• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herpes, opar na perach.

19. marca 2016 
Ahojte by som sa chcela spitat ci sa moze jest B-komplex v tehotenstve ci ma niekto stym skusenosti..uz dva tyzdne ma drzia herpesy na ustach a nic mi nezabera.. :confounded: a B-komplex som uzivala ked som nebola tehotna a to mi zaberalo dakujem :slight_smile: .
31. aug 2014 o 08:17  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...ja sa s herpesmi trápim už nejaký ten rok a stále sa vracajú. Mastičky ani náplaste mne osobne nepomáhajú, možno stojí za úvahu vyskúšať prírodné riešenia, ako sa píše napríklad tu: http://www.kamzakrasou.sk/afty-a-opary-nasi-neprijemni-spolocnici/3136

Cesnak je prírodné antibiotikum a u mňa je prevenciou číslo 1., pomáha mi však aj prevencia vitamínom C., inak sú to hrozné ,,mrchy", veď to poznáte :slight_smile:
8. sep 2014 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim o radu mam herpes na ustach pod nosom a na brane co si mám nato dat?prosim radu
18. nov 2014 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim, som jeden z tych co maju pravidelne herpes na pere, aj kazdy mesiac...
A to jem pravidelne vo velkom mnozstve domacu zeleninu, zdravo sa stravujem, pravidelne sportujem, niesom vystaveny stresu a mam sedave zamestnanie...
dobra prevencia bola ked som bral hlivu ustricovitu, dlho som nemal, prestal som brat a zase sa vratilo :(
Tak som to zacal zase brat...
1. júl 2015 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.
mne mastičky nikdy nepomohli, ale nakoniec som zistila čo to spôsobuje, je to nedostatok vitamínu B .. proste si kup B-komplex a máš po probléme s oparom/herpesom .. alebo trochu zmeň stravu aby si mala viac Bčka http://akoapreco.com/preco-sa-robia-opary-a-ako-sa-rychlo-zbavit-oparu/
21. okt 2015 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Chcem vam napísať svoju skúsenosť s herpesom.Mavala som ho veľmi často a skúšala som nielen masti,náplasťi,rôzne ,,babské,,recepty a keď niečo zabralo tak určite len načas a zase sa opäť objavilo.Až raz som v Bojniciach natrafila na pána,ktorý v stánku predával terapeutické prípravky z nasich jedov a mal v ponuke aj masť na opar tak som ju chcela odskúšať tiekla som to a odvtedy som mala opar ale dva krát a to už v začiatku som si to natrela a zabralo nikdy neprepukol a teraz mam ozaj od oparu pokoj.Skúste aj vy masť sa volá OPARSTOP a da sa kúpiť priamo od výrobcu na stranke www.petermotus.sk ale majú ju aj v niektorých lekárnach.Dúfam,že aj vám pomôže.
2. nov 2015 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, mate niekto skusenosti s liecbou herpesu biostimulacnym laserom?
19. mar 2016 o 20:31  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok