tak teda sa majte!!!! 😉

letty86
10. feb 2014

@leninka75 a to nám ani nič nenapíses 😕 ako sa máte?

jacka
10. feb 2014

@leninka75 tak teda sme si riadne pokecali.....hlavne s tebou ☹ 😉 ...........ako @letty86 píše....ako sa máte ...čo víkend?..... 🙂

@denisenko ja som za cenu...... 😀 😀 😀 ....bý som bola stratená.......ale že úplne 😀 😀 😀 🙂

denisenko
10. feb 2014

@leninka75 moja a ty že aká vyťažená?....ale prázdniny máte aj vy "vysoši"...či nie? 😕

jacka
10. feb 2014

@denisenko to vieš jediná pracujúca...... 😀 😀 😉 😉 osobka......... 🙂 🙂 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre