Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
26. sep 2014

@denisenko juj trochu dlhšie ale predsa......už mi to došlo 🙂 😀 😀 😀 ............ 😎 😎 😎 😎 😎 😀 sa tu teraz za hlavu chytám aká som 😀 😀

denisenko
26. sep 2014

@jacka 😉 😉 😉 😉 😉 chápem....tiež som na materskej..... 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵

letty86
26. sep 2014

ahojte 😉
@denisenko to su také krásne bábiky, normálne ma to rozcitlivelo 😕 😵 😵 😵 😵
@leninka75 vikus ide na prijimanie, uz chodievame aj na náuku do kostola

jacka
27. sep 2014

ahojte..... 🙂

katka1819
29. sep 2014

no nazdar 😀 😀 😀 a rááááááááááááááánečko 😉 😉 😉 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂

katka1819
29. sep 2014

baby obliekate vašim chasňom do školy tepláky ??? u nás taká móda že tepláky,tričko a mikina 😅 😉 ja som bola doteraz len za rifle a slušnejšie trošku do školy 🙂 no ale kým má tie tepláky čisté ,bez dier a neviem čoho 🙂 🙂 🙂 Ok nie

jacka
29. sep 2014

ahojte...

@katka1819 no nazdar 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ................................nie nemaju tepláky.......ale bola by som za....vlani tolko dier na rifliach že až 😝 😝 😝 😝 😝 😝 kedy to bude mať rozum 😀 😀

katka1819
29. sep 2014

@jacka aj náš má rifle oblečené len jeden deň a hneď idú do prania ,na každý deň jedny nohavice u nás 😅 to v družine kým len na obed idú a potom chvíľu kým ide domov ...kolená špinavé aj diery boli 😝 ma skoro piclo som mu dala nové rifle a hneď prvý deň zatrhol na stehne niekde na kríku na školskom dvore 😠 tak keď vidím tých spolužiakov v teplákoch niečo to má do seba 😅 😅 😅 😉

jacka
29. sep 2014

@katka1819 presne 😝 😝 to akoby si o mojom písala-.......... 😀 😀 😀 😀 ......no neviem či ako druhák bude mať viac rozumu....teda ten moj....ja by som mu dala takí slučné tepláčiky.....

katka1819
29. sep 2014

@jacka ja už som mu vyhovela ...lebo aj sám mi stále hovorí - keby som mal tepláky tak nevykríkaš že ich mám špinavé a tááák - no krpec jeden 😀 😀 😀 tak som mu už nakúpila v H&M majú teraz akciu že kúpiš 2 a 3 kus máš zadarmo 😉 aj Matulkovi sme do školky kupovali ...a sú také jemne vyteplené na teraz super 🙂

jacka
29. sep 2014

@katka1819 prefíkaný je 😀 😀 😀 😀 😀 .................................no škoda dnes som tam bola.......teda ak myslíš tesco 🙂 ........sa mi tam Peťko schoval 😠 😠 😠 -...srdce až niekde v krku 😝 😝 😝 😝 ..............a Maťulo ako v školke?...už tam aj spinká?

denisenko
29. sep 2014

ahojte.... 😉 😉
@katka1819 ja tepláky nedávam, ale decká nosia....Deniskovi rifle vydržia aj aj celý týžden 😉

nestíham...doobeda som zavárala, žehlila, poobede záhrada, úlohy, deti....padáááám...ešte ma čakajú zvery

katka1819
29. sep 2014

@jacka jemine toto neznášam to ich schovávanie ...raz som veru takto tesco zburcovala keď sme ho nemohli nájsť ...kedysi to robil Peťko teraz pre zmenu Matulko 😝 som mu pohrozila že dám povrázok na ruku sebe aj jemu aby nemohol odo mňa odbehnúť 😅 😉
@denisenko že týždeň 😕 😕 😕 😅 😉 🙂 😀 je aký zodpovedný za svoje oblečko 😉 náš nezáujem však sa to operie aj sa to požehlí aj sa to kúpi samo všetko 😠 😀

jacka
29. sep 2014

@denisenko týžden???......to sradnuješ 😀 😀 😀 😀 ....aj ked je pravda že ako druhákovi vydrží týžden ale vlani ....hrúúúúúza.................brrrr................čo si zavárala??
@katka1819 že povrázok.... 😀 😀 😀 😀 😀 ja som mu povedala že už tam tak skoro nepojde.......tzn. že ani ja nie.............fuj by si sa mi krvi nedorezala..... 😠 😠 😠 😠 ........a to nie je prvý krát čo to urobil....... 😠 😠 😠

katka1819
29. sep 2014

@jacka aj naši v tom majú nejakú nedefinovateľnú záľubu 😠 😠 😠 a ja som inak strašná hysáčka čo sa tohoto týka tiež ... Matúš mi stále aj uteká ..neobsedí,nepostojí pri mne chvíľočku 😝 a okrem toho schovávania medzi oblečením a regálmi 😅

jacka
30. sep 2014

ahojte.........

@katka1819 presne....úplne.....skrčí sa pod handry a je to...........oči ešte aj na zadku 😠 😠 😠 ...........................ale teraz si ma aspon potešila že sme nie jediný....to akoby sme mali rovnaké deti 😀 😀

leninka75
30. sep 2014

ahojte!!! 😎 😎 😎 😎 😎

katka1819
30. sep 2014

@jacka ahooooooooj 🙂 rovnaké rovnaké 😀 😀 😀 ešte ich zoznámiť treba 😉 😉 😉 😵

katka1819
30. sep 2014

@leninka75 no vitaj 😵 😉 😀

katka1819
30. sep 2014

a všetkým AHOOOOOOOOOOOOOOOJ 😀 😀 😀 😉 😎 😉

jacka
30. sep 2014

@katka1819 zoznámiť veru veru......... 😵 🙂 ................ale potom budeme rýchlo od nich utekať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

jacka
1. okt 2014

ahojte....

no zas to tu tak neprehánajte... 😉 😀

letty86
1. okt 2014

ahoje 😉
@jacka by si si rada aj niečo prečítala, ze 😉 my nič nové a vy?

letty86
1. okt 2014

😉 😕 😵

denisenko
1. okt 2014

ja sa pridávam....ahojte.... 😉 😉 😉 😉 😉 😉

denisenko
1. okt 2014

Juj,maminky,musim sa pochváliť...Denisko písali previerku zo slovenčiny,pani učiteľka vravela už včera,že to dopadlo strašne,kopa trojek a aj štvorky musela dať...len 3 jednotky...a Denisko ju mal za 1 -taká som pyšná na neho 😉😀

jacka
1. okt 2014

@letty86 ...tak tak trochu pokecať 😀 😀 😀 ...........................nové ...?...ani neviem 😉

@denisenko super super tešíme sa s tebou 😵 😵 😵 😵 😵 len tak dalej 😵 😵 😵 😵 .......máš byť na čo pyšná 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
2. okt 2014

nooo ahojte....

leninka75
2. okt 2014

ahojte!! 😉 😉 😉 😉 😉

denisenko
2. okt 2014

halo, halo.... 😉 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre