Hotel Paradise

ivanka85
7. mar 2012

ahojte🙂sledujete?

adelaida33
22. mar 2012

baby, a čo hovoríte na janu? 😅

labelo
22. mar 2012

akosi tomu nerozumiem minule ked zuza ostala sama nikto si ju nevybral,tak si ona vybrala pri parovani Romea a Klaudia musela odist,myslela som,že aj teraz to tak bude a nepochopila som preco si vzala Viera Tomasa už teraz a Jana ostala sama,inak ta Jana je tiez riadne slahnutá 😀 myslim,že teraz vypadne Diana a este nechapem,či sa možu tie pary len tak medzi sebou kedykolkvek vymienat?

adelaida33
22. mar 2012

@labelo no ja som to zatiaľ pochopila tak, že občas, za istých špecifických podmienok sa môžu medzi sebou vymeniť aj "len tak". v podstate sa tie pravidlá asi dozvedáme rovnako ako oni - "zabehu". vždy je tam čosi nové, asi aby to nenudilo a nebola tam vlastne žiadna istota... a tak aj teraz dali tej viere možnosť vybrať si partnera skôr, čím ale stratí imunitu pri "vyhadzovaní", no a ona to prijala, dosť nažhavená janou, ktorá do nej hustila, že len tomáš a jedine tomáš na ňu bude dobrý. no janička je tiež poriadna mrcha, ale ona o sebe aj povedala, že je škodoradostná...

labelo
22. mar 2012

aha,ja myslim,že si Janu teraz vyberie Rocky a Diana vypadne

adelaida33
22. mar 2012

@labelo asi hej, niečo také hovoril aj tomáš aj rocky... uvidíme čo bude dnes 😉 , ostávam hore, lebo pečiem malému tortu 🙂 .

josie3331
22. mar 2012

@adelaida33 Jana vyzera vcelku byt ok,trosku mi vadi ako obcas afektovane hovori, ale ani sa jej necudujem, ze bola taka stastna, ze nie je s tomasom,ale vidno ze je decko ked tam tak poskakovala 😀

a co hovorite na Nelu? by ma zaujimalo, preco je taka aka je....v dotazniku napisala, ze nikdy nechce dieta ani svadbu a ze jej najvacsim snom je mat vela penazi a nic nerobit 😀 😀

a vedeli ste ze Niko bol v USA pansky spolocnik a Leo ma videoklipy, kde sa snazi rapovat? 😀

ivanka85
autor
23. mar 2012

no kocky idem sa konecne vyjadrit🙂uplne na zaciatku sa mi pacili Diana s Matom, ale potom som sa v nej sklamala, aka bola a je zradna a ohovori kazdeho, neudrzi ziadne tajomstvo, Mato jej naletel, isli mi na nervy reci tych mladych v hoteli, ze nie je chlap a necha si skakat po hlave a podobne prazdne keci, podla mna bol chlap viac ako hociktory iny tam, stal si za svojim, co povedal, to urobil a nenechal sa ovplyvnit recami inych, smola, ze sa zahladel do nespravnej kocky..
Leo - vobec nie je moj typ, neviem, preco sa onho tak trhaju,pripada mi nerozhodny, kam ho zaveje, tam je, neoslovil ma nicim
Niky - stale nieco riesi, robi z komara somara, zda sa mi, ze je trochu labilna..keby vsetko nedramatizovala, bola by fajn
posledni ucastnici, ktori prisli - Michalovi neviem prist na chut, je mi nesympaticky, Tomas je strasne zvlastna povaha, neviem, o co mu ide, Vierka je tiez cudna, neviem, co od nej mozeme cakat, asi si este uzijeme prekvapeni, uz sa to tam zacina premiesavat🙂
a clovek, ktoreho nemusim od zaciatku je Jana - 19rcne dieta, ktore ma plne usta reci
celkovo su tito mladi ludia vychovavani sposobom, ze sa musia presadit, byt sutazivi, bojovni, vyslovovat svoje nazory, aj ked to ostatnych zrani a zabuda sa na stale hodnoty, ale to je odvratena stranka dnesnej doby

mia258
23. mar 2012

Ja to pozeravam v Archive a musim povedat, ze najviac sa mi tam paci Romeo. Podla mna jeden z najprijemnejsich, nerobi rozbroje, nehada sa, s kazdym vychadza. A Niko je tiez taky nekonfliktny typ. Vobec nechapem, preco sa tam biju o Lea, ja by som ho nechcela ani zadarmo.
Zo zien sa len smejem alebo placem, lebo to je proste hanba 😀 Diana je najhorsia, bez nej by sa mi to pozeralo lepsie 😅
A tych novych akych tam davaju. Policajt a divozienka 😀 😀

labelo
23. mar 2012

tá Viera je čo? čechoslovacka?ona chvilu rozprava a chvilu mluví,lezie mi na nervy nech ide domov 😀

zuzubabo
23. mar 2012

Mne je najsympatickejší Romeo a Niko, najmenej Jana.

josie3331
24. mar 2012

ja som velmi zvedava, ze kto pondelok vypadne? co myslite Diana alebo Viera?

@zuzubabo aj u mna je to Romeo a Niko...najmenej urcite Viera a Tomas

janinah
24. mar 2012

to fakt niekto TOTO pozerá? 😒 videla som 3 minuty a to je strata času 😒 to už fakt radšej toho Sultána pozerať 😉

josie3331
24. mar 2012

@janinah myslis to, kde zena oťarchavie? 😀

ikulik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskax2
25. mar 2012

@josie3331 a co sa stalo s tym Matom ten diel som akurat nevidele tak netusim preco tam nieje ako porosil pravidla?

miskax2
25. mar 2012

caute baby ja tiez sledujem vacsinou vecer lebo o takom case zvyknem kojit a niekedy v reprize myslim ze z pomedzi viacerych reality show je tato ovela lepsia ako hladanie zeny farmarom a pod. celkom ma to chytilo a aj im trosku zavidim taka fajna dovolenka a oddych to by som aj ja chcela a trosku mi to pripomina casy ked som byvala na intraku len nas nikto nekameroval 😀 a to vam poviem ze by sa bolo na co pozerat 😉 kolko hovadin sme navyvadzali......
ale spat k hotelu z chalanov mi su najsympatickejsi Niko a Romeo a najmenej Tomas a Roky a z bab sa mi lubi Zuza a najmenej (z)Viera 😵

labelo
25. mar 2012

@miskax2
Martin porusil pravidla tým,že sa spraval agresivne,opil sa a ked ho chceli hodit do bazena vsetkých tam pokusal a nadaval im preto ho vyhodili
mne sa Zuza zo zaciatku nepacila,ale teraz sa mi zda byť fajn, spolu s Romeom by to mojli vyhrat
som zvedva co sa zajtra stane,lebo davali ukazku a Niki nadavala Zuze,že ju zradila...
mne vadi Diana a dufam,že zajtra vypadne

miskax2
25. mar 2012

@labelo hej to som zaregistrovala ze boli daky dokusani..... tak na to som zvedava aj ja! hej aj ta by mohla vypadnut

linka
25. mar 2012

@ivanka85 inac ta Jana mi riadne lezi v zaludku,jak sa tam vytesovala,ked si Tomasa vybrala Vierka,skakala tam jak nejake soplive decko,taku by som jej tresla 😀 😖

josie3331
25. mar 2012

@miskax2 tak labelo uz odpovedala 🙂 ale skoda ho...bohvie co by s janou vyviedli

adelaida33
26. mar 2012

nejako sa to tam s tými pravidlami "zamotáva", dosť ich začali meniť, zauzľovať to celé... asi aby sa tam porozbíjali tie krehké kamarátske vzťahy a bol každý s každým na nože... no mne sa vidí dosť udretý tomáš, nechápem, či ked človek ide za mestského policajta, nerobí žiaden psychotest? on nadával zuze zato, čo povedala otvorene viere..., že to bol vrchol hulvátstva, a pritom o pár hodín dôjde za vierou na izbu on úplne nahý, premáva sa tam a ešte do kamery povie, že bol úplne triezvy a prišlo mu to vtipné. hodnotím ho tam za najväčšieho psychopata z chlapcov, hotový magor. michal je hráč, necháva si vždy zadné dvierka a snaží sa nedať na nikoho reči. romeo sa zdá byť najstabilnejší, akoby vždy "nadvecou", niko sa snaží byť tiež ok, ale niekedy to preháňa, no a leo mi príde dosť "divný", niečo ako pubertiak, raz koná podľa nálady, inokedy podľa zásad. z dievčat je určite najmenej v poriadku viera, ale iným "spôsobom", takým smutným. jana je najväčšia intrigánka, zuza priama, ale vulgárna (typ mojsejová), niki je totálne ovplyvniteľná, najslabšia, no a nela hľadá v tejto hre niečo iné ako výhru, čo sa jej podla mna ešte vypomstí. diana mi príde niečo ako jana, ale staršia, akoby vyspelejšia, že o čosi menej kecá ako jana, ale tiež jej ide len a len o výhru, aj cez mrtvoly. juj, ale som sa rozpísala.

josie3331
26. mar 2012

@adelaida33 myslim, ze si to dobre zhodnotila 🙂
mna by zaujimalo, co by sa stalo, keby tam poslali nejaku babu, inteligentu,vtipnu ale nie moc peknu s nie moc peknou postavou....ze ako by sa zachovali 😀 😀

labelo
26. mar 2012

@josie3331
taka inteligentná by tam asi ani neišla 😀 medzi takých magorov

adelaida33
26. mar 2012

@labelo 😀 asi tak nejako. @josie3331 a keby predsa len šla, isto by sa skôr či neskôr nezdržala irónie, a tak by ju začali neznášať...

josie3331
26. mar 2012

dobre, tak dajme stavky, kto dnes vypadne

tipujem Viera

labelo
27. mar 2012

som zvedavá na dnešok,myslela som,že pride nejaká baba,ale zase chlap a dokonca dnes ešte niekto vypadne,inak tá Vierka si mylsím,že to tam zamotá,lebo ona si, ak tam ostane Tomaša nevyberie a zoberie nejakého chalan z tých párov,tak uvidíme ako sa to tam potom spáruje 🙂
inak tá Viera je riadna psychopatka,ako mu podakovala,že si ju vybral ona by chce len sex,ale nikto s nou nepojde 😀 aj ked som chcela, aby Diana odisla mohli radsej vyhodiť Vieru ako to Diana naplanovala
a už mi lezie na nervy aj Niki ona sa chova ako by ju nikto nesmel odtial vyhodiť...hned má prach u zadku ked vidí,že by mohla vypadnut

adelaida33
27. mar 2012

SOS, baby, pozerám ešte len teraz včerajšiu čast a teraz neviem... asi mi niečo predtým ušlo... ako to, že už nie je zuza s romeom??????

bodka13
27. mar 2012

@adelaida33 lebo zmenili pravidlá 😉 a Diana si mala vybrať na jednu noc partnera - rozhodovala sa medzi Nikom a Romeom