Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
30. mar 2011

dobré ránko.... 🙂
@jacka si ma obehla?????? 😕 😀

jacka
30. mar 2011

@denisenko 😀 😀 ....som rada že si ma v tom nenechala samú 😉

@utka ako v práci??

jacka
30. mar 2011

@denisenko ahoj.......... 😀 😀 😀

denisenko
30. mar 2011

@jacka ja dnes asi nepracujem...... 😉 a to počasie, no neviem....skrátka....polojasmo, alebo polooblačno??? 😕 😀 ale hádam slnko výjde, lebo inak tu stvrdnem na nete zas celý den...... 😀

denisenko
30. mar 2011

ideme do školky........prídem, len dúfam, že zas nie monologovo 😀

jacka
30. mar 2011

@denisenko že akú dobrú náladu máš od rána 😀 😀 😀 😉 ......určite vyjde slniečko a ked nie tak pošlem..... 😉 ........len príd...aj aj tu budem.......budeme viesť spolu monolog...😀

denisenko
30. mar 2011

@jacka a ja už som tuuu....dieťa v školke, nakupene...idem dneska upratovať,možno aj okná umyjem.....vidno, že má prísť mrcha, nejaká som aktívna 😀 😀 sme mali dneska všetci v školke dopis......vraj posledný den na zaplatenie je vždy do 5-teho v mesiaci........asi sme viacerí, čo zabúdame 😀 😀 😀 😀 lebo na začiatku povedali, že prvý týžden v mesiaci ....a teraz sa sťažujú...... 😠
teraz som dostala chuť, na slivkové gule.....hádam spravím, ak bude čas...... 😵 inak som si pre istotu navavrila už včera, človek nikdy nevie, kedy ho zas zavolajú.....takže máme hubovú polievku a cestoviny akože bolonské, len so sojovou drťou a nie mletým mäskom 😉

jacka
30. mar 2011

@denisenko ...mne sa už varia.....som nevedela že čo tak som ich vybrala z mrazáku.......ešte že som si z nich odložila 😉 ................................aj my zvykneme mávať v skrinke "dopisy"...............ale Maťkove vytvory 😉 ...................my ideme ešte do školky investovať 16e......vraj na obnovu ihriska.......ked som to tak rátala je ich tam 17 ked každy dá.......a sú tam ešte 4 triedy .........tak dakujem pekne za to že porýluju pieskovisko....ale čo už ....niekde sa musím rozčuliť....................som aj včera vravela učke...že tá druhá asi nemá rada Maťka.......najprv sa len on bije.....len on nespolucha ked ležia........len on vybehne von ako odtrhuntý z reťaze.......ale čo ma dorazilo.....že mu mám kupiť nové šnurky na topánky.....vraj mu ich musí stále uväzovať........musím ho to čo najskor naučiť....tak som sa aj vám posťažovala...... 😀 😀 😉

jacka
30. mar 2011

som to povedala aj mužovi....ten ma hned zrušil že som Maťkovi riadne zavarila......že si to povedia...som ani nespala..... 😔 😝

denisenko
30. mar 2011

@jacka dakujem za slniečko...už prišlo .... 😵 ...sa nečuduj, chlapi nechápu..... 😔 ja si iež myslím, že sa treba sťažovať, ked to vyzerá tak, že na nom niekto"sedí"....len sa nedaj...... 😉 a to fakt idú len porýlovať pieskovisko? no to je teda dosť 😒 ....a čo čakajú, že Matko si bude sám viazať šnúrky? nie je to skoro???????,Denisko nosí všetkpo na "lepky", tak som sa s tým zatial nestretla..... 🤐
no, perinky vyvetrané, povysávané......tešme sa 😵

leninka75
30. mar 2011

ahojte!! 🙂 ..........

mirrinka, blahoželám a prajem veľa zdravíčka obom!! 🙂 🙂 🙂

@jacka .......a čo takto topánky na suchý zips???.............nejako som nepochopila, že čím si maťkovi zavarila?? 😨 ....

