Od včera mám herpes

123lina
18. nov 2022

Zdravím, od včera ma páli/ stipe jeden kútik úst , mám okolie kútika aj červené.. neviem či sa tvorí herpes alebo len kútik úst ale bola som v lekárni kde mi dala mastičku na prírodnej báze. Čítala som ,že to nie je škodlivé pre dieťa ak som už prekonala herpes. Lenže problém je ,že ja neviem či som v živote prekonala,mala som kútiky popraskané ale neviem či to bol Niekedy herpes. U nás v rodine bol bežný tak je možné,že mám voči tomu protilátky? Vírusové ochorenia ako ovčie kiahne, osýpky som prekonala.V lekárni povedala ak sa nezhorší alebo nebudem mať teploty tak je to v poriadku. Mal niekto s tým skúsenosť? Rada by som išla k doktorke ale bohužiaľ dá sa len v utorok keďže len vtedy ordinuje. Som v 33tt+2

ctrl
18. nov 2022

@123lina Biogaia prodentis cmulacie tablety aspon mne teda zabrali na kútiky

veselo_neveselo
18. nov 2022

Ak by si mala v minulosti herpes, tak by si o tom vedela. To sa asi ani neda pomylit.
Mas asi len zapaleny kutik, beries vitaminy? Zelezo? Dcko?
Ja by som osobne kutik vydezinfikovala alkoholom, vazelinu na pery a nechala to tak. Na veceru zele salat, ovocie a oriesky a za par dni bude lepsie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre