Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

bianca
27. júl 2009

bubi pridala

mimus
27. júl 2009

tu som a uz aj na skype
zavarala som uhorky 😀
bianca aj ja posielam IP s menom na FB

bubina1
27. júl 2009

bianca...už som ti to potvrdila...davno som tam nebola tak som bola nejaká popletená....
nasla som dalsieho na rabovačku...neaktívneho...je 7ka ale ma nejakch 7000 bodov v generáloch 0 a špion vyšmýroval, že tam nemá žiadne jednotky.... 😀
no nakoniec paci ani ja dnes nebudem spat....teraz sa mi vracaju len lode z druhej točky...a ešte jednu musim poslat.....

elise
27. júl 2009

ja som tiež na facebooku aj mám aj skype 😉

bubina1
27. júl 2009

no pomaly možeme založit skupinu ikariam na facebooku 😀 vyzera to tak....

bubina1
27. júl 2009

takže...pustila som sa aj do toho 7000 bodoveho....ma 5000 dreva a žiadne vojsko...nad tým predchádzajúcim som sa zlutovala tak som mu tam este nechala 3000 a 3000 surovín...tento druhy ma viac dreva... 😉
už vidim, že sa nakoniec pridaju do aliancie XXX a budem mat po chlebe.... 😀

sisa.b
27. júl 2009

baby, to fakt idete vykecavat radsej na facebook? 😕 mna uz take davno preslo 😝

sisa.b
27. júl 2009

bubi, si na nich nejaka dobra 😀 ja vzdy vyberiem cely sklad a to mi moj vodca stale hovori, ze som na nich dobra 😀

bubina1
27. júl 2009

ale nejdeme vykecavat cez facebook...neboj....ja budem verna aj MK....no nechala som mu este drevo...bo dlho to trvá kym dojdu lode...a nema tolko lodí aby som zobrala všetko naraz...som krpatá oproti vám....tak som sa rozhodla pre mesto s o 2000 ks viac dreva.... ale mam obavy z aliancie XXX, na okoli sú všade....je ich strááááááááášne vela a sú stráááááááááášne velký...! dufam, že ma moj kamos nenavštívy v noci, lebo bude mat aj on celkom slusnu korist....do rana chcem doklepnut sumicku na palac....tak dufam, že sa mi to podarí 😀

bianca
28. júl 2009

bre ranko

sisa neboj nebudeme.Ja som to dala len koli tomu ze na koniku nie som stale ani na ikariame a na facebooku stale vidis kto je on line.Este si tak priradit a zapamatat mena 😅

bubina1
28. júl 2009

čafte...dnes ráno vyzeram takto 🙄 ..... som rabovala do pol jednej.... 😀 takže mam aj radnicu aj palac na vyššej urovni.... 😀 už sa teším, ked dojdem domov...koho najdem, alebo či týto moji bez armády nevyrobili čosi cez noc... baby...a s tým okupovaním je to ako? ved ked tam nema vojakov a je neaktívny...tak by sa aj dalo, či nie...alebo potrebujem na to nejaký výskum...alebo nejaký vyšší level ako 12?

bianca
28. júl 2009

bubi potrebujes vyzkum

bubina1
28. júl 2009

no...myslela som si.... 🙂

bianca
28. júl 2009

bubi normalne si ma vratila do doby ked som zacinala.Unavena jak pes z malej a sedela som na ikariame non stop.To boli nervy 😀

bubina1
28. júl 2009

no, a co na to manžel...moj nie je až tak nadšený..... 😀 hlavne preto, lebo ked som na ikariame ja...tak este konzultujem aj s vami a on sa nevie dostat k pc a skontrolovat mesto po mne...že čo sa udialo a počíta mi hodiny kolko na čo potrebujem...proste managuje.....

bianca
28. júl 2009

😀 bubi no moj robi 16-tky tak som mala klud.Ale keby si to videla.Mala zavesena na krku a ja zavislacka 😀

bubina1
28. júl 2009

no tak to mas dobré....najnovšie naše večerné diskusie sú o mestečkach...ako rastu ludia...či ma niekto raboval....kolko surovín je na čo.... no strašné....už nam asi chýba dieťa..... 😀 mame asi malo problémov....

bianca
28. júl 2009

bubi sak pride az bude ten spravny cas.No ver ze potom budes mat o volny,teda o akykolvek cas postarane 😀

bubina1
28. júl 2009

....sa na to neskutočne teším...lebo teraz sa mi zdá, že už som neskutočne pohodlná, na všetko mam časw...tak by už mohla dojst nejaká akčnosť..... 😀

bianca
28. júl 2009

sak pockaj.Ja kazdej tehulke stale dokola opakujem aby setrili sily lebo potom ani na wc-ko nepojde ked bude chciet a posedenie na toalte ci vana plna bubliniek bude luxus.Aj ked na to sem tam mas cas pri babu a si sama doma tak aj ked haja tak budes mat dvere na zachode otvorene aby si pocula keby sa nahodou zobudilo 😉

sisa.b
28. júl 2009

bianca, ja si myslim, ze takte to byva len pri prvom dietati 🙂 pri tom dalsom si uz budes vediet lepsie cas zorganizovat a zvladnes omnoho viac veci 😉

bianca
28. júl 2009

sisa mozno.Nasa od 3 tyzdna cez den skoro vobec nespi a vecer nezalahne skor okolo po 21 hod (niekedy i 23 hod) je na mne hrozne naviazana a kam idem ja musi aj ona.

sisa.b
28. júl 2009

bianca, nam chodi mala spavat niekedy o 20tej, niekedy o polnoci a dost casto aj o 2hej rano 😅 a buntosi medzi 8 a 10 hodinou. cez den spava 2x polhodinku, ked sme niekde prec, tak raz 15 minut 😀
a velky expert spekulant to je 😝 vcera stiahla reprak z domaceho kina a rozmlatila s nim sklo na stoliku 😝

bianca
28. júl 2009

jezisi to fakt?To musel byt rachod.

sisa.b
28. júl 2009

ja som sa najskor zlakla, co sa stalo s nou, ale ten stol to pekne zmakol 😀

bianca
28. júl 2009

no hlavne ze je mala v poriadku.My nemame ani stolik 😅 sme v 1+1 tak v jednej izbe kuchyna a v druhej spalno-detska-obyvacka

pacna
autor
28. júl 2009

ahojte zeny no rabovacka cez okupaciu dobre len sa mi menej surovin vratilo do mesta 😠 ani neviem ako som to porobila ja som najprv stiahla vojsko z mesta a potom cez palac 😅

pacna
autor
28. júl 2009

sisa prosim Ta ked okupujem to mesto tak mozem z neho aj suroviny tahat? 😅

no to mas teda lapajku, ja si tiez myslim ze pri druhom je ten cas akosi lepsie organizovany ja som viac stihala ked boli baby dve ked som mala len Dominiku nestihala som nic 😀

pacna
autor
28. júl 2009

baby a zas ja kedze tu chceme kecat aj o inom ako o ikariame dajte tip na vhodne premenovanie 🙂

bianca
28. júl 2009

paci ja uz som pisala ze doplnit + volna diskusia 😅