Hodinky Tissot pre partnera

fadama
14. nov 2016

Ahojte . Kupovali ste cez internet hodinky Tissot pre partnera ? A cez aku stranku mate dobre skusenosti ?
Dakujem

sedem
14. nov 2016

@fadama ahoj, ja som kupovala zo stránky inhodinky bodka sk ☺ a vrelo tento obchod odporúčam- kupovala som na Vianoce, do 30 dní je možnosť vrátenia, ak by niečo nesadlo ako u nás 😁 a vrátenie peniažkov prebehlo úplne bez problémov 😉

fadama
autor
14. nov 2016

@sedem A preco nesadlo ?

sedem
14. nov 2016

@fadama hodinky boli super, len môj drahý si nevedel zvyknúť na to, že ma zrazu niečo okolo zápästia....ale kupovala som ine- sportove hodinky, znacku Casio

sedem
14. nov 2016

Ale majú aj značku Tissot 😉

fadama
autor
14. nov 2016

@sedem no ved ani moj nenosi hodinky tak neviem ci tiez nebudu mu vadit. Uz som pozerala aj stranku co si dala. Maju celkom dobry vyber. Dakujem 🙂

ragulca
14. nov 2016

Ja osobne by som Tissot-y cez net nekupovala. Predsa len sú to drahšie hodinky. Tissoty mám ja aj manžel, kupovanie normálne v kamennej predajni. Batéria mi skončila pred koncom záruky- výmena bola riešená ako záručná. Ak náhodou bude nejaka vaša, zdá sa mi cez net ťažšia komunikácia ako v kamennej predajni

fadama
autor
14. nov 2016

@ragulca Mas pravdu je to lepsie kupovat dakej predajni. Si s hodinkami spokojna ?

ragulca
14. nov 2016

@fadama áno obidvaja sme maximálne spokojní

fadama
autor
14. nov 2016

@ragulca tak to je super, dakujem

dzubo
14. nov 2016

Inhodinky maju aj kamennu predajnu v ZA 🙂.Ja mam Tissot a max spokojnost 🙂

hivanik
14. nov 2016

Dobra znacka hodiniek, max.spokojnost. Ale uprednostnila by som obchod pred net.

masandra
15. nov 2016

Mám skúsenosti aj z internetovým obchodom a to vivantis.sk sú krásne majú super výber a slúžia ako super darček. Navyše si teraz môžeš uplatniť zľavový kupón a ušetriť. 🙂 http://www.kuponyzdarma.sk/vivantis-sk/

liesik
15. nov 2016

@dzubo ja som tam bola s kamoškou keď kupovala hodinky manželovi 🙂 nenormálne pekné majú, ja by som tiež chcela tomu môjmu kúpiť, len ten čas veru dačo stojí 🙂

jerryna77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz