Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
31. mar 2011

sa stavím že vy prídete ked ja odídem...... 😀 😀

jacka
31. mar 2011

Maťko mi ráno vraví že pani učitelka povedala že mu mám kupiť nové šnurky.............. 😠 😠 😠

navarené...poriadné.......pojdeme pomaličky von aj tak si tu vediem debatu sama so sebou 😀 😀 🙂

leninka75
31. mar 2011

ahojte!!.............jacka striedam ťa v debate sama sa sebou 😀 😀 😀 ...................

leninka75
31. mar 2011

no a už som aj dokecala 😒 .....dieťa vstalo ............

jacka
31. mar 2011

no pekne...žeby bol už víkend? 😕 😉

denisenko
31. mar 2011

@jacka si si pokecala? už som túúú...na chvílku.... 😉
kupila som nejaké letné tričká pre Deniska ...mali za 3,99...no nekúp to... 😵 ale pre seba som si nič nevybrala..... 😒 stačí, to sexi prádelko minule 😀 😀 😀

denisenko
31. mar 2011

no paráda...ja prídem a všetci odídu...... 😠 😀 ved je len štvrtok...ešte do víkendu daleko..... 😕

jacka
31. mar 2011

@denisenko dnes mi ide....trpím samomluvou 😀 😀

veru nekup to.....ja musím ísť tiež popzerať Maťkovi...Peťko zatial dedí..chudatko moje 😉

jacka
31. mar 2011

@denisenko zachvilu sa víkend presunie od štvrtka 😀 😀 😀 😉

denisenko
31. mar 2011

@jacka to má super, že dedí...my už nemáme po kom....ale tiež sme dlho dedili po sestriných....teraz musím kupovať 😝 😀 ...a odkedy sa víkenduje od štvrtka?????? 😀 ja už pomaly pojdem, vyzdvihnúť si moje prasiatko, prezliecť a šupky dupky k Dominikovi.... 😵

jacka
31. mar 2011

@denisenko aj my pojdeme pre Maťka.... 🙂
tu to tak vyzerá že sa začína víkend 😀 😀 😉

jacka
31. mar 2011

noooooo........to čo je????? 😕 😕

denisenko
31. mar 2011

my sme boli do šiestej na oslave a teraz rýchlo variť ešte na zajtra, lebo moji šefoci mi teraz volali, že zajtra dojdi....šak dojdem, len moj chlap nemá obed.....tak sa idem realizovať 😝 oslavička sa vydarila, Denisko vobec nejedoval, ani sa nehašteril...asi sú ozaj kamaráti... 😀 a ja som si pokecala s pánom domácim..... 😀 chudák, neviem nakolko mi rozumel....ale tváril sa že je to úplne ok.......moj nemčinar by bol zhrozený 😀

utka
31. mar 2011

Ahojteeee!
Zajtra je konečne piatok!!! Hurááááááááááááá!!!

utka
31. mar 2011

Zajtra ide Viki do svojej "starej" škôlky. Som zvedavá, čo bude?!
V pondelok som sa v práci dozvedela, že ma ešte neprevelia iba na administratívu, lebo nemajú novú sanitárku. Tak robím aj to, aj to. doobeda sanitárka, poobede na administratíve...Takže behám ako...Jediné pozitívum, že mi zvýšili plat...
Dnes som si bola dať vybrať stehy a doktor ma zabil. Lebo už mám výsledky z histológie a jedno znamienko bolo pozitívne ☹. No vraj sa nemám báť, nie je to až také hrozné...lebo tento druh nemetastázuje...len najhoršie je, že sa mu ho nepodarilo vybrať celé. Asi to budem musieť absolvovať ešte raz. Náš primár v robote mi ale odporučil, že mám ísť radšej k plastickému chirurgovi...
Takže toľko noviniek u nás.

jacka
1. apr 2011

ahojte.....

@utka no "pekne"....moja.......ťa určite vyplašil...... ☹ ...mne ked vyberali znamienka tak som bola na plastickej.......a ani stopy 😉 ............Vikimu držím silno palce......som zvedavá 😉

@denisenko to podstatné ti rozumel 😀 😀 😀 😉 .....a určite nie si taká zlá v nemčine......ved sa tam muselo niečo viac nalepiť 🙂

denisenko
1. apr 2011

dobré ránko 😉
@utka teda fúúúha...fakt "dobrá" správa....... 🤐 držim palce nech sa Vikimu páči v školke 😉
@jacka ...nalepilo....nalepilo.....ale bohviečo to nie je 😀 ...babx, včera večer som vYpínala notebook a podarilo sa mi nan vyliať pohár, čo bol vedla...ešteže nebol plný....som čakala do rána čo bude....zatial ide....som si vydýchla 😵
idem do práce......pekný den 😉

