• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hľadáme nezvestnú Majku Guráňovú. Pomôžte!

16. mája 2013 
dievcata,najstrasnejsie na tom je,ze moze dostat 20-25r,teor.ho mozu pustit aj skor/v tomto state coraz moznejsie/...a potom trasme sa.... :pensive:
4. dec 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hnusny vrah koli peniazom FUJ ani nejdem pisat čo by som chcela lebo by to zmazali :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

je mi Majki luto krasna mlada žena :cry: :cry:
4. dec 2008 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri našej spravodlivosti je možné aj to že nejaký právnik z neho urobí cvoka a nič sa mu nestane.
ráno mi napadlo,že nedávno hľadali nejakú pani čo sa stratila voľakde pri mori,neviete niečo aj o nej?
Rodine Majky prajem úprimnú sústrasť a veľmi mnoho síl aby sa cez túto obrovskú stratu prežili.
je to hrozná predstava,že vychováš dieťa a ked je pripravené do sveta príde nejaký cvok a zničí všetky sny a mladý život.Mali by mu dať smtť za smrť.
4. dec 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. dec 2008 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda to je fakt strašný :frowning2: kvůli podělaným 50 tisícům zmařený život :pensive: (v podstatě oba dva)

Jestli je to ale pravda s tou společností, jak píše slnieckova a bzuco, tak to taky vyžaduje mít na takovou práci žaludek :confused: mě by tam viděli přesně jednou :zipper_mouth:
4. dec 2008 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dostane možno najviac 25 rokov za dobré správanie mu polovicu odpustia, z väzenia vyjde v najlepších rokoch medzi tridsiatkou a štyridsiatkou, samozrejme bez peňazí. No máme sa načo tešiť.
4. dec 2008 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som vypatrala na tu scvinu NICK na www.pokec.sk - DIUASPIRIT :angry:
4. dec 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denisocka a to sa ti ako podarilo? :confused:
4. dec 2008 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jednoducho,napísala som do RUZOBERKA aky ma nick majkyn vrah , samozrejme na mna kukali že kto to vlastne bol,tak som hodila link vyššie s jeho fotkou a hned som malal nick,dokonca tam chalani pisali že chodil niekde do baru 33 a mrhal tými peniazmy v čase,kým ho hladali :frowning2: , tam su ty chalani čo ho poznali z toho dosť v šoku
4. dec 2008 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf, to je neskutecne...
docela me zarazi, ze verejne ukazujou video jeji mrtvoly a taky jsem se docela lekla jeho obliceje..u nas schovavaji kazdeho somraka pod kostickama, aby mu nahodou nekdo neublizil..doufam, ze ho lidi ukamenujou nez stihne uslyset svuj ortel...
4. dec 2008 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne praveže až pichlo pri srdci,ked som zbadala jeho xicht ,vobec nevizera ako delikvent.le ako nejaky obyčajny chalan z ulice - a o to viac je to hrozne,lebo v dnešnej dobe može takto prepnuť pre peniaze vela ludom :confounded:
4. dec 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strasne je to

inak teraz ma napadlo, ze tusim este ani ten chlap nesedi, co zabil v Nitre toho maleho chlapceka 3.1. 2008 Jakubka Sedlaka a jeho mamicku, jakubko zomrel, mamicka sa z toho dostala, bol to nejaky ruzombercan tusim tiez, ale cudzinec, mal pozicane auto, Myslim, ze tato kauza uz tiez zapadla prachom a nikto si uz na nich nespomenie a takto nejako moze skoncit aj toto :angry: . Ja este stale myslim na rodicov toho chlapceka, ta zena ma 32 rokov, ich prve dieta, mozno druhe ani mat nebudu. Vzdy sa mi chce strasne plakat a tomu miestu kde ich zabil sa vyhybam zdaleka, je to nebezpecny usek, ale vodici tam jazdia ako o zivot a tento bol este aj arogantny
4. dec 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prajem uprimnu sustrast??? :confused: , vy im to prajete? hovori sa vyjadrujem uprimnu sustrast a nie prajem :zipper_mouth: ,
je to hrozne a najhorsie je ze taketo veci sa deju nq celom svete kazdy den, kazdu minutu :unamused: , akurat vcera som pozerala na zone reality alebo neviem kde presne ze vlastny manzel zabil svoju manzelku, mal s nou 18 mesacnu dceru a aby ju nemohli identifikovat tak jej vytrhal vsetky zuby, aj kozu z tvare atd, dostal za to len nejakých 20rokov a to dievcatko vychovava jeho mama!
4. dec 2008 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. dec 2008 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hrozné :frowning2: keby takéto niečo spravil môj syn tak ma to zabije....pre pár korún zobrať život krásnej mladej žene,teda to je jedno či mladej siahnuť hocikomu na život je nepochopiteľné,neodpustiteľné.....hrozné :confounded:
4. dec 2008 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pride mi uplne sialene, ze ten clovek si normalne fungoval, normalne chodil chatovat na pokec, vytvaral si tam virtualne priatelstva s dalsimi mladymi naivnymi dievcatkami a pritom dokaze jedno rovnako mlade dievca zabit pre 50.000 Sk... moje dieta bude mat tusim zakaz navstevovat akekolvek chaty...
4. dec 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Paneboze baby :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. dec 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka ma zajtra pohreb :frowning2:
uprimnu sustrast rodine... :pensive:
4. dec 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uprimnú sústrasť celej rodine a na zajtra strašne veľa síl, budú ich potrebovať
4. dec 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hnus že sa tym ešte chvalil sopliak akysi :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

