Hokejové fanynky a hokejovi fandovia pridajte sa

bianca
20. máj 2008

Tak sem sa hokejistky.

bianca
autor
9. jún 2008

uz to je uspech ze sme sa tu dnes tri nasli 🙂 a tak sa tomu tesim 😀 😀 😀

margaretka11
9. jún 2008

Bianca máš pravdu 😀

Adal ja so zaplavovaním nemám problém, stačí keď vytiahnem ten moj tank 😀 . Všade vzbudzuje rešpekt 😉

adal
9. jún 2008

ale hlavne Simonka a Simonko vzbudzujú obdiv, babule nádherné. 🙂

margaretka11
9. jún 2008

adal ďakujem 🙂 . Mala si ich dnes vidieť, boli sme v tescu, na hlavách mali šatky a na vrch som im dala okuliare (dnes ich výnimočne zniesli aj na očiach lebo bolo prudké slnko a asi im to došlo), boli zlatí 😀

Ale však aj ty máš krásneho chlapčeka, vždy keď sa stretneme tak sa na neho neviem vynadívať 😵

adal
9. jún 2008

tiež ďakujem, až ma to štve ako ten čas letí, už má dnes 9 mesiacov a toť nedávno som chodila s bruškom. Ty to už máš asi poriešené, mňa to ešte raz čaká. 😝

margaretka11
9. jún 2008

no ja to už mám poriešené, ale ty sa teš, ešte raz budeš mocť zažiť ten krásny čas očakávania a to úžasné prekvapenie, keď sa ti maličké narodí a ty uvidíš ako vyzerá, na koho sa podobá, zbadáš tie maličké, ale dokonalé pršteky na ručičkách a tie nechtíčky malilinké..

Ten čas naozaj nestojí, mne sa nechce veriť, že malí už načali druhý rok života, tiež mám v čerstvej pamäti ako som si vykračovala s tým mojím megabruškom 😀 . Už vtedy boli naši malí stredobodom pozornosti, ľudia sa za mnou otáčali, že čo to nosím pod tričkom 😀 . Ale niekedy mi ten pocit veľmi chýba, tie ich pohyby, to ako som na nich hovorila a hladkala bruško, predstavovala som si na koho sa asi budú podobať a keď sa narodili tak som zistila, že moja fantázia na ich dokonalosť a krásu jednoducho nestačila 🙂

lucinkaaa
9. jún 2008

no ze tu najdem margaretku mi bolo hned jasne ale adal ?? 😀 😀 😀

margaretka11
9. jún 2008

Luci vidíš aké prekvapenia prináša život.. 😀

lucinkaaa
9. jún 2008

😀 😀 😀

margaretka11
9. jún 2008

a keď už si tu a Lianka dnes tiež oslavuje (gratulovala som v Bystričankách 😉 ), k čomu jej aj tu gratulujem, tak ako si žijete? A ako Lianka, poslúchaš ju na slovo? 😉

lucinkaaa
9. jún 2008

dakujeme za gratulacie. mala ma ma dokonale vycvicenu, taku drezuru mi v zivote nikto nedal ako ona, asi som si to zasluzila uz 😀 😝 cely den som nejedla len malu trosku na obed tak hadaj co teraz robim, ked krpata konecne zaspala? no tlacim do hlavy 😀

margaretka11
9. jún 2008

Lucinka ty ješ? To je zrada, ja už hodnú chvíľu hrdinsky odolávam myšlienke niečo zdlabnúť, ale ty si to teraz skazila 😀

Mňa si tiež deti pekne cvičia, mala by si počuť Simonku, keď priam generálsky zvolá Mami 😀

lucinkaaa
9. jún 2008

margaretka ved si daj, nebudes hadam hladovat popri tych dvoch krpcoch 😉
boze co nas to len caka, ked sa ta krpata nauci generalsky kricat Mami 🙂

margaretka11
9. jún 2008

vieš čo, ja ešte počkám na manžela, ten príde o chvíľu z roboty a potom sa s ním natlačím na noc, pre krásne sníčky 😀

Keď Lianka na teba zavolá Mami, tak budeš poslušne salutovať ako ja 😀 . Simonka vie tak nástojčivo zvolať mami, že to sa nedá odignorovať 😀

Hííí, manžel je tu, dnes si voľáko makol, idem zgúňať, čo by sa dalo zjesť 😀

lucinkaaa
9. jún 2008

bru chut a potom pekne sniiicky 🙂 🙂

gerena
9. jún 2008

nezodovedny zivel hrala auticka..................a zabudla som sa 😒 😒

gerena
9. jún 2008

dobru nocku 😔 😔

bianca
autor
9. jún 2008

dobru 🙂

emogeon
9. jún 2008

fiiha ale ste sa tu rozbehli 😀

bianca
autor
12. jún 2008

ahojky.Zasa chvilka ticha 😀

gerena
13. jún 2008

ahojte..............rozbehnime sa zase, to ticho sa mi nelubi 😉 😉

bianca
autor
14. jún 2008

ger mne tiez nie ale uz sa tu akosi nestretavame 😢

emogeon
14. jún 2008

gerena ani mne nie 😝
treba znova o hokeji 🙂

gerena
20. jún 2008

baby, skoro som nenasla nasu temu........musela som si ju dat do hladania..........

emogeon
20. jún 2008

je to tu hluche tak ako aj hokej v lete 😀

bianca
autor
22. jún 2008

ja som sa po zabudla ale uz budem dobra a budem sem chodit stale 😉

emogeon
24. jún 2008

vcera som citala ze je u nas teraz nejaky turnaj in- line v hokeji hehe...

bianca
autor
24. jún 2008

no presne he he he

emogeon
24. jún 2008

bianca si sa polepsila 😀

bianca
autor
24. jún 2008

hej sanzim sa 😀