jacka
1. apr 2011

@denisenko príjemnu prácu..... 🙂

jacka
1. apr 2011

vidím že tu nikto nie je.... mizím aj.ja........pekný víkedn 😎 😎

leninka75
1. apr 2011

ahojte!!!...............juj som musela predýchať rannú scénu s pančuškami 😠 😠 .............včera si slečinka nachystala guličkové pančušky a dnes ráno, že béééééééé ja ich nechcem bééééééééé ja chcem inéééééé......tak chytila hneď 2 pozadku a išla si teda vybrať iné a keď s nimi prišla dolu tak , že béééééééééé ja tieto nechcéééém ja chcem guličkové béééééééé.......som myslela, že ju roztrhám na kusy ☹ ☹..........potom to pokračovalo......ráno pršalo a milostivá, že ona dáždnik nechce......dobre, choď bez a budeš mokrá.....reakcia............bééééééééé daj mi ten dáždnik........som potom hneď volala mužovi, že čo to urobil za malú beštiu 😀 😀 😀 😀 😀

@utka ...........teda moja to je správa!!!! 😖 😠 ☹ .......dúfam, že sa to podarí na druhý pokus vybrať celé!!! ......a vikimu prajem, aby ani nepostrehol, že zasa zmenil škôlku! 😉

@denisenko .......určite ti rozumel neboj ....a čo nerozumel tak si domyslel 😉 ..........do kedy si v práci??....

@jacka ........kedy sa chystáš na nákupy?? 😉 .........tiež by som išla, ale Lilda si nezaslúži, Lolka má zatiaľ dosť....ja si aj zaslúžim, ale stále som tučko, takže nič 😝 😝

leninka75
1. apr 2011

obed skoro hotový...ešte zapiecť a pol dňa v keli 😠 ........

leninka75
1. apr 2011

tak nič.............pa a pekný víkend 🙂

utka
1. apr 2011

Ahojte.
Ďakujem vám, ste zlaté...no však uvidíme ako to všetko dopadne.
Pekný víkend. My ideme zase k našim 😉...

denisenko
1. apr 2011

ahojte...už som doma....prádlo povešané, dieťa uložené v posteli, konečne chvílka klídek 😀 vonku tak praží, dneska 25 stupnov, ale výnimočne mi to vyhovovalo, lebo som drhla bazén, takže po kolená pomaly mokrá, stále s hadicou a slniečko nado mnou..... 😀
@leninka75 to poznám.....aj my máme také dni, že za všetko reve.....vždy sa mu musím vyhroziť, že mu capnem, aby mal naozaj za čo fnukať.... 😠 nám zas pre istotu padli dalšie tepláky za obeť...deravé.....stále na tom istom mieste, taká malá vytrhnutá dierka......ale on tvrdí, že to nikde nezatrháva....asi pojdem na pokec s učkami 😠
@utka vy ste varení-pečení, že? aj moja mamina je vždy vytešená, ked niektoré vnúčence dojdu..... 😅

denisenko
1. apr 2011

@jacka dakujem 😉 pekný víkend, ale predsa sa zastav, ak nájdeš čas 😉

jacka
1. apr 2011

@denisenko jasné že sa zastavím....

denisenko
1. apr 2011

@jacka fuj, my sme boli na nákupe......des, celý večer zabitý,ale na týžden máme pokoj..... 😝 a od zajtra v meste fičí velký lunapark, tak zistím kedy bude volnejšie a pojdeme s Niskom, už sa teší....... 😵 a teším sa aj ja....vybrali sme telku...už len výplatu treba 😀

dobrú nocku 😵

jacka
2. apr 2011

ahojtéééé...

@denisenko my ideme teraz nakupiť Maťkovi veci...a potom ešte pre nás niečo do žaludka.... 😀 😀 🙂 a pekný den bude za nami 😀 😀 ......hlavne že ste už vybrali telku teraz treba vybrať prašule 🙂

denisenko
2. apr 2011

dobré ránko..... 😉
další krásny den pred nami...aj dnes má byť 25 stupnov, škoda že musím ísť pracovať, aj ked....necitím si pol tela, celú pravú stranu...... 😔 😝
@jacka a čo idete Maťkovi? 😕 my tu dnes máme "blší trh", raz ročne..... 😀 hlavne hračky a veci od detí pre deti...tak dám hádam DEniskovi nejaké 2 eurá, nech neotravuje tetu Heidi 😵 minulý rok som mu na tom trhu kúpila prilbu na bike..... 😵

pekný dníček.... 🙂

denisenko
2. apr 2011

no ako vidím...zas monolog..... ☹ 😉
jujky, teplúčko ako v lete.....zajtra má byť ešte viac a ja mám volno.....paráda 😵 Denisko si kúpil Lego....celkom rozumný chlapec.... 😵 a mne sa podarilo kupiť mu odťahovku....vyše 30 cm, úplne ako nová...že 1 euro... 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre