Hodia sa mi šaty na foto?

mataa52
6. jún 2019

Pidľa Vás sa mi hodiA tieto šaty??

mataa52
autor
6. jún 2019

A hodila by sa na svadbu sukňa a blúzka?? Ja šaty malo nosim. Som typ čo ma najradšej tričko botasky a rifle

conspi
6. jún 2019

@mataa52 myslím, že sa to nosí aj tak. Treba len správne zvoliť strih a farbu... Aby si nevyzerala ako čašníčka 🙂

lubik87
6. jún 2019

@mataa52 kľudne si daj aj elegantné.nohavice , balerínky a blúzku ...neznamená že musíš mať šaty 🙂

simca06022011
6. jún 2019

@mataa52 samozrejme na svadbu môžeš ísť aj v sukni. A môžeš ísť aj v nohaviciach a blúzke... Ak nemajú stanovený nejaký dresscode tak v čomkoľvek slusnom. A k týmto šatám, sú hrozne... A pochybujem, že nejaká žena by v nich vyzerala dobre 😂 a je jedno akú postavu by mala.. je to vrece so sieťkou.

stanzi
6. jún 2019

Strasne saty. Rychlo vyhodit.

vinifera
6. jún 2019

@mataa52 bez tej zaclony by boli tie šaty fajn

mataa52
autor
6. jún 2019

Tie topanky čo mám na fotke hodily by sa keby si kupim elegantnu suknu alebo nohavice a peknu bluzku?? Viem ze asi sa to nedá odhadnuť. Ale nerada by som ešte aj topánky nové kupovala

0silvia0
6. jún 2019

@mataa52 veď ked nechceš veľa investovať, skús pozrieť tu na MK v bazári, handier je tu kvantum... tie topánky nie je až tak vidno, ale vyzerajú ok.

ina009
6. jún 2019

@mataa52 ahoj podľa mňa tie šaty sú divné nakoľko ta priesvitná čierna časť dole sa k nim veľmi nehodí. Sú aj dosť neforemné. Ale vyskúšala by som na tvojom mieste ak ich nemôžeš vrátiť odstrihnúť spodnú časť alebo skombinovať ich s dlhým čiernym náhrdelníkom taký doplnok pod prsia a možno nejaké čierne sako

barboritta
6. jún 2019

@mataa52 skus zladit suknu a top nejaky.v bluzke budes ako stara baba.a presne pre toto chodim v zdy s niekym,kto mi poradi.jedina kladna vec na tych satach je farba...prepac

ina009
6. jún 2019

A k topánkam - na svadbu by sa hodili určite aj nohavice a blúzka ale aj nejaké šaty. Kľudne aj také trojštvrťové nohavice a dlhšia blúzka alebo blúzka zapásaná do nohavíc.

sovica
6. jún 2019

Nie, nehodia sa vám. Úplne vám deformujú postavu. Neviem, koľko chcete investovať do šiat. Ale aj tu na bazáre kúpite za pár šupov (8-15 Eur) určite lepšie. Nové možno do 40 Eur. A využijete ich neskôr aj na iné spoločenské udalosti. Ja by som na vašom mieste zvolila dekolt do V-čka, pod prsiami (nie na páse) stiahla, zakryla ramená a sukňa dlhá (prípadne nad členky) a mierne do Á-čka. Niečo takéto (farba nemusí byť len čierna, na svadbu možno červená, tmavomodrá, smaragdovozelená...)

nevludna
6. jún 2019

@sovica odkial su tie saty?

mataa52
autor
6. jún 2019

@sovica ďakujem za typ. No v sobotu je už svadba. Mám šaty v zálohe keby som nezohbala niečo ine dlhe bledoružove. Ale chcela by som niečo ine. Ak zajtra nič nezoženiem tak si dám tieto. Isto sú lepšie než tie s tou sieťkou.

simca06022011
6. jún 2019

@sovica no teba by som nosila ako poradcu 😁 krásne tie šaty...

sovica
6. jún 2019

@nevludna Tu na MK ich má táto pani: martinajana

sovica
6. jún 2019

@mataa52 Tieto sú určite lepšie, ako tie prvé. Farba vyzerá skôr púdrová. Pekná. Tie perličky, či čo to je pod prsiami, ale upravte tak, aby išli cez tú gumičku (nech ju zakryjú) a nech to tam nevisí. Nevyzerá to dobre. Na krk už nič, ale možno by som dala nejaký širší náramok podobný tým perličkám na šatách (kľudne aj viackrát obmotať okolo zápästia nejaký perličkový náhrdelník). A keď budú upravené vlasy a aspoň jemný make-up, bude to dobré💃

eva112014
6. jún 2019

@mataa52 Táto sukňa, určite nie. Tak odporučili ti tu dámy dlhé šaty. Podľa mňa na nízkej postave dlhé šaty moc nevyniknú. A okrem iného, veď máš celkom dobré nohy. (podľa tej fotky). Ja by som si aj na tvojom mieste zvolila šaty po kolená.
A túto sukňu s blúzkou rovnakého materiálu. Či toto ružové tričko si chcela k tomu? To je otras potom. A jednoznačne k tomu potom vysoké podpätky. To by ťa nohy boleli potom.

mataa52
autor
6. jún 2019

@sovica vďaka za pomoc. Náramok mám presne k tým šatam. Účes chcem mať podobný tomuto.

ellca123
6. jún 2019

ak si zeručna odstrihli spodok,saticky budu pekne - cisto ruzove😉

babatkoo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eva112014
6. jún 2019

@mataa52 alebo takéto? Samozrejme nemusí byť čierna.

dskjhfdlkdjhl
6. jún 2019

@mataa52 Ak nie si priamo krajcirka, tak sa do opravy tych siat nepustaj-ked z nich odstrihnes, tak Ti budu kratke, navyse vystrih v povodnom prevedeni Ti neslusi a nakoniec ani strih, takze odstrihnutim tej ciernej matohy by si si az tak nepomohla, lepsie bude, ak Ti vratia za ne v obchode peniaze, pripadne si tam v tej cene rovno kupis nieco ine (pripadne doplatis za nieco ine a kupis nieco lepsie).

jankaga
6. jún 2019

Nie určite nie, tie šaty sú celé zle

mataa52
autor
6. jún 2019

Skúsim vratiť a uvidim. Dúfam že mi vratia peniaze.

mataa52
autor
6. jún 2019

Takýto výstrih by sa hodil. ? Pekne šaty

vinifera
6. jún 2019

@mataa52 saty pekne - ale na zahradnu party alebo len tak do mesta Nie na svadbu.

eva112014
6. jún 2019

@mataa52 Našla som ešte takúto fotku. Pre lepšiu predstavu.

sovica
6. jún 2019

@mataa52 Za mňa tie bodkavé šaty na svadbu nie sú vhodné. Bodka by vás aj zbytočne rozširovala a dĺžka nad kolená tiež nie je pre vás vhodná. Ak už naozaj nestíhate nič vhodné kúpiť, tak si vezmite tie púdrové šaty s perličkami.

tykat
6. jún 2019

@mataa52 uplne ako prve, bez ohladu na to ake budu saty treba zvolit vhodnu podprsenku. Ak nie si tehotna tak mozno aj stahovacie pradlo. Saty by som zvolila jednoduchy strih, mozno puzdrove, nie velmi kratke a vystrih do V, kvalitnu nekrcivu latku co dobre drzi tvar, striedmu farbu. Ziadne ciastocne priesvitne, zvlastne strihane ci vrstvene modely.