Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

pacna
autor
22. máj 2009

ano? nevadi ved aspon si si skusila nie? 😀

pacna
autor
24. máj 2009

ved som nas uz ani nemohla nahst 😒

bianca
24. máj 2009

ahoj Anicka 😀

milhaus
25. máj 2009

moc ste toho nepopisali čo som tu od soboty nebola

pacna
autor
25. máj 2009

no ved tu uz pomaly nikto nepise.

no a ja pisem ako talian "najst" som chcela predtym 😀

milhaus
25. máj 2009

na tej alfe mam stale dovolenku, už je to skoro druhy tyžden, už by som mohla vyskusat či mi tam dal ten dotyčny pokoj

milhaus
26. máj 2009

ja som včera kukla i alfu, zatial neutoči ten čo predtym ale ked začne tak je so mnou amen, je na tom istom ostrove ako ja

pacna
autor
26. máj 2009

tak zbroj milhaus 🙂

milhaus
26. máj 2009

ide tam volakto, kebyže nasporim 333 jednotiek tak skrachujem, dam si zasa asi dlhšiu dovolenku ale teraz to nejde ked ten na mna ide

milhaus
27. máj 2009

mam dovolenku na alfe, zasa
na bete nik na mna neutoči a ked jeden chcel tak si to rozmyslel, ešte tu ani nebol
pacna do fora z čadce chodis a sem nie

pacna
autor
27. máj 2009

ved tu som tu a ked tu piseme len my dve?

a kto to vlastne na teba utoci?musis mu napisat ze mas dobre kamaratky ktore si to s nim vybavia 😀 😀 ja som daleko od Teba.

kde mame zuz,biancu,fibi,maxi? a ten zvysok zavislakov?

fibi
27. máj 2009

ja som tu 🙂 Len sme častejšie vonku, tak už tu nestíham veľmi 🙂

milhaus
27. máj 2009

elise sa moc neozyva ani na domace forum
fibi pridala si si tam moje nove mesto na bete na mramor?

fibi
27. máj 2009

nepridala som, nič mi do IP neprišlo

mimus
28. máj 2009

tak ja sem nepisem lebo tu nikoho niet
a aj ked nakuknem na konik tak tuto temu neviem ani najst 😀

mam na vas aj otazku (uz ked som tu 😅 ) ked dam na pile alebo baniach max. pocet robotnikov tak mi dovoli dat aj navyse ako je tomozne? len pasik je cerveny a nie modry???

pacna
autor
28. máj 2009

mimus to je ten vyskum pomocne ruky sa mi zda 😅
nebavia ma tie vyskumy ze 14 dni a viac 😠

milhaus
28. máj 2009

pacna keby len 14 dni, čo povies ked sa bude skumat viac ako 100 dni
mimus na pilu treba i prispievat aby si mohla viac tažit a maxi tu raz pisala že na červenom poli sa neoplatí tažit
mas postaveho toho lesníka či čo to je aby sa viac tažilo? to dost pomáha

maximiliana
28. máj 2009

Ahojte, tak ja uz vobec nic nestiham ☹ maly si vcera skoro rozbil hlavu na kuch. linke, ma hrcu ako zemegula a hoci som mu cele dni za ritou, aj tak ho neviem ustrazit...
v tom cervenom poli ked mas robotnikov, tak tazia menej ako modri, ale stoja viac zlata..
milhaus neboj, ked budes robit vyskum, co ti teraz ukazuje 100 dni, budes mat aj lepsie akademie, takze sa to skrati 😉

milhaus
28. máj 2009

robotika sa dlho skuma, na bete som už tak daleko len jeden čas som to malo hravala, preto mam tak malo bodov

milhaus
29. máj 2009

kuk

pacna
autor
29. máj 2009

baby prave mam nezvestne jednotky a lode a pise ze sa zreorganizuju neviete kedy?

inac som sla na neaktivneho ale som poslala malo vojakov ale ma vyse 100 000 dreva a cez 30 000 ostatnych surovin no necham mu to?

milhaus
29. máj 2009

na alfe som prestala hrat, to sa nedalo, dala som tam zrušit účet ale betu si ešte nechávam

milhaus
30. máj 2009

kuki kuk

efkak
1. jún 2009

Ahojte baby. Mozem sa pridat do diskusie? Pozeram sice, ze uz tu nediskutujete az tak casto 😉
Potrebovala by som sa spytat, ze ako je mozne, ze ak ma napadol hrac, ktory nie je z mojho ostrova. Napadol ma bez bojovych lodi a ja som mala v tom meste 27 a on sa dostal na ostrov s obchodnymi a s vojakmi a vyraboval ma. Nemala byt najprv namorna bitka, alebo preco ho moje bojove lode nezastavili? dakujem

efkak
1. jún 2009

Nechapem, lebo doteraz ak na mna niekto isiel a neposlal na mna bojove lode iba obchodne a vojsko tak sa do mesta ani nedostal

pacna
autor
1. jún 2009

jasne ze sa mozes pridat no to ti ja neviem povedat ako je to mozne a na akom svete hras? 🙂

efkak
1. jún 2009

na bete, len tomu nechapem lebo zatial sa mi to nestalo iba vtedy ked som nemala bojove lode

milhaus
1. jún 2009

pozri sa či určite mas tie bojove lode ak ano nemalo by sa to stať ale par vynimiek už bolo i ked nie takychto
už zopar babam sa stratilo vojsko

efkak
1. jún 2009

Ďakujem za odpovede, lode som si hneď kontrolovala a mám ich. Práve preto mi to bolo divné 😒 . človek potom nevie, čo je a čo nie je poďľa pravidiel 🙂

efkak
1. jún 2009

mne sa nestratilo len neobranilo 😀