Holenie intímnych častí

klarika37
29. júl 2016

Ahojte kočky, ako predchádzate červeným bodkám po holení? Mám celkovo veľmi citlivú pokožku. Nemusíte mi tu písať používaj kvalitnú žiletku, holiacu penu... to ja viem, no aj tak sa mi tieto nepríjemné "bodky" po každom holení spravia.. Poznáte nejaký trik ? Poprípade nejaké prípravky ?

sandrasofia
29. júl 2016

Skus holit v smere chlpkov, to znamena ziletkou smerom dole 🙂 mne to pomaha

seahorse27
29. júl 2016

Depilacny krem na citlivu pokozku.

majloo
29. júl 2016

Raz som mala takyto problem a najlepsie, co pomohlo, bolo tesne po holeni naniest nejaky baby powder, ja som pouzivala Johnson, normalne naniest na oholene miesta (nie az uplne tam 🙂 Vyuzivala som to vtedy, ked som sa rano oholila, zasypala pudrom 🙂, dala pradlo a vecer to bolo hladke, ziadne strnisko a ziadne cervene bodky. 🙂

mysga
29. júl 2016

Holím sa v smere rastu chĺpkov a po oholení dám na vatový tampón alpu a dezinfikujem. Ale bez toho,aby som sa dotkla sliznice, samozrejme :D

klarika37
autor
29. júl 2016

@seahorse27 akú značku depilačného krému používaš?

womankc
29. júl 2016

@klarika37 ja sa hneď po holení krémujem telovým mliekom

eugenie
29. júl 2016

@klarika37 Neholit ziletkou.. Bud laser (a mat pokoj na dva mesiace) alebo strojcekom, ale nie depilovat (potom zarastaju), ale takou tou podobnou hlavicou ako si holia aj muzi tvar.. Ja mam cca tento a pouzivam tu nedepilujucu hlavicu.. je to na nezaplatenie.. Takyto strojcek stoji okolo 20-30 eur, mas to na niekolko rokov a vyuzijes to na ktorukolvek cast tela..

klarika37
autor
29. júl 2016

ďakujem všetkym za komentáre <3

seahorse27
29. júl 2016

@klarika37 Veet

nyusika
29. júl 2016

brazilska depilacia (cukrovou pastou)
po niekolkokych rokoch uz skoro nic nerastie 🙂

ninuuus
29. júl 2016

Po oholeni natrieť olejom a potom zasypať detským pudrom

sandokanka36
29. júl 2016

@klarika37 ja sa tomu vyhybam tak, ze si ich holim az ked ich mam dlhsie a tak sa potom vyhnem tym neprijemnym cervenym bodkam

janakrnacova
29. júl 2016

@klarika37 Stačí posypať detským púdrom 😉

zuzka_1985
14. aug 2016

Ja di davam po holeni sudocrem 😀