Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Hotel Paradise

ivanka85
7. mar 2012

ahojte🙂sledujete?

bambola
6. júl 2012

clovek, ktory nema priatelov, s ktorym sa nik nebavi a , ktory bol DVAKRAT vyhodeny vyhral. aspon, ze si odpustila ten arogantny ksicht.

labelo
6. júl 2012

no to bolo najtrapnejsie finale ake som kedy videla, Nele som fandila som rada,že vyhrala,ale uroven to malo otrasnu a všimli ste si Lenu teraz na konci ako zazerala a žvachala žuvačku v primom prenose? 😝 a Nikola bola akasi divna zmachlená nemožná
asi sa v reale nieco medzi nelou a nikolou stalo, lebo sa akosi k sebe nemali....

miskax2
6. júl 2012

no tento koniec riadne nahovienko vymysleli som cakala teda nieco ine a nie to trapne sms hlasovanie reku sa dako samy povyhadzuju a mohli tam este dakoho so starych vratit by to bolo zaujimavejsie ale takto,no sklamana som......ako vytazka ok z tych styroch som to priala vsetkym ale finale velky palec dole hanba 😢 😢 😢 😠 ☹ 😢

959touareg
6. júl 2012

.......

959touareg
6. júl 2012

@959touareg
to som si vsimla aj ja, ze medzi Nikolou a Nelou to iskrilo. aj ked nieco Nela povedala na Gina, tak Nikola odpiskovala a potom nervozne hompalala nohami.
inak normalne mi bola na vyzor teraz sympatickejsia Nela ako Nikola. ta vyzerala hrozne, divne zmachlena, aj vcera bola Nela krajsia ako Niki. ....no ale ze to vyhrala ta Nela..... 🙄, horor.

ale to finale bolo naozaj ubohe...ja som si myslela ze tam budu divaci, vsetci ucastnici reality .......sice po poslednej reklame nam vypadol signal pre velku burku, takze vobec som koniec nedopozerala, mozno ze tam nakoniec prisli vsetci....ale kazdopadne to bolo veeelmi uuubohe. mozu sa hanbit. 3mesiace natacali v prepychu a ukoncia to ako skromne a uboho na taky luxus co tam mali a kde to tocili.

lauritka
6. júl 2012

trapne, trapne trapne, urobene narychlo, ziadne normalne ukoncenie. JOJ sklamala 😔

Nela podla ocakavani to cele vyhrala.. aj bez nejakeho staleho partnera. Mal vyhrat par nie ?
cele to skoncilo cudne. 🙄 🙄 🙄

labelo
7. júl 2012

nasla som na facebooku ako Niolina mama tam pisla,že Nela sa pretr....a do finale,myslim,že preto sa tie dve nekamaradia 😀

959touareg
7. júl 2012

@labelo
toto som z viacerych zdrojov pocula aj ja. 😉

strawberry17
7. júl 2012

ubohe finale za par babiek, 6 stoliciek a nejake pozadie...cakala som nieco velkolepejsie...ze vyhraje Nela som si myslela od zaciatku...vidim to tak, ze vyhrali obidve aj Niki aj Nela - Nela prachy a Niki lasku 😀 som zvedava ako im to s Ginom dlho vydrzi 😀
tie slova od Martina pri odchode nemali chybu 😀 😀 😀 som sa 5 minut rehnila, este aj Gino s achytal za hlavu 😅 len skoda, ze nam ten jeho velky "bananik" za cely cas neukazal 😀 myslim Martin 😀 Gino ho ukazoval furt 😀 😀 😀
teraz ked to skoncilo by mal kazdy prezradit kolkokrat si ohriali krocana 😀

lauritka
8. júl 2012

@strawberry17 aj ja by som bola zvedava na take pikosky 😀 😀 😀 😉 😉 😉 kto, kde s kym. hahahaha

strawberry17
10. júl 2012

ja som sa uz prestahovala z hotela na plaz 😀 😀 😀
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/plaz-33/

Tu začni písať odpoveď...

Odošli