Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

jeliska
23. nov 2009

monika aj ja sa pripajam ku gratulaciam k vasmu vyrociu, nech este oslavite 77. vyrocie 😀 😀 😀
my sme mali desnu noc 😅 david sa zobudil o 1,30a kym zaspal tak bolo 3,30 tak som ho dve hodiny uspavala a nie a anie zaspat. 🙄 nakonec sme spali do osmej a teraz spinka s eli uz vyse hodiny.Dnes ideme na kontrolu dr. tak som zvedava kolko sme pribrali 😉 dufam, ze tato noc bude lepsia .Horsie to bude asi vecer ,lebo manzel ma cely tyzden odpoledne smeny a som sama .
ivet ozik kedy mas opravne skusky?

jeliska
23. nov 2009

mirustek asi ste tu s manzelom najdlhsie 🙂 som zvedava ci my dvaja vydrzime 8 rokov 😀 😀 inak tak my mame 1,12 druhe vyrocie 🙂 🙂 ani sa my nechce verit a v aprili mame 7 rokov co sme spolu 🙂

denduska
23. nov 2009

ahojte, nejak nam to tu viazne zeny...
mirustek super, dufam ze uz budete zdravi...
ivet drzim palce na opravnej jazde, to je teda trulo ze ta nenechal prejst 😠
ja som dnes varila hovadziu polievocku, asi prvykrat v mojom zivote, inak varim vzdy nieco rychle, ale dnes som sa s nou piplala vyse troch hodin tak som hrda ze stoji za to 😅 no co uz, nie som extra gazdina 😝
cessy, uz ste zdravi?

jaaaj Denis Lacho vypadol zo superstar... ☹

jeliska
23. nov 2009

ahoj dendi aj ja som pozerala rozhodnutie, chcela som nech vypadne monika tak nabuduce 😅
inak ja som dnes zase prvykrat varila polievku s kralikom ,ale Eli ani moc nejedla.Dnes celkovo za cely den nic nezjedla, ale za to vcera si to vynahradila 😀 😀

jeliska
23. nov 2009

inak sme dnes boli na kontrole a david vazi uz 4670 g 😉

denduska
23. nov 2009

fiha, tak to je pekna vaha 😉 aj ja som chcela nech vypadne Monika je sice pekna a mila ale myslim ze na to sa nehodi, co uz... 😒

cessy
23. nov 2009

ahojte, neako nestiham 😕
denduska uz je to lepsie,teploty su uz na ustupe. sopliky este su ale uz je to lepsie.
aj ja si myslim ze na buduce vypadne bud monika alebo smajda 🤐

monikat75
autor
24. nov 2009

ahojte, fakt nám to tu nejak viazne, tak to idem zachrániťje 😀
u nás je zase škaredý upršaný deň 😒 mala som ísť na kontrolu ku zubárke, ale nechám to radšej na štvrtok, nechce sa mi ísť do toho nečasu, a vo štvrtok že vraj nemá pršať, tak uvidíme
jeli tak to máš veselo, keď máš takého problémy s uspávaním malého ale neboj, keď trošku podrastie, tak to bude určite lepšie a váhu má Dávidko peknú, dobre ti pribral 😉
inak aj ja som chcela aby vypadla v Superstar Monika, tiež mi tam už nejak nepasuje 😒

cessy prajem Alexkovi, nech sa už uzdraví 😉

mirustek1
24. nov 2009

ahojte,u nas neprsi,dokonca svieti aj slniecko,tak ho poslem aj k vam.... 🙂 dnes rano som sa trapila zas s mocom asi 1,5hod,a mala som asi 4kvapky,lebo ked zacala cikat akurat padla vo vani...skoro ma siblo 😀

cessy-malemu prajeme rychle vyzdravenie

este sa opytam,vy davate stale detom kazdy den masko,neviem ci to este treba a zabudla som sa opytat dr.

laurinkadanielka
24. nov 2009

ahojte aj u nas je pekne miri mysliš mesko ja malej nedavam každy den moc ho nechce ma rada cestoviny 😉 jeli pekna vaha dobry papkač je tvoj maly 😉

mirustek1
24. nov 2009

laurinkadanielka-ano masko-mesko 🙂 ,lebo ja jej ho pridam skoro do kazdej polievky

cessy
24. nov 2009

ahojte, dakujem vam monikat a mirustek, uz sa maly ma celkom dobre, dnes uz konecne bez teplotky. zajtra sme mali ist na imunologiu ale radsej som ho preobjednala.

mirustek ja tiez nedavam malemu kazdy den masko. robim mu aj casto krat strukoviny. maso ma tak 4x za tyzden. teda 4 dni v tyzdni.

