strawberry17
10. júl 2012

prvy deil som nedopozerala, nuda, ako to natahovali ked to otvorili a kazdy sa zvlast predstavoval...vcera druhy diel celkom usiel, som s azabavala na tom, aky su neschopni pri obsluhovani 😀 😀 😀 a hlavne ta komunikacia so zakaznikmi 😝 otras

lauritka
10. júl 2012

@strawberry17 no my sa zabavame tiez ;) 😀 😀 😀 sikovnici🙂
tusim nikto tam nema s obsluhovanim prax ??
a ten adam z farmy sa tam jak zas dostal ??? 😨 😨 😀

ullala
11. júl 2012

tiez som na to zvedava 😀 len mohli to dat trochu neskor, lebo sa mi nechce kvoli tomu trcat uz o pol deviatej doma.

strawberry17
11. júl 2012

adamovi vraj manazer plaze zavolal ked vysiel z farmy, lucia je tam nasackovana kazdy den aby videla ci ju adam nahodou nepodvadza a dnes tam bola aj jej mamka a tu mladu tmavu skrtila, ze nech sa neopovazi mat daco s adamom 😀 😀 😀 on vsak minule povedal, ze luciu neopusti aj keby mala 150kg a po plazi behali same missky 😀 😀 😀

ullala
12. júl 2012

@strawberry17 som vcera nemohla uverit vlastnym ociam, ked som videla co tam kvoli tomu adamovi vyvadzaju 😀 jedna vec je nenapadne si dat na neho pozor, ale toto? 😀

lauritka
12. júl 2012

@ullala
@strawberry17 a je ta mlada frckova vlastne tehotna s adamom, ci nie ??? 😕 😨

mirka285
12. júl 2012

@lauritka neni tehu,aj ked tak vyzera 😖 no aspon ze v tej show nieco robia a nevylihuju len a neintriguju..

lauritka
12. júl 2012

no lebo v " bez servitky " padli nejake reci, tak som nevedala,ci si len robia srandu, alebo je to pravda- 🙂

ullala
12. júl 2012

@lauritka povedali tam, ze nie je tehotna. to len blbo spravili zostrih toho, co bude v dalsej casti

lauritka
12. júl 2012

😅 aha

strawberry17
12. júl 2012

to stym tehu je fakt zahada 😀 najprv mala byt tehu jej mama, stara frckova (ze sa to hodi ze stara frckova? 😀 nieco ako stara blaskova 😀) a zrazu nic ateraz nechapem ako je to s luciou 😝 v servitke spominala ze je v 4 mesiaci, potom ze v druhom, nakoniec, ze preto prehrala pilenie dreva, lebo uz bola tehotna...a to vtedy akoze s adamom len kamosi boli, nic viac 😝 no ak je tehotna, pochybujem, ze je to od adama, vo farme sa uz po tyzdni nasiel tehu test v kadibudke 😝
no a dnes co tam lucia vystrajala na plazi33, uz jej mal adam plne zuby 😅

lauritka
13. júl 2012

@strawberry17 stara frckova, to sadne jak serbel na rit 😀 😀 😀

inac z coho vlastne skolaboval ?? som nejak nepochopila 😕 😕 ci to bude az nabuduce ???

strawberry17
14. júl 2012

no lebo celu noc "prechlastali", spali 2 hodiny a potom boli celu noc na nohach v bare, do toho ho este kazdu minutu obtazovala mlada Frckova 😀

labelo
14. júl 2012

baby tato stranka ma nový vzhlad,alebo mám ja nejakú chybu? 😀 už som tu istý čas nebola

lauritka
14. júl 2012

@strawberry17 AHA 😀 😀

@labelo ANO, TROSKU TO TU POMENILI, HADAM SI ZVYKNEME 😅

monika15
23. júl 2012

baby ... asi mi nieco uslo an zaciatku uz to nechcem kukat odznova...

ako je to mozne ze kazdy ma zakaz ako rodina tam chodit ale ta hysterka lucia je tam kazdy den??!!!!

neni to pproti pravidlam????

lauritka
23. júl 2012

@monika15 no ved oni nie su zobrati 😅 , ale mozno to robia kvoli divackej sledovanosti 😉 ,Frckove su teraz "in" 😀

monika15
23. júl 2012

@lauritka

ahaaaa 🙂))) hehehe 🙂))

vsak prave kukam 🙂)))) su horsi jak tote z farmy jak sa volali martinka z turca heheheh

lauritka
23. júl 2012

@monika15 pockaj, este sa tam mozno objavi aj ona a pride aj Tonko.. / extremne rodiny/ 😉 😉 😉

monika15
23. júl 2012

@lauritka

jesiz,,, len to nie :(((
ten tonko je chori... neviem ...s ami nepacilo velmi to extremne rodiny cakala som take ine pripady.... =)=)

joannas
23. júl 2012

@monika15 a čo mu je? Tiež som to pár krát videla,

monika15
23. júl 2012

@joannas
jeho mama hovori ze mal detsku mozgovu obrnu...
ale teraz nedavno bolo v novom case ze vraj mu nic neni tak fakt neviem :(((((

lauritka
25. júl 2012

tak a "superstar" Adamko je vonecku... moze uz obstastnovat frckovu 😉 😝

a moze jej varinkat-N 😀

strawberry17
30. júl 2012

vazne uvazujem ze skocim niekedy s malym na drink na plaz 33 nech to tam obkukam 😀

lauritka
30. júl 2012

@strawberry17 a to si este nebola, ked si v BA ??? 😨 😀 😀

strawberry17
31. júl 2012

praveze nie som momentalne v BA 🙄 inak by som tam bola kazdy den 😀

strawberry17
13. aug 2012

caute uz sme boli s malym okuknut tu plaz 33 😀 pridala som aj nejake fotecky 😀 ak by ste chceli aj moje dojmy tak napisem 😀