Čo mám urobiť, aby mi nerástli chĺpky na rukách?

nerhdhdhd
27. feb 2019

Ahojte potrebovala by som poradiť oholila som si ruky žiletkou a teraz mi tam rastu tmavé a hrubé chlpy čo mám robiť existuje niečo aby my tam nerástli vôbec ? Dakedy sa mi stoho robia virasky . Ďakujem

ellaafi
27. feb 2019

@nerhdhdhd oholila si si ruky, alebo pokožku na rukách?

jamimka
27. feb 2019

@ellaafi 😂😂😂

29simona29
27. feb 2019

@nerhdhdhd v tomto prípade odporucam použiť laser na odstránenie chĺpkov, buď v salóne alebo ešte lepšie domáci IPL epilator, ja ho mám a spokojnost veľká

kacicka627
27. feb 2019

Počula som že si to treba potrieť vazelínou, klasickou na dvere, po 3 dňoch to zmyť, kolegyni to pomohlo takže určite skús! 🙂

bianka0207
28. feb 2019

kúp si voskovú náplasť. Rásť ti budú tak či tak.

domcci72
28. feb 2019

ako ono to tak zvacsa byva, ze po holeni zacnu rast omnoho vyraznejsie chlpky. a povedzte mi takto po mimo, k comu vlastne to holenie ruk je 🙂

ufatess
28. feb 2019

Čím viac ich budeš dávať dolu, holiť alebo iným spôsobom dávať dolu tak budú rásť a budú ešte tmavšie a silnejšie

elizita
28. feb 2019

Strhni to voskom a ziletku uz nechytaj do ruky. Po vosku ti budu rasta stale jemnejsie a jemnejsie.

mladenca
28. feb 2019

@elizita budu jemnejsie, len sa moze stat, ze jej zacnu zarastat, ale tak to aj p holeni ziletkou, to je asi jedno 🙂

cialota
28. feb 2019

raz som si oholila a urobila som velku chybu a uz by som to neurobila, zbytocne mi viac zacali chlpky rast :/

veronikaszabova
28. feb 2019

@ellaafi palec hore 🙂

elizita
28. feb 2019

@mladenca to je pravda, ale myslim ze na rukach je to ovela menej caste.. mne na nihach zarastaju zo vsetkeho okrem cukrovej pasty, s rukami nemam priblem s depilkou voskom

evaachesa
28. feb 2019

@nerhdhdhd odporucam trvale odstranenie laserom, nie ipl...to je len docasne .. pozri na nete Chirmed napr.

mladenca
2. apr 2019

@elizita to je asi dost individualne, kazda to mame inak 🙂 Ja mam s tym problem na nohach tiez, ruky si neholim, cize to neviem, ale tak kazda nech si skusi ako chce jak uzna za vhodne 🙂

kvetinka75
4. apr 2019

odporúčam návštevu kozmetičky a odstrániť ich voskom. Nebudú tak rásť.

sandra49
4. apr 2019

Ja si holim ruky ziletkou už niekoľko rokov a nemám ich ani viac ani niesu tmavšie ani hrubšie.. A stačí len tak raz za mesiac.. A to som typ co nema zrovna svetle chlpy a malo 😂😂 len ono je to potom taky klam nakoľko je ten chlp zrezany tak nadobúdas pocit ze je hrubší alebo že ich je viac.. Ale reálne to nieje.

tyrkysova_kobyla
4. apr 2019

Ja som raz bola na odstraneni chlpkov na rukach voskom, ale bolo to uplne strasne, stale sa mi robili zapalene vyrazky a chlpy mi vyrastali take nechutne ostre, ako po oholeni 😑

kvetinka75
4. apr 2019

@tyrkysova_kobyla moja dcéra tiež chodieva na vosk tak 2-3x do roka. Vyrážky jej zmiznú po pár dňoch a potom má super ruky. Ona ich má dosť husté a dlhé, tak už keď presiahnu určitú hranicu tak ide ku kozmetičke. Nemá stále hladké ruky ale ja som jej aj vysvetlila, že mať trošku chlpaté ruky nie je nejaká chyba krásy, tak z toho zase nerobí tragédiu. Všimla som si, že ženy mávajú aj tmavé chlpky a niekedy to človek ani nezaregistruje. Iba keď si to začne cielene všímať. My samé si robíme z mnohých vecí veľkú hlavu a pritom si to druhí ani nevšimnú.

tyrkysova_kobyla
4. apr 2019

@kvetinka75 to je pravda, ja som to na sebe tiez prestala riesit, ini to na mne neriesia 😃 ja mam tiez dlhe huste a este aj tmave a chcela som ich mat hladke na spolocensku udalost, ze teda nech som za jemnu hladku damu v satach 😂 ale nechapem, preco mne tie vyrazky nezmizli 🤔 isla by som skusit znova, len tie vyrazky boli hnusnejsie ako moje chlpate ruky 😁

nika3136
4. apr 2019

@domcci72
@ufatess to, čo ste napísali je obyčajný mýtus. Holením sa chĺpky nestávajú ani silnejšie, ani tmavšie. Skúste si o tom prečítať

dankakika
4. apr 2019

ja mám IPL a maximálna spokojnosť, dostala som ešte cez leto a celú zimu ho používam. Skús pozrieť recenzie, možno nájdeš, čo hľadás ;)
https://dodomacnosti.sk/ipl-epilatory/

spoon410
Odpoveď bola odstránená
Zobraz