mirustek1
24. nov 2009

cessy-preco ides s malym na imunologiu,byva ti casto chory?niako som to nepostrehla

monikat75
autor
24. nov 2009

mirustek ja dávam malému mäsko tak zhruba 3-4 x do týždňa, lebo on mäsko veľmi nechce, rád má hlavne kuracie, hovädzie to hneď vypluje a sem-tam zje aj bravčové, keď je celkom domäkka udesené, on má tiež rád cestoviny ale aj ryžu a zemiaky a tiež mu dosť často robím strukoviny a tie veľmi lúbi 😉
veru cessy to aj mňa zaujíma že prečo na imunológiu, veď ja som nepostrehla, žeby ti Alexko bol nejak často chorý, teda napr. v porovnaní s Adinou malou Anetkou

cessy
24. nov 2009

ked bol malicky tak bol asi 3x po sebe chory a mal vo vysledkoch imunitu na minimalnych hodnotach. tak nas lekarka radsej poslala imunologicke. ta mu dala neaky prasok na uzivanie a od vtedy sa to zlepsilo, teraz tam chodime tak raz za 3 mesiace na kontrolu.

monikat a ako robis malemu cestoviny???

monikat75
autor
24. nov 2009

cessy ja mu zvyčajne robím kolienka - a to vtedy keď ich varím aj pre nás, len dám oveľa menej soli do vody, a ešte mu zvyknem robiť písmenká alebo rezance do polievočky, a minule som mu skúšala dať aj špagety, ktoré doteraz nechcel, ale už mu chutili
tak nech vyšetrenia Alexkovi dobre dopadnú 😉
mirustek a tých pár kvapiek moču bude stačiť na vyšetrenie, či ste sa museli znovu trápiť s Emkou ☹

jeliska
24. nov 2009

ajojte 🙂 tak my davame masko ako kedy niekedy skoro cely tyzden a inokedy iba 3-krat do tyzdna 😉 konecne sme zacali jest aj chleba so syrom a maslom a nie iba cisty 😅 inak eli najviac miluje zemiaky a na strukoviny sa este nedostalo 🙄

jeliska
24. nov 2009

inak prave sme sa vratili z vonku a cely sme zmokli a to vyzeralo ze je krasne slnko svietilo 😒

ludka140281
24. nov 2009

ahoj kocky....aj ja sa obcas nudim,pridavam sa na kus reci 🙂 som nezamestnana cakatelka na babulko,takze casu mam jooooj dost 😉

denduska
24. nov 2009

ahojte, tak my sme zasa v KE...cesta bola hrozna, uprsana pomala 😒
mne Emmka nechce maso, asi aj preto je anemicka ☹ rozmyslal som jej dat cviklu...neskusali ste niekto?? 😕
ludka ahoj - jeeej rodime obe v aprili 😀

pokecam s vami zajtra babulky, lebo momentalne som ako handra unavena 😅 bru nocku 😵

mirustek1
25. nov 2009

ahojte-dnes me od 6hodky hore,tak za chvilu pojde spat
monikat-povedali ze toho mocu im staci tak malicko,no uvidime ako to dopadne

denduska-mne Emka zjedla aj cviklu a spenat alebo brokolicu by ti zjedla,aj to je na krvinky dobre

cessy-tak nech dobre dopadne vysetrenie

a vsetky pozdravujeme,tu dnes prsi,mala som ist kamoske na kavu,ale asi sa mi ani nechc 😉 e

cessy
25. nov 2009

shojte, dnes je ale krasne, my sme doobeda boli uz aj vonku. maly je uz v poho, len sopliky stale ma

denduska
25. nov 2009

ahote baby, tak ja idem zachvilu na poradnu a ultrazvuk, dufam vsetko dobre dopadne, drzte palceky 😅

jeliska
25. nov 2009

ahojte 🙂 cessy my sa chystame poobede aj u nas je krasne slnecno, teraz drobci spia tak vsetko upratujem co Eli porozhadzala 😀 😀
a idete na tu imunologiu?

cessy
25. nov 2009

enduska myslim na teba 😵 😵

jeliska
25. nov 2009

dendi drzim palceky , neboj vsetko ok 😉

cessy
25. nov 2009

jaaj denduska prepac, vypadlo mi D 😉

jeli nie, volala som a zmenila termin, pre istotu 🙂

jeliska
25. nov 2009

inak my sme cviklu este nedavali, asi budem muset rozsirit jedalnicek

jeliska
25. nov 2009

cessy a kolkokrat bol maly chory?

cessy
25. nov 2009

cviklu som davala raz, ale len taku cerstvu nakrajanu na struziku a chutila nu samozrejme s jablckom