Herpes, opar na perach.

pacna
28. máj 2008

ahoj potrebujem poradit. mam herpes a vždy ked sa objavi je riadne velky a mam celu peru opuchnutu. neviem čo na to mastičky z lekarne som mala všelijake a nič 😠 je to otravne a aj nepekne.diky za rady

evina235
31. aug 2014

Ahojte by som sa chcela spitat ci sa moze jest B-komplex v tehotenstve ci ma niekto stym skusenosti..uz dva tyzdne ma drzia herpesy na ustach a nic mi nezabera.. 😖 a B-komplex som uzivala ked som nebola tehotna a to mi zaberalo dakujem 🙂 .

simonkaz
8. sep 2014

Ahojte...ja sa s herpesmi trápim už nejaký ten rok a stále sa vracajú. Mastičky ani náplaste mne osobne nepomáhajú, možno stojí za úvahu vyskúšať prírodné riešenia, ako sa píše napríklad tu: http://www.kamzakrasou.sk/afty-a-opary-nasi-nep...

Cesnak je prírodné antibiotikum a u mňa je prevenciou číslo 1., pomáha mi však aj prevencia vitamínom C., inak sú to hrozné ,,mrchy", veď to poznáte 🙂

jessinca
18. nov 2014

prosim o radu mam herpes na ustach pod nosom a na brane co si mám nato dat?prosim radu

skorec1
1. júl 2015

Zdravim, som jeden z tych co maju pravidelne herpes na pere, aj kazdy mesiac...
A to jem pravidelne vo velkom mnozstve domacu zeleninu, zdravo sa stravujem, pravidelne sportujem, niesom vystaveny stresu a mam sedave zamestnanie...
dobra prevencia bola ked som bral hlivu ustricovitu, dlho som nemal, prestal som brat a zase sa vratilo :(
Tak som to zacal zase brat...

patkaza
21. okt 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

mne mastičky nikdy nepomohli, ale nakoniec som zistila čo to spôsobuje, je to nedostatok vitamínu B .. proste si kup B-komplex a máš po probléme s oparom/herpesom .. alebo trochu zmeň stravu aby si mala viac Bčka http://akoapreco.com/preco-sa-robia-opary-a-ako-sa-rychlo-zbavit-oparu/

284zuzu
2. nov 2015

Chcem vam napísať svoju skúsenosť s herpesom.Mavala som ho veľmi často a skúšala som nielen masti,náplasťi,rôzne ,,babské,,recepty a keď niečo zabralo tak určite len načas a zase sa opäť objavilo.Až raz som v Bojniciach natrafila na pána,ktorý v stánku predával terapeutické prípravky z nasich jedov a mal v ponuke aj masť na opar tak som ju chcela odskúšať tiekla som to a odvtedy som mala opar ale dva krát a to už v začiatku som si to natrela a zabralo nikdy neprepukol a teraz mam ozaj od oparu pokoj.Skúste aj vy masť sa volá OPARSTOP a da sa kúpiť priamo od výrobcu na stranke www.petermotus.sk ale majú ju aj v niektorých lekárnach.Dúfam,že aj vám pomôže.

kamqa
19. mar 2016

Ahojte, mate niekto skusenosti s liecbou herpesu biostimulacnym laserom?

livus19
30. nov 2018

?0