letty86
30. mar 2011

ahojte 🙂
@jacka to vieš, že si to povedia 😒 ale na druhej strane, možno si tá učka bude dávať pozor a nebude len na Maťkovi sedieť 😠 ...a všimne si aj iné deti...a veru....ja len suchý zips, pre istotu 😉
mirrinka, blahoželám 😵 😵 😵 😵 😵 ............aj môj manža mal včera narodky, len je trochu väčšie bábo 😀 oslava bude až v sobotu 😉

letty86
30. mar 2011

vikinku mám od utorka doma, v pondelok večer mala teplotu, včera už dobre, ale aj dnes som ju nechala doma....zajtra majú totiž recitačný deň a moja šikovnica ide a vraj je šikovná, tak zarecituje dve básničky 😅
a minule pekne učke povedala, že ona už nikam nejde, keď minule nebola, nech ide niekto iný a učiteľka jej povedala, že budú aj ceny, tak jej zasvietili oči a povedala, že teda pôjde, že si to rozmyslela 😅

denisenko
30. mar 2011

@letty86 šikuľa VIkinka...veru zadarmo...ani my by sme nešli, no nie? 😀 šikovná a múdra...chválime 😀

leninka75
30. mar 2011

@letty86 ..........veru v dnešnej dobe a zadarmo??!! 😀 ...nech učka zabudne 😀 😀 .....ale zatá je!! 😵 😵 .............letty nemáš pocit, že maťko viac papká??...........laurička papkala tak každé 4-4,5 hodinky a teraz vydrží max 3, niekedy len 2,5 a už si pýta papinu........normálne rozmýšľam, či nezačať trošku skôr s príkrmami 😨 😨 ............a manželovi posielam blahoželanie!!

letty86
30. mar 2011

@leninka75
@denisenko 😀 😀

letty86
30. mar 2011

@leninka75 dakujem..... bol podarený, "nevedel", či má teraz 37, alebo minulý rok, normálne sa musel tuho zamyslieť😀 😀 😀 😀 ale ináč je v pohode 😀
maťko mi tak často papká od začiatku....ale tiež rozmýšľam, že mu už na budúci týždeň urobím prvú mrkvičku, bude to len pár dni pred ukončeným 6. mesiacom........ ale mudra mi už minule vravela, že kľudne môžem, že teraz sa už odporúča aj skôr

leninka75
30. mar 2011

@letty86 .........manžel je 73. či 74. ročník??..........ale to aj môj sa začína tak zamýšľať keď má narodky....to bude asi vekom 😀 .............len nikdy neviem či si chce ubrať, či zatajiť.. 😀 😀 ........ja tak rozmýšľam, že asi by bolo lepšie pridať mrkvičku ako umelé mliečko........fakt sa neviem rozhodnúť, možno ešte skúsim vydržať aspoň do 5,5 mesiaca.......len to sú ešte min 3 týždne......vy už máte 6 mesiačikov za pár 🙂 🙂 🙂

denisenko
30. mar 2011

@leninka75 a čo tak mliečne kaše? 😕

leninka75
30. mar 2011

@denisenko ......myslíš??......to sa zarába do mliečka, že???........ja by som asi toľko nenastískala, takže by som musela kúpiť umelé 😕 .............ale v každom prírade mrknem čo je v ponuke.......máš skúsenosti s nejakou??..daj tipa....

letty86
30. mar 2011

@leninka75 manža je 74. ročník....bude to vekom 😀 jednoznačne 😅 😝
radšej mrkvičku ako umelé mlieko.....my sme boli v poradni 9.3. a maťko mal 13teho ukončený 5. mesiac a povedala, že už môžem začať s mrkvičkou....podľa toho vy už tiež môžete začať, veď laurinka bude mať v sobotu 5 mesiacov 😵 😵 😵 a veru my o chvíľu 6 😵 ja neveríííím, ako to letí 😒

leninka75
30. mar 2011

.....pamätáte ako som nedávno písala, že laurička len plače, nič ju nezabaví, nespinká poriadne.......myslela som si, že je to preto lebo týždeň nekakala...............ono to nakoniec asi bolo aj z toho očkovania.....lebo aj sa vykakala a stálebola taká a prešiel presne týždeň od očkovania a akoby uťal....Laurička je zasa taká ako bývala........žeby to očkovanie dokázalo takto nenormálne dieťa rozhádzať??? 😠 😠 😠 😕 😕 😕..........to je potom čo za bordel v tých vakcínach??.........

leninka75
30. mar 2011

@letty86 ..........neskutočne to letí!!! ☹ ☹ ☹ ..........veď len nedávno sa narodili a už o chvíľku začnú sedkať a papkať iné dobroty ako mliečko.............ach, ach......... ☹ .......musíme si ich riadne užiť 🙂 ........ako budeš robiť mrkvičku len takú čistú alebo striekneš trošku mliečka??........

letty86
30. mar 2011

@leninka75 kašičky...neviem, mne sa zdá, že až neskôr, už si presne nepamätám, kedy, ale isto som dávala až po zelenine a ovocí...ale sú aj nemliečne, tie sa zarobia s vodou..moja vikinka to vôbec nechcela, až ju z toho napínalo

denisenko
30. mar 2011

@leninka75 kaše máš aj do mliečka, aj s mliečkom...stačí si vybrať.......musíš len vyskúšať 😅 aj tak si nemyslím, že by ju len mrkvička zasýtila.... 😀 my sme fičali na Hami, lebo zvyšné boli také" mastné" DEnisko to dosť zle znášal, on aj mlieko pil Hami.....a ked dnes vidí tu reklamu, tak sa vždy usmeje..... 😵 ....vidíš, každé dieťa reaguje inak, ja si musím zaklopať.....klop,klop,klop.... 😵
@letty86 pol roka? fakt to letí.....ešte nedávno to bolo prekvapko v brušku..... 😵 tak nad tým uvažujem, tvoj muž je o dosť starší ako ty, že?...nič v zlom......len je starší ako moj..... 😀

denisenko
30. mar 2011

@letty86 to ti verím, že to nechcela....skúšala si to? 😀 ja som raz vyskúšala nejakú kuraciu zeleninovú....tiež ma naplo..... 😝 😝
baby, čo je s aninkou?????

letty86
30. mar 2011

@leninka75 tak to sa dlho potrápila po tej vakcíne, zlatúšik....mňa minule vytočilo, že jedna vakcína, neviem, či prevenar, je vo svete zakázaná a u nás na Slovensku nie, vraj je všetko o.k...bolo to aj v správach, asi ste o tom počuli....malo by to platiť všade, nie 😠 ...jaaaj 😠 je to všetko o biznise ☹
nedávno som čítala, že vraj sa má dať trošku oleja, ale predtým sa dával tuším neskôr....asi bez mliečka 😉 a ak mu to veľmi nebude chutiť, tak pridám

leninka75
30. mar 2011

@denisenko .....pamätám si, že karolínka papkávala obilninové kaše, medové a kadejaké ovocné a robila som ich do vody, tuším 😕 ........................a tie jej chutili.......ale tie hotové stravy v pohárikoch, bleeeeee .....tak to môj muž je potom asi najstarší, je 73. ročník......... 😉

letty86
30. mar 2011

@denisenko neskúšla, ja totiž neznášam krupicu a spol a toto bolo tomu dosť podobné 😝

denisenko
30. mar 2011

@letty86 taky tak 😀 ....blééé...krupica...... 😝 my sme ju varili dva krát za celých 5 rokov.....a to ju musel jesť tatinko 😀 ani Niskovi nechutí.....tak ešte do halušiek.... 😀
@leninka75 ozaj a ako? cvičí tie brušáky ten tvoj, či ho to prešlo? 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre