Hokejové fanynky a hokejovi fandovia pridajte sa

bianca
20. máj 2008

Tak sem sa hokejistky.

mracik
2. máj 2009

navrhujem túto tému dať aj na českého koníka, nech je tu veselšie 😀

asitka
2. máj 2009

luminkasp....to neni len o lašákovi...ved tam sa naši len korčulujú...ako keby boli na verejnom korčulovaní...nijak ho nekryjú...maximálne mu tak zakrývajú výhlad na puk...ved to je desné....to ja nemám slov....lašák musí v duchu nadávat na nich jak pohan... 🙄

cairka
2. máj 2009

mracik 😀 😀 😀

mracik
2. máj 2009

čo myslíte, bude to dvojciferné číslo? 😕

cairka
2. máj 2009

už išiel, ale to by museli celý tým vystriedať, nie len brankára

luminkasp
2. máj 2009

ved ja nevravim, ze je to len o lasakovi, ale ja uz by som bola v tej brane uplne zdeptana a nemohla sa sustredit.

koho mame teraz v branke?

asitka
2. máj 2009

ináč tipujem 9:1

cairka
2. máj 2009

mracik, no sú na najlepšej ceste ...

cairka
2. máj 2009

halák šiel do brány

luminkasp
2. máj 2009

😉

asitka
2. máj 2009

ja mám ináč dojem, či to fakt za nás hrajú hokejisti....či nie nejakí ochotníci z hornej dolnej...to je strašné... 😝

diddi
2. máj 2009

ja tipujem 13:1

cairka
2. máj 2009

možno by zasa raz bolo načase urobiť tým z hráčov extraligy, ktorí sa poznajú a vedia čo od seba môžu očakávať, ako lepiť "hviezdami", ktoré kým sa zohrajú idú domov 🙄

asitka
2. máj 2009

diddi...mám dojem, že aj česi polavili...ved toto naši už nemajú šancu dotiahnút...ani keby všetci svatý pri nich stáli 😉

cairka
2. máj 2009

a môj tip je 10:1

asitka
2. máj 2009

cairka....ale ostatné krajiny sa zohrat vedia...len našim to nejak nejde 😉 čím to len bude...?? 😉

luminkasp
2. máj 2009

he, no mme 8

cairka
2. máj 2009

no paráda 🤐

asitka
2. máj 2009

no...tak tú 13ku čo tu padla...už vidím reálnejšie 😠

cairka
2. máj 2009

asitka, len ide o to, či aj iné krajiny majú po 1 hráčovi z týmu, už predsa len je lepšie, ked sú aspoň 2-3 z jedného týmu. a veru finále našej extraligy vyzeralo podstatne lepšie, ako toto

asitka
2. máj 2009

cairka...v tomto zápase....je to fakt jedno.... 😀 ja sa už na tom hokeji len bavím...normálne tuším začnem fandit čechom.... 😀

gerena
2. máj 2009

toto je najhorsie co som kedy videla 😠 ale lasak bol nasim najlepsim hracom

bianca
autor
2. máj 2009

no coment

margaretka11
2. máj 2009

😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

mracik
2. máj 2009

český komentátor pred chvíľou povedal, že to je už ana pokazenie dobrých susedských vzťahov 😀

gerena
2. máj 2009

cesi by to mohli mat na pamati a dovolit nam zopar golov 😀 😀 z bratskej lasky, nech nevyzerame uplne neschopne

luminkasp
2. máj 2009

mracik, tusim to ten komentator vystihol uplne presne a trafil do cierneho

cairka
2. máj 2009

ked češi si tiež chcú zlepšiť povesť po zápase s kanadou 😝

no nič, mohol by niekto niekde vyňúrať, aký najväčší gólový rozdiel bol na MS a možno by sme aspoň nejaké víťazstvo mali , ak budú hrať takto ešte jednu tretinu 😎

luminkasp
2. máj 2009

heheh, cairka, tak v nasej bilancii hracich zapasov s cechmi je toto ten najhorsi 😉

petusaaa
2. máj 2009

vy si myslite, ze nasi daju gol? 😀 😀 😀 ale nie, chudatka. si vytrpia este. je mi ich luto 😒