ja mam tak blby večer že by som mu to raz-dva vytmavila a radaaaaaaaaaaaa :angry:
4. dec 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čítali ste v novom čase?, dostal 20 rokov. A že vraj spoluväzňovi hovoril ako veľmi plakala a prosila ho o život, a on sa len rehotal na tom. A údajne mal v pláne zabiť ešte zopár dievčat. Strašné, ked ho pustia, bude ešte stále mladý a môže kludne zabíjať ďalej.
12. máj 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bestia to nieje clovek! mal dostat dozivotie niekde velmi daleko najlepsie na sibir!
12. máj 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strašnééé, tiež som čakala, že dostane viac. 20 rokov je hrozne mááálo, čo urobí, keď vylezie? zabije ďalšiu mladú kočku :frowning2:
12. máj 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do bane snim a zeleznu gulu na nohu a makat cely den len o vode a chlebe...
12. máj 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja by som aj tvrdsi trest dala.... :pensive:

mirka414 bez toho chleba, voda mu postaci na par dni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. máj 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je teda hrozný, další mladý život zbytečně zmařený kvůli penězům :pensive: Tomu hajzlíkovi bych dala doživotí a pokud jí ještě zneužil, tak bych mu ho zaživa uřízla parchantovi :angry:Chudák holka musela dost trpět :cry: upřímnou soustrast jejím rodičům posílám :pensive: Krásná holka to byla, fakt kočka......
12. máj 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pokiaľ sa nemýlim, tak som nikde nečítala, že bol odsúdený bez možnosti podmienečného prepustenia- takže kľudne nemusí sedieť 20 rokov, ale za dobré správanie mu ešte pár rôčkov milostivo odpustia :angry:
12. máj 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V našom úžasnom sociálnom štáte sú nechutné smiešne tresty a malo by s tým niečo robiť !!!!!!!!! Ja som jeden čas písala na ministerstvo spravodlivosti, bolo po tom, čo ten slovenský pedofil zabil toho 9-ročného chlapčeka v Čechách. Vina bola na slovenskej strane, lebo nechala na slobode tohto nebezpečného človeka, ktorý mal nariadenú liečbu /kauza neexistujúceho detenčného ústavu pre sexuálnych devientov/, ktorú ignoroval a kompetentní nič nerobil a nechali ho na slobode.
Jednoducho sa s tým musí niečo robiť!!!
Dievčatá, píšte aj VY !!! Chodte na stránky min. spravodlivosti- kontakt...Prečo štát chráni zločincov čo znásilnujú a vraždia ??? Dostávajú smiešne nízke tresty, alebo sa dostanú na slobodu nedopatrením - úradnou chybou. To je strašné.
Neviem kto tvorí tieto zákony,....napadlo ma založiť nejaké občianske združenie, ktoré by bojovalo proti týmto trestom. Napr. v Brítánie sú oveľa tvrdšie tresty. Poznala som jedného Čecha v Londýne, ktorého /po mojom odchode/ odsúdili na doživotie za znásilnenie. U nás by dostal 2 roky, alebo podmienku. Hnus, je mi niekedy zle z nášho súdnictva. Musí sa s tým niečo urobiť !!!
14. máj 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok