Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

maximiliana
19. máj 2009

ahojte, ja to sice mam pustene, ale maly je posledne dni taky otravny, ze ho len nosim na rukach....
veronica1 mala si len jeden ucet? aky si mala nick? skusim to kuknut, lebo to vyzera na ban ☹

maximiliana
19. máj 2009

No som ta pozerala, mas tam ban za multiucet... odkial si sa prihlasovala? su tam tri ucty... ty, aurora a eros... hovori ti to nieco?

pacna
autor
19. máj 2009

maxi ruky ako opica nie? 😀 niekedy su tie deti take esteze to uz mam vacsie ale aj tak ta mladsia by sa niekedy nosila len ona je tazkaaaa 😅

mam kopu siry co som vyrabovala takych ako keby nikto neraboval,ale maju aj drevo 🙂

pacna
autor
19. máj 2009

baby zajtra maju aktivovat novu verziu tak neposielajte lode,ani nic nestavajte 🙂 🙂

som na nu zvedava co bude nove

mimus
19. máj 2009

ja tiez pc pusteny....ikariam tiez, ale misenka je uplakana. Este stale je chorucka
beta - kto este na kult. dohodu?
idem kuk aj na stranku, co bianka zacala 😉

tak na novu som aj ja zvedava

veronica1
19. máj 2009

maxi - ja som pouzivala veronica, sem tam sa hral aj manzel a jeho bracho, mame len jeden notbook a aj ten cestoval -nemam ho stale doma, tak sem tam hravali aj oni. kam sa mozem obratit na info? a to sa nemoze? ked chcem hrat aj ja aj manzel, tak mame smolu alebo co?

pacna
autor
19. máj 2009

veronica takze si mala multi ucty jeden notebook jedno prihlasenie,alebo sa muz mal prihlasit na alfu a ty hrat na bete,tak hram ja a muz 🙂

veronica1
19. máj 2009

pacna-aha tak to som nevedela, a neda sa nahodou tomu co ma zablakoval napisat nejaky mail?

pacna
autor
20. máj 2009

ahojte tety tak som zvedava na novu verziu 😀

maximiliana
20. máj 2009

Ahojky, no ja teda velmi nie 🙂 kazdy novy update je len horsi a horsi xixi

pacna
autor
20. máj 2009

ano tak teda sa netesim 😒

pacna
autor
20. máj 2009

nejde mi ta stranka co si dala 🙂 ja som pocula ze ma fungovat okupacia a to asi nem dopadne dobre 😀

maximiliana
20. máj 2009

aha no tak je to napisane na fore, ale musis byt registrovana... okupacia, ma sice konecne byt, ale uvidime nakolko to bude pouzitelne, lebo sa maju v tom pripade zvysit naklady na udrzbu vojakov... bude sa to asi vyuzivat, ked budu dobre farmy iekde daleko a cesta bude dlhaaaa.. ale na bezne pouzitie neviem

janina77
20. máj 2009

uz je nova verzia!!!
No ale nova grafika ostrovov - teda nic moc. Neprehladne, cudne ☹ .

pacna
autor
20. máj 2009

janina suhlas hladala som svoje mesto 😀 ale nasla som aj celkovo ten svet tie ostrovy ale ukazuje kde mate ludi z aliancie a to sa mi paci

bianca
20. máj 2009

nazdar.Novinky sa mi nepacia.Hlavne grafika je o nicom

mimus
20. máj 2009

ani mne sa to nepaci a tiez som si vlastne mesta hladala
okupacia funguje....dve mesta kde som mala spehov nastalo su uz okupovane niekym 😠
ako ta okupacia vlastne funguje? 😅

elise
20. máj 2009

ahojte mne s atiež nová grafika nepáči 😖
chcem sa spýtať čo to znamená body v generáloch?

zuz11
20. máj 2009

NOVINKA - Okupácie: Hráč môže teraz okupovať ostatné mestá a tak ho použiť ako predsunutú základňu pre ďalšie misie. Údržba jednotiek je však dvojnásobná, rovnako ako na všetkých ďalších misiách. Je možné z tejto predsunuté základne vydrancovať, potom obsadené mesto dostane 10% ukoristeného tovaru.
Jeden hráč môže obsadiť len toľko miest, koľko má jeho palác úrovní. Ale môžete ako predsunuté základňu využiť aj mestá okupované spojencami.

NOVINKA - Možnosť časovo neobmedzeného umiestňovania vojsk a lodí vo spojeneckých, okupovaných a od spojencov okupovaných mestách.

a dalsie veci:
NOVINKA - Stavebná fronta: Hráč s Premium účtom si môže teraz dať stavať až štyri stavby alebo rozšírenie budovy, ktoré sa postupne uskutoční.
Príkazy v stavebné fronte môžu byť kedykoľvek prerušené. Náklady na výstavbu budú odpočítané až pri začatí výstavby.

NOVINKA - Celkové prehľady prémiového účtu boli prepracované. Teraz získate viac informácií, napríklad ako dlho ešte vydrží mestu jeho zásoba vína.

NOVINKA - "Časomiera v záložke" zobrazenie. V záložke prehliadača beží teraz odpočet času, ktorý ukazuje čas chýbajúci na dokončenie stavby v aktuálnom meste.

NOVINKA - Nová grafika ostrovov: Teraz je 5 rôznych podôb ostrovov pre ostrovné prehľady, toto tiež odpovedá mape sveta.

NOVINKA - Ostrovné prehľady prepracované: Teraz sa budú zobrazovať aj blokády prístavu, pozemné boja a okupácie miest. Toto vidí každý hráč, ktorý má na ostrove mesto, resp. je na ostrove mesto spojencov.

NOVINKA - Vojenské dohody: Ak hráč uzavrie vojenskú dohodu s mestom iného hráča, tak tam môže umiestniť svoje jednotky a použiť toto mesto ako predsunuté základňu

NOVINKA - Ďalšie hodnotenie: Sú tri nové kategórie Hodnotenie, ktoré však nie sú započítané do celkového hodnotenia.
Útočné body: Získavate body za každú jednotku zničenú vlastným útokom.
Obranné body: Získavate body za každú jednotku zničenú vlastnú obrannou.
Obchodné hodnotenie: Získavate body za každý úspešný obchod cez Trhovisko.
Aby mohli aj noví hráči získať dobré umiestnenie, sú tieto Hodnotenie časovo závislé. To znamená: čím starší boj alebo obchod je, tým menej bodov mu bude započítané.

NOVINKA - Archív: Za 1 Ambrózii si môžete bojové správy, špionážne správy alebo normálne správy uložiť trvalo do archívu.

NOVINKA - Zloženie približujúcich sa flotíl: Za 1 Ambrózii si môže hráč nechať zobraziť presné zloženie útočiace pozemných / námorných jednotiek.

NOVINKA - Poznámkový blok: Pomocou položky v menu "Poznámky" si môžete uviesť akýkoľvek text, ktorý bude neobmedzene uložený.

OPRAVA - V armádnom poradcovia boli občas zobrazené zlé súradnice.

OPRAVA - Niekedy bol v prehľade obchodných lodí u vracajúcich sa jednotiek z drancovaní zobrazený zlý príjemca.

OPRAVA - Zostávajúci čas ukončení výskumu nebol v Akadémii zobrazený, keď nebol v meste priradený žiadny vedec, hoci v iných mestách sa skúmalo.

OPRAVA - Chyba zobrazenie v ambasády v IE6

OPRAVA - Problém pri drancovaní, keď bola v zdrojovom meste umiestnená spojenecké obranná flotila.

OPRAVA - Prijatie kultúrne dohody bolo možné aj bez voľného miesta v Múzeu.

bianca
21. máj 2009

no este si to zapamatat.Mne sa velmi paci to ze kuknem na istu a viem kedy bude budova dostavana

pacna
autor
21. máj 2009

no ako sa Vam dari?vobec ale vobec sa mi nepacia tie blbe ostrovy take malicke su 😠

maximiliana
21. máj 2009

Ahojky, tie ostrovy su celkom pekne co grafiky tyka, ale ukrutne neprehladne na pouzitie... vsetko tam hladam, dokonca aj seba... okupaciu som neskusala, lebo este nebolo kedy...

milhaus
21. máj 2009

predtym to bolo jednoduchšie

milhaus
22. máj 2009

tak ja už som zasa slamena vdova par minut

milhaus
22. máj 2009

Nachádzaš sa tu:
Svet > Dynyos[65:63] > Sterusy
nove na bete, mramor, malo mam a tak som sa dala ešte na jeden mramorovy, sak to je stale treba

pacna
autor
22. máj 2009

milhaus aj ja mam dve na mramore a potom vino,sklo a sira po jednom 🙂

milhaus
22. máj 2009

ja mam vina dve ale na tom istom ostrove ale to som bola ešte sprostá na začiatku

pacna
autor
22. máj 2009

aj ja mam tie mramorove na tom istom ostrove 🙂

maximiliana
22. máj 2009

Ja mam kolegu a ten ma 5 mramorovych na jednom ostrove 😀 musim sa vam pochvalit, uz nie som vodca xixi... nezosadili ma, ale byvala vodkyna dostala nazad ucet a ja nexcem byt svina