Hokejové fanynky a hokejovi fandovia pridajte sa

bianca
20. máj 2008

Tak sem sa hokejistky.

gerena
22. apr 2009

ahojte....ja az do dnes som bola v tom ze stvrtok zaciname 😅 😅 😅 skoda ze mi povedali ze 24,4 je az piatok ☹

alex
22. apr 2009

ahojte, vidím, že už ste nažhavené 😉

ivana82
23. apr 2009

ja strasne, uz nech je piatok a maly spi, manzel sa akurat pytal, ze ci objednavame pizzu a pivo...ja mam na starosti pivo (aj ked ho nepijem)... 😀 😀 😀

bianca
autor
23. apr 2009

ger ani mi nehhovor.Mam pocit ze tento tyzden trva uz mesiac

alex jednoznacne

ivana aj ja prekonam svoj komplex a dam pizzu.Ja nemam problem objednat ale potom pre nu ist dole no ee ale ked nudza a okolnosti pritlacia tak 😀 😀 😀

sicilia79
23. apr 2009

no kočky, u nás bude len pivko, nakoľko manžel je veľký pivár, ja si dám tak asi 5 pív do roka a aj to iba tmavé
ale s tou pizzou ste mi dali chrobáka do hlavy 😵

ivana82
23. apr 2009

Ja nemam vo zvyku jest pizzu alebo cokolvek ine, ked pozeram hokej, lebo ja sa vtedy tak sustredim, ze konec ... 😀 😀 😀 teraz sa vsak budem musiet krotit, lebo drobcek bude vedla v izbe...sestra zartovala, ked som jej napisala, ze v piatok zacinaju majstrovstva, ze kedy mam prist postrazit maleho? mile... 😀 😀 😀

emogeon
23. apr 2009

ja budem pri hokeji chrumat co najdem doma 😀
s manzelom sme si aj program upravili na vikend podla zapasov 😎

ivana82
24. apr 2009

Taaaaaaak, a den zaciatku uz je tuuuu...aj vy sa tak tesite ako ja? Dnes to bude dufam len povinna jazda 🙂 aspon sa zohraju 🙂

eimiky
24. apr 2009

aj ja sa už teším... 😉

emogeon
24. apr 2009

dufajme ze to bude len take zahrievacie kolo 😀

evitkamalicka
24. apr 2009

juuj ja uz sa neviem dockat, skoda len ze nemozem chrumat pri hokeji oblubene pukance kedze chudnem 😅

dadulka19
24. apr 2009

evitka,pukance sú dietne,nie? 😕

Slovenskoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😵

evitkamalicka
24. apr 2009

dadul neviem ci su dietne, ale po 17:00 uz nejem vobec nic, no takze nemozem, ale kaslat na to

Slovenskoooooooooooooooooo, Slovenskooooooooooooooooooooooo 😀

bianca
autor
24. apr 2009

Eja eja eja Slovenskoooooooooooooooooooooooooooo

evitkamalicka
24. apr 2009

bia dobra foto 😉

sicilia79
24. apr 2009

bianca, tak to je foto priamo k téme 😉

bianca
autor
24. apr 2009

evi dik

scilia to je foto specialne pre temu 😀 ale len tak na rychlo fotene

margaretka11
24. apr 2009

Ahojte 🙂 . Bianca super foto v pase, paráda 😵

ja som zatiaľ švihla minuloročnú, ale hádam to stihnem zaktualizovať 😉

bianca
autor
24. apr 2009

margi ja hodim minulorocnu do albumu ked najdem.To som bola este stastna tehulka a nikto mi do hokeja nekecal.Teraz sa mi tu bude do toho rozculovat aj krpata lebo ona az pluje ked vidi hokej

sicilia79
24. apr 2009

no tak aj ja som pridala fotku k téme, ale je stará skoro 4 roky...manžel napchal drobca do dresu 😀

cairka
24. apr 2009

tak sa nám zjavne zhokejnieva, ked vidím vaše pasy 😀 dnes večer by to mala byť len rozcvička 😎 dúfam 😅

sicilia, máš super motto, len neviem, kde si ho prečítala moja malá 😠 ale už pár dní sa podľa neho chová 🙄

sicilia79
24. apr 2009

😀 😀

bianca
autor
24. apr 2009

Slovenskoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

gerena
24. apr 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
pivo ma spravnu teplotu, slniecnice pripravene-prevencia pred okusobanim nechtov do krvi 😉 uz len 95 minut 🙂

bianca
autor
24. apr 2009

Ger ja vsade bordel,na posteli sa mi vala flasa od mlieka a myska od kase,mala cuca jablko a ja tu sedim vyflusnuta a cakam na hokej

gerena
24. apr 2009

neva bianca, mne sa susi pradlo uz 4 den na susiaku 😅 😅 a nemam ho kedy ulozit............a teraz mi to je jedno, smarim dio spalne a nikto neuvidi 🙂

hurrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hokeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

sicilia79
24. apr 2009

aj ja mám slnečnicu pripravenú...už len necelá hodinka...SLOVENSKOOOOOOOOOOOO

bianca
autor
24. apr 2009

ger ja mam 1+1 tak mne ten bodel vidno len co otvorim dvere

ja mam na vecer grilovane kura

krasuliak
24. apr 2009

tak ja mam hainekena a hranolky 😀 😀 😀 😀

Slovenskooooooooooooooo heeeja heeeeeeeja heeeja Slovenskoo

dajte tipy!

KRASULIAK 5:1

evitkamalicka
24. apr 2009

moj tip 8:0 😵