Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

zuzulask
12. aug 2009

paci je tiež na alfe...

linnetka
12. aug 2009

zuzula, hups lodi neviem kolko, ale boli ste tam 4 a potom som dokonca zistila, ze este tusim aj bubina nieco poslala, takze Vas bolo 5 a lodi asi straaaaaaaasne moc 😀 😀 😀
DAKUJEM.
Uz som zacala stavat, tak poctivo minam. 🙂

zuzulask
13. aug 2009

😀 😀 😀 😀

linnetka
13. aug 2009

no zuzi dik za IP 😀 ale toho panacika stale nevidim

bubina1
13. aug 2009

o akom panaciku hovoríte? 😝

zuzulask
13. aug 2009

no , diplomacia....ale už to našla.... 😀

bubina1
13. aug 2009

aha............... 😀 😀 😀 😀 😀
myslela som si.... 😀 😀 😀 😀

bubina1
13. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀
😀 😀
😀

...ja mam dnes už piatok...

zuzulask
13. aug 2009

tosa dakomu žije, ja dnes idem do kina....a v sobotu má dcérka 4 roky tak oslavujeme a aj moje meniny aj švagriná je Zuzana ...a aj sestrine, lebo je Marcela...jáj to bude... 😝 😝 😝 😝

pacna
autor
13. aug 2009

titkova miriam vitaj ja som od teba na 6 hodin ak nieco chces napis aj cez ikariam 😀 😀 len neviem ktore je tvoje mesto 😀

bubina1
13. aug 2009

ozi zuzula...všetko najlepsie k meninam.... 😀

pacna
autor
13. aug 2009

ako som to rozdelila titkova miriam budes len miriam 😀 😀 😀 😀

linnetka
13. aug 2009

babenky, neviete preco sa mi peniaze odratavaju, namiesto priratavania? Znizila som produkciu,aby som rychlejsie nasporila, ale namiesto toho sa mi hotovost znizuje ☹

pacna
autor
13. aug 2009

klikni si na peniaze a tam uvivis ci si v minuse alebo nie

linnetka
13. aug 2009

uz som to vyriesila, mala som vyssie naklady na udrziavanie ako prijem 🙂 uz som ziskova

efkak
13. aug 2009

ahoj linnetka, tak sa zase rozrastieme ... 😀

linnetka
13. aug 2009

ahoj efkak, no uz mam o chvilu postavenu ambasadu 🙂

zuzulask
13. aug 2009

tak už som tu...bola som v kine.... 😀

zuzulask
17. aug 2009

kde ste????

elise
17. aug 2009

ahojte ja v práci a tu ikariam nemám, večer pozriem čo a ako. ale s rabovačkami je to pobiedne. včera som vyhrala jednu bitku v 2 kolách ale výsledok mohol byť lepší.
čo práve skúmate? ja mám potrubnú poštu ale trvá to až 22 dní a krištálov treba cez 100000 na urýchlenie výskumu, ťažím na plno aj zvýšenou produkciou ale ide to všetko pomaly. 😒

zuzulask
17. aug 2009

no ja som na anatómii....a potom idem sklo...

bubina1
17. aug 2009

cafte... ja už mam sklo a mechanické pero....teraz skumam tuším guvernéra.... chcem sa teraz viac sustrediť na armádu a moreplavectvo v skumaní, lebo tí big okolo mna vyzeraju važne dost hrozivo....
včera to bolo desné..celý den ma strasil na ostrove jeden okupovač....okupoval čo sa len dalo...hlavne menších...potom napadol jedného čo mal 410 v generáloch tak som mala obavy, že dojde aj ku mne... uvidím ked dojdem domov aka pohroma ma bude cakat...ale hadam bude vsetko ok...do noci hadam narabujem aj matros na rozšírenie ambasady na zníženie korupcie mojho piateho mesta...a cez víkend budem rabovať asi na posledné rozšírenie ambasády...
elis...ty už rabujes aj aktívnych alebo zatial neaktívnych?

elise
17. aug 2009

bubina ja rabujem menších aktívnych ale prevažne iba neaktívnych ale tých čo nie sú v aliancii alebo sú v aliancii s počtom členov 1 😀 ale je to bieda s rabovaním nikde nič ☹

titkovamiriam
17. aug 2009

pacna dik po 4 dnoch mam kopec penazi tak nakupujem 😀 bola som bez netu v prirode a vode

elise
17. aug 2009

mirka ty si spomínala že hráš aj zootycon, vieš mi do Ip napísať link kde sa to dá hrať zadarmo?
ja som zvedavá čo moji ožrani
😀 ked som dostala víno že boli v eufórii taký zelený vyškerený smailo tam bol 😀

bianca
17. aug 2009

cau

elise
17. aug 2009

ahoj bianca 😉

bubina1
17. aug 2009

tak predsa mi rabol jedno mesto...že utočná sila 4300...dement....neratal s tým, že mam zastavenu vyrobu a minuté zásoby, lebo som ho cakala...tak zobral zo vsetkého 200-300ks 🙂))))))))))))))))))))

titkovamiriam
17. aug 2009

elise,mne tu hru doniesol syn odniekoho,tak ti nepomozem ☹ ,no uz som ju dlho nehrala-zasa az bude zima aj teraz varim dzem 😀 😀

pacna
autor
17. aug 2009

miriam napis suradnce a nazov mesta dik 🙂